Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

Davno sam ga gledala. Pre x godina.
Na početku, u nekoj jurnjavi, policijski auto sleti u neku vodu, ne sećam se da li je more, reka, jezero... i proglase pandura mrtvim. Ali on se budi posle plastične operacije, izmenjenog lika i odlazi kod nekog starog kineza koji ga uči borilačkim veštinama... daje mu samo pirinač da jede i ništa drugo od hrane... uči ga da meri vreme napamet, bez sata, i sećam se da je krajnji domet obuke trebalo da bude hodanje po vodi.
Baš bih volela opet da gledam taj film, pola radnje sam i zaboravila.... ali blage veze nemam kako se film zove.


REMO
http://www.imdb.com/title/tt0089901/

Dobar filmic
 
Arachnopobia- If you are looking for a good modern spider horror movie, then you might want to take a look at this 1990 movie about a large spider that came from the jungles of South America. It is then by accident, transported to America in a dead body where it then mates with a local spider. The spiders find their way into a small California town where residents began to disappear one by one as the result of spider bites from this hidden menace. A couple of doctors with the help of an insect exterminator are put to the task of trying to eliminate these eight legged freaks before they try to take over the entire town.

skinucu
pa javljam jel je
 
e
sad mi treba jos jedan
voze neki avion
i spustaju se prinudno na neku pistu
dolaze tamo, na aerodromu nigde zive duse, znaci samo vetar huji, nigde nikoga
i oni polecu, hoce da beze, tu se pojavljuju stvorenja neka odvratna koja jedu realnost
tako da ostaje - nista
i oni nekako uspevaju da pobegnu avionom
a neka zena se u istom poradja
 
e
sad mi treba jos jedan
voze neki avion
i spustaju se prinudno na neku pistu
dolaze tamo, na aerodromu nigde zive duse, znaci samo vetar huji, nigde nikoga
i oni polecu, hoce da beze, tu se pojavljuju stvorenja neka odvratna koja jedu realnost
tako da ostaje - nista
i oni nekako uspevaju da pobegnu avionom
a neka zena se u istom poradja

Langoliers
http://www.imdb.com/title/tt0112040/
 
e
sad mi treba jos jedan
voze neki avion
i spustaju se prinudno na neku pistu
dolaze tamo, na aerodromu nigde zive duse, znaci samo vetar huji, nigde nikoga
i oni polecu, hoce da beze, tu se pojavljuju stvorenja neka odvratna koja jedu realnost
tako da ostaje - nista
i oni nekako uspevaju da pobegnu avionom
a neka zena se u istom poradja

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

pa i ja trazim taj film godinama. Secam se da sam ga gledao pre ko znaaa koliko vremena (cini mi se pre 10 godina i vise), ali me je otac oterao u krevet da spavam. Stigao sam kad su oni valjda trazili kerozin za avion na pisti, ili tako nesto
 
odlicno
gledala sam ga kao mala
i znam da mi je bas ostavio oziljke doslovce

e sad imam jos jednu zagonetku
ne znam da li je film u pitanju
ali na rtsu je bilo kod nas, pre jedno 10ak godina
sinhronizovano na srpski
neki seik ima bogatog brata koga nasleduje kad ovaj umre i sve to
i sada, dolazi u neko kraljevstvo gde mu se dopadne neka kraljica/princeza, stagod
i ona mu kaze - sve je tvoje - samo ne prolazi kroz ta vrata. a ima 3 komada vrata
i on nekoliko godina ne prolazi kroz vrata
ali jedne godine mu padne na pamet da prodje
tu neki tunel, iz koga dospeva u pustinju
on tu padne u ocajanje, nigde zive duse, a natrag ne moze, vrata nestala!
medjutim, naidje karavan, on vice da stanu, oni stanu i povedu ga
tamo jos lepsa kraljica/princeza i oni se vencaju i sve to
ali mu isto kaze za vrata
on opet par godina izdrzi, ali jedne godine prodje kroz vrata
isto dospe u pustinju, padne u ocaj
ali opet vidi karavan
samo ovaj put, on ih zove - oni ne cuju, on trci ka njima - oni sve dalje
i tako zauvek, do kraja vremena + tu ima neki dzin koji ga uzima u ruke i muci

secam se da je bas bilo strasno
nekako skroz misticno i sve to
pesak, pustinja, vetar, karavani
 
Vec sam u jednoj temi ovo isto napisala,pa se izvinjavam sto pisem ponovo,ali se nadam da ce ovde vise vas da me vidi....i bas bih volela da saznam naziv ovog filma.
Ovaj film sam gledala zadnji put pre nekoliko godina i mislim da je bio na rts-u ili politici.Film je snimljen,mislim,sezdesetih godina.Imena glumaca ne znam.Radi se o komediji i mislim da su ga nasi preveli ,nesto kao
-Moj omiljeni kucni ljubimac-
Radnja filma ukratko:Ona se udaje za fotografa i na samom pocetku braka nailazi na uobicajene probleme...Cini joj se da joj stvari izmicu kontroli i zatrazi pomoc od majke.Majka joj predaje prirucnik u kom su detaljna uptstva o tome kako dresirati muza.U tom prirucniku muz se tretira kao pas-kucni ljubimac,i sama pravila dresure su kao kod dresiranja psa...Naravno,posle toga sve se komplikuje...
Od kada sam ga gledala poslednji put na sve nacine pokusavam da saznam kako se zove u originalu taj film.
Da li neko zna o kom je filmu rec?Molim vas pomozite!
Pozdrav!

Zamolila bih vas ako ste saznali naslov filma da mi posaljete
unapred zahvaljujem
 
Tokom uobicajne vecernje setnje sa svojim psom,glavni lik ovog filma biva pogodjen munjom,on i pas menjaju identitet,tako da je covek sada zarobljen u telu psa a pas je u ljudskom telu,ide na posao nalazi se sa svojom odnosno devojkom njegovog vlasnika dok lik zarobljen u telu psa sve vreme pokusava da sve vrati u prvobitno stanj.............
E ako neko zna naziv ovog filma,neka javi.
Hvala unapred.:ok:
 
Tokom uobicajne vecernje setnje sa svojim psom,glavni lik ovog filma biva pogodjen munjom,on i pas menjaju identitet,tako da je covek sada zarobljen u telu psa a pas je u ljudskom telu,ide na posao nalazi se sa svojom odnosno devojkom njegovog vlasnika dok lik zarobljen u telu psa sve vreme pokusava da sve vrati u prvobitno stanj.............
E ako neko zna naziv ovog filma,neka javi.
Hvala unapred.:ok:

Dogmatic
http://www.imdb.com/title/tt0190371/

Stvarno simpatican film. :D
 

Back
Top