Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

E, ovako... Horor film inspirisan istinitim dogadjajem, porodica se useli u kucu koja je podeljena na dva dela, u jednom su baba i deda, a u drugom ostatak: mama, tata, deca, dadilja; cudne stvari se desavaju, vide duhove koji su u toj kuci jer im neki demon neda da odu, svestenik pokusava da ga istera, ali ne uspeva, na kraju se porodica iseli... Tako nesto, sestra je davno gledala film i htela bi opet, ali ne zna naziv, pa ako moze pomoc. Hvala!
 
A ja ne mogu da se setim ime filma, novijeg je datuma! Horor. Zena ide u Rusiju da nasledi kucu njenog brata (cini mi se Nikolaj se zove ili tako nekako), i onda nju u toj kuci spopadaju razne utvare, duhovi i sl. i uglavnom, znam da se film zavrsava tako sto ona na kraju umire tako sto bezeci od te kuce upada u neku reku ili sta vec...Hvala unapred! :)

Trebalo bi da je "The Abandoned"

http://www.imdb.com/title/tt0475937/
 
E, ovako... Horor film inspirisan istinitim dogadjajem, porodica se useli u kucu koja je podeljena na dva dela, u jednom su baba i deda, a u drugom ostatak: mama, tata, deca, dadilja; cudne stvari se desavaju, vide duhove koji su u toj kuci jer im neki demon neda da odu, svestenik pokusava da ga istera, ali ne uspeva, na kraju se porodica iseli... Tako nesto, sestra je davno gledala film i htela bi opet, ali ne zna naziv, pa ako moze pomoc. Hvala!

Lici mi na neki iz Amityville serijala (ima ih dosta heh)

http://www.imdb.com/title/tt0384806/

ako nije ovaj mogao bi u tom pravcu da probas da trazis
 
odLuchih da budem dosadna...valjda tje ovaj put neko da se odazove
pricha ide otpriLike ovako:
roditeLji hipici, teshki narkomani...majka potpuno Luda, propaLa...imaju maLu devojchicu (crna, duga, taLasasta kosa, beLa haLjinica), koja je potpuno u tom nekom svetu morbidnom odrasLa... konstantno sprema ocu dop, ubrizgava mu, verujutji da otac ide u tim trenucima na neko Lepo mesto i divno...
ta maLa se igra gLavama barbika i otpriLike su joj te gLave jedini prijateLji...i ima potpuno izmashtan zhivot svojih barbiko-glava...
majka umire, ona sa ocem odLazi na neko seLo, u neku vukojebinu, pustu i zaboravLjenu...tu je otac zhiveo kao kLinac...
tamo otac umire od preveLike doze, a devojchica, misletji da se dugo zadrzhao u toj svojoj "Lepoj zemLji" danima drzhi Lesh u kutji, razgovara sa njim, maLo zachudjena zbog smrada i muva...
inache, u tom, nazovi selu, upoznaje jednu, bLago recheno, chudnu zhenu i najboLji drug joj postaje njen mLadji retardirani brat...
njih dvoje onda prave neki dinamit za voz i voz odLeti u pm i taj maLi gine i to je otpriLike to...
i nije neka radnja bog zna...aLi je psihoLoshki momenat fantastichan...misLim da sam potpuno opsednuta zheLjom da josh jednom pogLedam fiLm, so, ako neko zna o chemu pricham (i pored siLne konfuznosti), biLa bih mu najvishe na svetu zahvaLna za pomotj...
 
odLuchih da budem dosadna...valjda tje ovaj put neko da se odazove
pricha ide otpriLike ovako:
roditeLji hipici, teshki narkomani...majka potpuno Luda, propaLa...imaju maLu devojchicu (crna, duga, taLasasta kosa, beLa haLjinica), koja je potpuno u tom nekom svetu morbidnom odrasLa... konstantno sprema ocu dop, ubrizgava mu, verujutji da otac ide u tim trenucima na neko Lepo mesto i divno...
ta maLa se igra gLavama barbika i otpriLike su joj te gLave jedini prijateLji...i ima potpuno izmashtan zhivot svojih barbiko-glava...
majka umire, ona sa ocem odLazi na neko seLo, u neku vukojebinu, pustu i zaboravLjenu...tu je otac zhiveo kao kLinac...
tamo otac umire od preveLike doze, a devojchica, misletji da se dugo zadrzhao u toj svojoj "Lepoj zemLji" danima drzhi Lesh u kutji, razgovara sa njim, maLo zachudjena zbog smrada i muva...
inache, u tom, nazovi selu, upoznaje jednu, bLago recheno, chudnu zhenu i najboLji drug joj postaje njen mLadji retardirani brat...
njih dvoje onda prave neki dinamit za voz i voz odLeti u pm i taj maLi gine i to je otpriLike to...
i nije neka radnja bog zna...aLi je psihoLoshki momenat fantastichan...misLim da sam potpuno opsednuta zheLjom da josh jednom pogLedam fiLm, so, ako neko zna o chemu pricham (i pored siLne konfuznosti), biLa bih mu najvishe na svetu zahvaLna za pomotj...

mmmmmmmm pa jes malo konfuzno...
A da nije mozda Digging to China? Ima barem nekih slicnosti.

http://www.imdb.com/title/tt0118980/plotsummary
 
aaaaaaaa.....mnogo sam se sad iznervirala... a bash se ponadala da tje ljudi na forumu znati :/
chek da probam da budem konciznija
dakle,
ako je neko gledao film u kome se simpa klinka igra glavama barbika (a onaj ko je gledao, sigurno je na taj momenat posebnu pazhnju obratio, jer je totalno nenormalno), bilo bi diiiivno da mozhe da se seti naziva istog...
:S
 
gledao na kablovskoj pre godinu dana.
neki tip ima zenu i dete i nadje neku ribu sa skroz facom izdeformisanom. on je kresne i dovede je kuci. zena i dete se bune, medjutim on ih ne ebe 2%.
ona se zaljubila u njega i mislim da su se kresnuli posle jos jedanput (inace je ona extra zgodna jedino joj je lice deformisano).
ta zena onda pojede valjda macku i on je odvede negde u sumu da je ostavi. medjutim to sve prati njegov sin i kad je cale odveo u sumu on joj pridje i sledeca scena je ona ga odvela u neku supu vezala za stolicu i jede mu creva.
cale to provaljuje i odvodi je u shumu da je rokne, i taman da je ubije neko puca u njega iz puske i spasi nakazu. tako se film i zavrsava.
da li neko zna naziv filma?
 
Ja bih da pitam za dva filma, nadam se da je neko gledao bar jedan. Idealno bi bilo da je neko gledao oba.
Ne znam mnogo detalja, ali cu pokusati da dam opis ukratko:

1. Radnja se odvija u nekoj seoskoj skoli u Americi, dolazi nova uciteljica u koju ce se zaljubiti stariji ucenik kome je majka Idijanka, a otac Amerikanac. Zaplet nastaje kada uciteljica zadaje njemu rad o Indijcima na sta se buni njegov otac. Djecak uciteljici izjavljuje ljubav, njihovu "vezu" otkriva direktorica i uciteljica dobija otkaz. Na odlasku ucenik joj daje poljsko cvijece, a sledeca scena- ona kao starica gleda to uvenulo cvijece.

2. Radnja se odvija u nekom koncentracionom logoru. Tu se nalazi djecak koji ne zna ni svoje ime ni porijeklo. Neki momak gine za njega i djecak bjezi u Svajcarsku, bude kod neke babe, a onda na kraju na omotu jedne knjige vidi svoju majku koja je pisac, pronadje je i svi srecni...

Zna neko kako se zovu?

http://www.imdb.com/title/tt0327919/
 
odLuchih da budem dosadna...valjda tje ovaj put neko da se odazove
pricha ide otpriLike ovako:
roditeLji hipici, teshki narkomani...majka potpuno Luda, propaLa...imaju maLu devojchicu (crna, duga, taLasasta kosa, beLa haLjinica), koja je potpuno u tom nekom svetu morbidnom odrasLa... konstantno sprema ocu dop, ubrizgava mu, verujutji da otac ide u tim trenucima na neko Lepo mesto i divno...
ta maLa se igra gLavama barbika i otpriLike su joj te gLave jedini prijateLji...i ima potpuno izmashtan zhivot svojih barbiko-glava...
majka umire, ona sa ocem odLazi na neko seLo, u neku vukojebinu, pustu i zaboravLjenu...tu je otac zhiveo kao kLinac...
tamo otac umire od preveLike doze, a devojchica, misletji da se dugo zadrzhao u toj svojoj "Lepoj zemLji" danima drzhi Lesh u kutji, razgovara sa njim, maLo zachudjena zbog smrada i muva...
inache, u tom, nazovi selu, upoznaje jednu, bLago recheno, chudnu zhenu i najboLji drug joj postaje njen mLadji retardirani brat...
njih dvoje onda prave neki dinamit za voz i voz odLeti u pm i taj maLi gine i to je otpriLike to...
i nije neka radnja bog zna...aLi je psihoLoshki momenat fantastichan...misLim da sam potpuno opsednuta zheLjom da josh jednom pogLedam fiLm, so, ako neko zna o chemu pricham (i pored siLne konfuznosti), biLa bih mu najvishe na svetu zahvaLna za pomotj...
Tideland - http://www.imdb.com/title/tt0410764/

dugujes mi kafu za ovo :ok:
 
Je l' zna neko sad ovaj kako se zove:
Radnja se odvija u nekoj seoskoj skoli u Americi, dolazi nova uciteljica u koju ce se zaljubiti stariji ucenik kome je majka Idijanka, a otac Amerikanac. Zaplet nastaje kada uciteljica zadaje njemu rad o Indijcima na sta se buni njegov otac. Djecak uciteljici izjavljuje ljubav, njihovu "vezu" otkriva direktorica i uciteljica dobija otkaz. Na odlasku ucenik joj daje poljsko cvijece, a sledeca scena- ona kao starica gleda to uvenulo cvijece.
mozda ovaj All-American Girl: The Mary Kay Letourneau Story
 
Drugarica mi je ukratko prepricala, ne znam da li gresi ali mislim da ima dosta teksta :)

5 drugarica je otislo na neko ostrvo i nema vise niko s' njima. i onda jedna po jedna nestaju, ubija ih neki covek. njega je platijo bivsi decko od jedne koji se pravi da je dobar kad ih nadje. taj covek sto ih ubija on ima njihove slike i stavlja ih kad ubije neku od njih. na kraju njih tri samo ostaju zive. nalazi ih jedna drugarica sto nije otisla sa njima i decko taj sto se pravi fin, ali na kaju ga ubijaju kad shvate da je on sve to uradjo i dolazi policija po njih vraca ih kuci i tu je kraj filma.

Hvala unapred :)))
 
Poslednja izmena:
Covek, nezenja odlazi u klub samica i izmislja pricu da ga je zena ostavila sa detetom kako bi nasao partnerku. Posle upoznaje decaka koji je "cudan" (slusa klasicnu muziku i odbacen je iz drustva) i njih dvojica pocinju da se druze, mada to se bas i ne svidja decakovoj majki, koja je takodje samica. Decak trazi pomoc od coveka stalno (a mlad je covek) i prakticno se useljava kod njega, i ovaj mu pomaze, kupuje mu nove, fensi patike, CD-ove sa muzikom kakvu slusaju njegovi vrsnjaci itd.
Onda, scena koje se secam je da decak odlazi da svira flautu na nekom takmicenju da bi udovoljio mami, ali posto mu se svi smeju, covek upada i pomaze mu svirajuci gitaru, tako da to nekako dobro ispadne.
 
Covek, nezenja odlazi u klub samica i izmislja pricu da ga je zena ostavila sa detetom kako bi nasao partnerku. Posle upoznaje decaka koji je "cudan" (slusa klasicnu muziku i odbacen je iz drustva) i njih dvojica pocinju da se druze, mada to se bas i ne svidja decakovoj majki, koja je takodje samica. Decak trazi pomoc od coveka stalno (a mlad je covek) i prakticno se useljava kod njega, i ovaj mu pomaze, kupuje mu nove, fensi patike, CD-ove sa muzikom kakvu slusaju njegovi vrsnjaci itd.
Onda, scena koje se secam je da decak odlazi da svira flautu na nekom takmicenju da bi udovoljio mami, ali posto mu se svi smeju, covek upada i pomaze mu svirajuci gitaru, tako da to nekako dobro ispadne.
mislim da je to "about a boy"
http://www.imdb.com/title/tt0276751/
 
E ovako, taj film sam gledao pre oko 10 ak, a mozda i vise godina, radnja mislim pocinje tako sto neki ljudi izlaze iz aviona, a neki crnac, sa zgrade nedaleko od aerodroma sa snajpom ubija msm tri coveka koja izlaze iz tog aviona. Pandur koji se nalazi tu pocinje da juri ka toj zgradi, penje se po nekim kamionima, autobusima kako bi stigao tamo i kada stigne tamo vidi samo snajp... dalje ne znam sta se desava :(
 
Drugarica mi je ukratko prepricala, ne znam da li gresi ali mislim da ima dosta teksta :)

5 drugarica je otislo na neko ostrvo i nema vise niko s' njima. i onda jedna po jedna nestaju, ubija ih neki covek. njega je platijo bivsi decko od jedne koji se pravi da je dobar kad ih nadje. taj covek sto ih ubija on ima njihove slike i stavlja ih kad ubije neku od njih. na kraju njih tri samo ostaju zive. nalazi ih jedna drugarica sto nije otisla sa njima i decko taj sto se pravi fin, ali na kaju ga ubijaju kad shvate da je on sve to uradjo i dolazi policija po njih vraca ih kuci i tu je kraj filma.

Hvala unapred :)))

Mislim da je ovaj

http://www.imdb.com/title/tt0790756/
 

Back
Top