Gledanje a da ih niko ne vidi

Babe, znaci kad bi mene videla obratila bi paznju na moje dupe.
c006.gif
 
blondi:
izvini ali ja nepoznatima ne zurim u slic, taj deo me zanima samo kad ga vec toliko poznajem da ga mogu tamo i uhvatiti 8)

jbg nisam ti ja kriva sto mislis da se sve zene pale buljenjem u slic to bas nije nista zanimljivo :lol:


Blondi tema i je ta da gledas nekog koga ne poznajes. Kao kad bi ja gledao zene po gradu i njihove guze (ne mislim na okretanje za zenama, to rade seljaci).
Evo ti primer. Sedis u kaficu i mamlas kafu, ulazi tip u kafic i ti ga pogledas i odmeris krisom kako vi to zene radite.
Nisam ni mislio da ces gledati poznatog njega dirnes, to je sasvim normalno. Tako i ja radim. Samnom se nijedna ne moze druziti dok je nisam pipnuo za guzu i malo pljesnuo. Moram videti da li pored ostalih kvaliteta ima i dobru guzu, jer nikad se ne zna mozda nam dodje da se maznemo.
 
CaLiMeRo:
Ma neee. :arrow: Sinnketa pali da forumašice pali na to da se one, tačnije svwe žene u stvari pale na...
Možda je previše paljenja u ovoj rečenici, ali imala sam poentu, časna reč.:lol: :lol: :lol:


Ne pali me to. Ali bi tako nesto trebalo biti uobicajena stvar. Samo vi zene ste prestidljive da to priznate. Sta fali ako malo pogledas i ako ga poznajes malo ga pipnes ako se ne ljuti.

U sta vama zivot prolazi. Samo se stidite. Ko vam je kriv.
 

Back
Top