ГДЕ СУ ЗЕС-овци, НЕ ЧУЈЕМ ИХ - А ШИПТАРИ УВОДЕ ПАСОШЕ ???

'jucerasnji podatak je da je samo u eu 11 posto dusevno bolesne populacije koja se leci...koliko ih ima koji se ne lece.... sarene laze o eu su za one sa atrofijom mozga koji nisu iskoracili iz srbije i nemaju pojma kakva je recesija na zapadu i koliko je srozan srednji stalez koji ne da se izopacio nego se degradirao do krajnjih granica.'

http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=6792264#post6792264

off topic - za mitinu dušu...
 
E moj demokrato.
Ti kao Titova pionirka; gospo'n BoTo mi ti se kunemo da sa tvoga puta ne skrenemo...
a ne vidite da je BoTa promenio kurs. :bye:
Vidim ja sve, ne brini ti za mene. Ja nisam ničija "pionirka" (i "Titova pionirka" još s 10 godina sam bila s punom svešću - da sam protiv toga) nego, vidim da si ti revnosna "čedina pionirka". :mrgreen:
 
@bezkorisnickogimena sto si srecna?
icon_biggrin.gif
mrgreen.gif
 
Овако о Шиптарским намерама извештава Дојче Веле... питам се зашто ова власт ЋУТИ и КАКО СМЕ ДА ЋУТИ ???
Pa šta vlast da radi? Da osuđuje? I do sada svi viču - osuđujemo, ne prihvatamo, ne može... Ali nema svrhe. Bolje da se vlast okrene rešavanjima stvari na koje ima nekakav uticaj.
 
"Argumentovani" odgovor jedne "čedine pionirke", kao što se može i očekivati.

ako budem morala da se zbog ovako 'pametnih' komentara ponovo ulogujem - ima dibidus da vam kompromitujem tu vašu licemernu, interesnu, prevarantsku koaliciju :mrgreen:
p.s. uzmi naočare pa prouči moje političke zablude i videćeš da sam ja uvek podržavala licemerni ds. ali od sada - jok.
imaju oni dosta takvih kao ti, a neko mora i da misli :mrgreen:
 
ako budem morala da se zbog ovako 'pametnih' komentara ponovo ulogujem - ima dibidus da vam kompromitujem tu vašu licemernu, interesnu, prevarantsku koaliciju :mrgreen:
Samo izvoli, vrlo "uspešno" vi čedisti to radite, toliko "uspešno" da ste jedva "prebacili" cenzus. :D
p.s. uzmi naočare pa prouči moje političke zablude i videćeš da sam ja uvek podržavala licemerni ds. ali od sada - jok.
Samo ti nastavi da živiš u tom "svetu medveda i leptirova", u kom bi za jedno 250 godina, kad LDP osvoji dovoljno za preuzimanje vlasti, odveo Srbiju tamo, gde DS, uza sve mane, ipak ima šanse da je odvede "malo" ranije. :D

imaju oni dosta takvih kao ti,
A ti pa znaš kakva sam to ja. :roll: :roll:

a neko mora i da misli :mrgreen:
Pa, moramo, kad vi ne mislit, nego verujete u bajke. :D
 
Samo izvoli, vrlo "uspešno" vi čedisti to radite, toliko "uspešno" da ste jedva "prebacili" cenzus. :D

Samo ti nastavi da živiš u tom "svetu medveda i leptirova", u kom bi za jedno 250 godina, kad LDP osvoji dovoljno za preuzimanje vlasti, odveo Srbiju tamo, gde DS, uza sve mane, ipak ima šanse da je odvede "malo" ranije. :D


A ti pa znaš kakva sam to ja. :roll: :roll:


Pa, moramo, kad vi ne mislit, nego verujete u bajke. :D

evo znam ja kakva si ti.

lazna patriotkinja, bivsi kostunicin fan a sadasnji tadicev skutonosa :)
 
Milunka skini se sa oblaka: ja nisam bila niti ću biti neko ko bi mogao da podržava LDP. Dakle NISAM NIKAKAV ČEDISTA.
To ne znači da ne shvatam kada Čedomir Jovanović govori istinu. Ili na primer Tomislav Nikolić ili Koštunica.
Ili na primer... ja, na prime,r verujem da Boris Tadić ne laže kada kaže da je Boris Tadić - sve ostalo što je u poslednjih par meseci izrekao je manje više ...

Sad ćao, Norma, odoh da vidim ima li šta pametno od Gebelsa...
 
Milunka skini se sa oblaka: .
Ja sam ti već rekla - skini se ti.

ja nisam bila niti ću biti neko ko bi mogao da podržava LDP. Dakle NISAM NIKAKAV ČEDISTA.
To ne znači da ne shvatam kada Čedomir Jovanović govori istinu. Ili na primer Tomislav Nikolić ili Koštunica.
Ili na primer... ja, na prime,r verujem da Boris Tadić ne laže kada kaže da je Boris Tadić - sve ostalo što je u poslednjih par meseci izrekao je manje više ...
:roll: :roll:

Sad ćao, Norma, odoh da vidim ima li šta pametno od Gebelsa..
Opet neke nebuloze s tom Normom, stvarno, kad nemate argumente, pričate bez veze, ali, čemu čuđenje, to je ionako "praksa" svih vas ekstremista iz sveta bajki, sasvim očekivano.
 

Back
Top