Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

Nadam se da nisam pogresio mesto postave teme, al ajd. Zanima me kako se zove crtani film 3 drugara, uvek zajedno neke nevolje prolaze, i imaju neko cudo malo na sine sto ide pa guraju, jedan nosi subaru oko glave, neki malo veverak, a ostala dvoica ne secam se. .kao mali sam ga gledao puno al eto zaboravih ime :( Help me!
 
mozda je anime u pitanju, mozda nije, gledao sam uglavnom pre 10ak godina... radi se o jednoj devojcici, aurora se valjda zove (ali nije diznijev istoimeni crtac), znam samo da na kraju prve epizode likusa lezi u nekoj kapsuli i da joj neki andjeoski glas pokazuje ka planeti zemlji i govori nesto u fazonu vidis li onu plavu planetu... kreni ka njoj.... a u jednoj epizodi se cak valjda pominju i ivica i marica, ali je celokupan crtani film dosta mracan, istripovan, u svakoj epizodi devojcicu juri neka personifikacija djavola ili tako nesto, neki mracni demon...

tesko da iko zna al ajde da probam
 
Film sam gledao dosta davno, ima sigurno 10 godina pa se secam samo nekih detalja. Radi se o nekoj devojci-zeni koja se zaposli u neko agenciji za ciscenje mesta zlocina posle ubistava. Kad je citila krv u nekoj kuci 'igrala' je sa nozem a mislim da je neko posmatrao iza nekih vrata. Mislim da je i razmzivala krv rukama po plocicama. Samo se toga secam. Ako nekom zvuci poznato...
 
mozda je anime u pitanju, mozda nije, gledao sam uglavnom pre 10ak godina... radi se o jednoj devojcici, aurora se valjda zove (ali nije diznijev istoimeni crtac), znam samo da na kraju prve epizode likusa lezi u nekoj kapsuli i da joj neki andjeoski glas pokazuje ka planeti zemlji i govori nesto u fazonu vidis li onu plavu planetu... kreni ka njoj.... a u jednoj epizodi se cak valjda pominju i ivica i marica, ali je celokupan crtani film dosta mracan, istripovan, u svakoj epizodi devojcicu juri neka personifikacija djavola ili tako nesto, neki mracni demon...

tesko da iko zna al ajde da probam

Secas li se mozda kako devojcica izgleda? Nesto bas karakteristicno za nju, cudna boja kose ili ociju... I da li ima neke drugare, nekog ko joj pomaze...

Da nije mozda ovo? http://www.imdb.com/title/tt0296324/
 
Poslednja izmena:
Nas film, igra dosta poznatih glumaca, ne bih sad mogla da se setim koji ali dosta njih, radnja se desava u jednoj ulici i u jednoj kafani, tu vode dijaloge u kafani i na ulici, te jedan auto nece da upali, te komsinka ide na pijac pa se sretne sa nekim pa razgovaraju, mnogo je smesan i pogledala bih ga opet ali nemam ideju kako da ga nadjem, ako neko zna kako se zove ili neki detalj iz filma pomoglo bi ;) hvala
 
Poslednja izmena:
Nas film, igra dosta poznatih glumaca, ne bih sad mogla da se setim koji ali dosta njih, radnja se desava u jednoj ulici i u jednoj kafani, tu vode dijaloge u kafani i na ulici, te jedan auto nece da upali, te komsinka ide na pijac pa se sretne sa nekim pa razgovaraju, mnogo je smesan i pogledala bih ga opet ali nemam ideju kako da ga nadjem, ako neko zna kako se zove ili neki detalj iz filma pomoglo bi ;) hvala

Mozda http://www.imdb.com/title/tt0180524/ ?
 
Secas li se mozda kako devojcica izgleda? Nesto bas karakteristicno za nju, cudna boja kose ili ociju... I da li ima neke drugare, nekog ko joj pomaze...

Da nije mozda ovo? http://www.imdb.com/title/tt0296324/


Ovo sam ja hteo da predlozim... Gotovo 100% sam siguran da je to, jer mi je posle citanja opisa ovo doslo u glavu, a gledao sam davne 2003. i potpuno zaboravio, a nakon citanja svega sam se setio... Znaci 100% je to... Gledaj ponovo, prelep je anime...

The story opens with Juna telling her boyfriend Tokio she feels too cramped in the city, and deciding to take a trip to the Sea of Japan. On the drive, they get in an accident and Juna dies. As the spirit leaves her body, Juna sees the dying Earth. The planet's suffering is visualized by worm-like creatures, the Raaja. The Raaja vary in size, from microscopic bacteria to those entwining the planet. A young boy named Chris appears before Juna and offers to save her life if she will help the planet. She agrees and is resurrected.
Supported by SEED, an international organization that monitors the environment and confronts the Raaja, Chris hopes that Juna can save the world.
 
Филм или мини - серија у пар епизоде, сећам се само да се приказивао на РТС - у. У току је неки рат у који су послата браћа заједно, чини ми се да има доста познатих фаца (али ја не могу да се сетим ниједне :D), и они један по један умиру. Сећам се само сцене када један од њих обеси остатке свога брата, неку крваву плећку или тако нешто, у свој шатор. :)
 
Molim pomoc

Film sam gledao bas kao klinac, 90ih na TV PALMA, znam da je bio par puta popodne...

jako malo stvari se secam ali ajde da pokusam, mozda se neko i seti sta je u pitanju. Secam se samo par scena, horor je u pitanju. Glavni lik jetinejdzer, ne znam na koji nacin dobija demonsku ruku valjda, odnosno njegova ruka pocinje da cini ubistva, secam se samo da nikako nije mogao da je kontrolise, jedina scena koje se secam da je ubio svoju devojku tako sto su je napali pauci koje je on kontrolisao, posto je imao demonske moci. Secam se kroz maglu nekih scena ali moguce da sam to istripovao i ne bih da zbunjujem nekoga ko je mozda gledao film sa necime sto nisam ni gledao nego sam iskonstruisao u glavi. Cini mi se da imaju 2 dela filma, mada ni to nisam siguran 100%. Kucao sam svasta na googlu i uglavnom izbacuje da slican scenario ima Evil dead 2 ali definitivno nije taj film. Ovaj se desava u nekom gradu, uglavnom uvece, podseca recimo na New York ili tkao nesto.
bio bih jako zahvalan ako se neko seti...:hvala:
 
u pitanju su tri devojke americkog porekla koje slucajno ili namerno nisam siguran prelaze granicu ili svoje zemlje ili neke druge drzave i dolaze u zemlju gde nije bas najbolja situacija i u toj stranoj zemlji ih hvata policija, mozda cak i nemaju nikakva dokumenta kod sebe, onda ih smestaju u neki zatvor gde im ne daju nikakva prava, pored toga ih maltretiraju i svasta im rade kao i upravnik zatvora...stariji je film u pitanju... nije u pitanju film Brokedown Palace slican je samo sto u ovom filmu mnogo vise maltretiraju i zlostavljaju i mislim da su bile 3 devojke a ne 2 i da je stariji film... da li neko zna?
 
Molim pomoc

Film sam gledao bas kao klinac, 90ih na TV PALMA, znam da je bio par puta popodne...

jako malo stvari se secam ali ajde da pokusam, mozda se neko i seti sta je u pitanju. Secam se samo par scena, horor je u pitanju. Glavni lik jetinejdzer, ne znam na koji nacin dobija demonsku ruku valjda, odnosno njegova ruka pocinje da cini ubistva, secam se samo da nikako nije mogao da je kontrolise, jedina scena koje se secam da je ubio svoju devojku tako sto su je napali pauci koje je on kontrolisao, posto je imao demonske moci. Secam se kroz maglu nekih scena ali moguce da sam to istripovao i ne bih da zbunjujem nekoga ko je mozda gledao film sa necime sto nisam ni gledao nego sam iskonstruisao u glavi. Cini mi se da imaju 2 dela filma, mada ni to nisam siguran 100%. Kucao sam svasta na googlu i uglavnom izbacuje da slican scenario ima Evil dead 2 ali definitivno nije taj film. Ovaj se desava u nekom gradu, uglavnom uvece, podseca recimo na New York ili tkao nesto.
bio bih jako zahvalan ako se neko seti...:hvala:

Da nije ovaj? http://www.imdb.com/title/tt0138510/
 

Back
Top