Gde kupiti, naci u BG-u...?

Kupi Scott bike, u Bulevaru, pored pizzerije Vladimir. Ali, to je mnogo skupo..
E, da, sve za bajs, od servisa do kupovine-- Takovska, e sad treba objasniti gde:
Na uglu sa L.Ribara je C Market, onda ideš nizbrdo i kod zgrade koja se gradi uđeš u pasaž.
Tu radi ekipa pravih zaljubljenika u biciklizam, videćeš bajkove ispred parkiranre. E, tu svrati, bato..
 
ginjasvinja:
Eto, ja sam rešila malo da se bavim sportom pa bih da kupim bicikl za rekreativnu vožnju. Ne bih baš puno para da dam, jer nisam sigurna koliko će me ova rešenost držati. Gde u Beogradu mogu da se kupe bicikli i šta mi savetujete da uzmem?


Иди на савски кеј, поред ресторана шес' топола имаш једну малу радњицу, кад изађеш са сајма на Саву, ту имају јако фине половњаке и дакако нове бајсеве: мтб, триатлонце, тркачице, циту, доввнхилл и тако то.. ово, оно.. а и цијена.. права ситница...
crazy-1.gif

Не бих да рекламирам, али исти баја држи, горе, поменуту радњу у Земуну..
Теби би најбољше пајсовао неки сити или мтб, јербо нам је заселак доста брдовит...
crazy-1.gif
 
Zanima me gde se u Bgu mogu naci maske (kao za maskenbal). Konkretno, treba mi piratska kapa..
Bila je jedna super knjizara u Knez Mihajlovoj na cosku sa Kralja Petra gde je bilo sve to da se kupi. Ali danas kad sam tamo otisla, knjizare nema :'( Izgleda su se negde preselili..
Jer zna mozda neko gde?

Inace, ranije sam iznajmljivala kostime iz Narodnog Pozorista, ali mi sad bas treba da kupim.. Jel ima neko mozda iskustva sa ovim? ;)
 
U Beogradu, a i celoj Srbiji maske nikadanisu bile deficitarna roba. E, sad, zavisi koje i kakve. Ima ih koje uopste ne mogu da se primete, jer su se stopile sa nosiocima, a ima onih drugih koje se vide na kilometar. U svakom sucaju izbor i cene su razlicite od lokacije do lokacije.
Moj savet je:obratiti se srucnjaku za prepoznavanje i odabir - taj ce svakome pronaci pravu. Mogu licno da se ponudim (nije reklama) da cu vam odabrati pravu u skladu sa zeljama, namenom, lokacijomna kojoj cete je primeniti itd. Cene povoljne - pogodak PUN!!!! Utisak pravi, svakom prema glavi. Garancija dozivotna, reklamacija nece biti, trazicete JOOOOOS, jer cete se oduseviti!!!PozzL.
 
dvr_liberty:
E svaka čast za tekst,pravi trgovac nema šta.........namećeš se za 10-ku..samo napred! ;)

:lol: More, Liberty, obzirom da je na Forumu svako reklamiranje i samoreklamiranje zabranjeno, nisam jos smela da dodam da se sa mojim maskama lakse dise, nego bez njih, pusi sa zadrskom ili bez, pljucka u dalj sa postizanjem vrhunskih rezultata, zvizdi na utakmicama, u Skupstini i na mitinzima, bez da organi javnog reda uhvate, ucestvuje na svadbama i slavama uz konzumiranje ****, a da niko ne vidi koliko si popio, peva i place, a okolina misli da to neko drugi radi i...jos bezbroj prednosti, o kojima ne smem da govorim jer sve je to samoreklamiranje. Ali, kada se zakon o primeni difuzne tehnike bude promenio ETO MENE SA NOVIM MODELIMA, znatno obogacenim, konfornijim i sa cenama popularnim za sire narodne mase. :!: :!: :!:
Ajd, sad u zdravlje i o ovome - nikome ni reci, do daljnjeg...Pozz
 
lilyl:
:lol: More, Liberty, obzirom da je na Forumu svako reklamiranje i samoreklamiranje zabranjeno, nisam jos smela da dodam da se sa mojim maskama lakse dise, nego bez njih, pusi sa zadrskom ili bez, pljucka u dalj sa postizanjem vrhunskih rezultata, zvizdi na utakmicama, u Skupstini i na mitinzima, bez da organi javnog reda uhvate, ucestvuje na svadbama i slavama uz konzumiranje ****, a da niko ne vidi koliko si popio, peva i place, a okolina misli da to neko drugi radi i...jos bezbroj prednosti, o kojima ne smem da govorim jer sve je to samoreklamiranje. Ali, kada se zakon o primeni difuzne tehnike bude promenio ETO MENE SA NOVIM MODELIMA, znatno obogacenim, konfornijim i sa cenama popularnim za sire narodne mase. :!: :!: :!:
Ajd, sad u zdravlje i o ovome - nikome ni reci, do daljnjeg...Pozz

More daj ovde kilo tih maski za poneti, nece da se baci :lol:
 
lilyl:
:lol: More, Liberty, obzirom da je na Forumu svako reklamiranje i samoreklamiranje zabranjeno, nisam jos smela da dodam da se sa mojim maskama lakse dise, nego bez njih, pusi sa zadrskom ili bez, pljucka u dalj sa postizanjem vrhunskih rezultata, zvizdi na utakmicama, u Skupstini i na mitinzima, bez da organi javnog reda uhvate, ucestvuje na svadbama i slavama uz konzumiranje ****, a da niko ne vidi koliko si popio, peva i place, a okolina misli da to neko drugi radi i...jos bezbroj prednosti, o kojima ne smem da govorim jer sve je to samoreklamiranje. Ali, kada se zakon o primeni difuzne tehnike bude promenio ETO MENE SA NOVIM MODELIMA, znatno obogacenim, konfornijim i sa cenama popularnim za sire narodne mase. :!: :!: :!:
Ajd, sad u zdravlje i o ovome - nikome ni reci, do daljnjeg...Pozz

Zvuci kao savrsena maska, sta trazis za nju??? Jel ima odbijajuci efekat na zle ljude?
 
hektorius:
Zvuci kao savrsena maska, sta trazis za nju??? Jel ima odbijajuci efekat na zle ljude?

:D :D :D OBAVEZNO!!! Ali, obzirom da nisam platila za reklamu mnogim medijima, moram da cutim. Inace, patentirano - kad je stavis, a pridje Ti nepozeljna osoba na minimum 100 metara, pada kao pokosena!!! Dalje, ima i moc detekcije - ako se na pr. nadjes u nepoznatom okruzenju, zbunjen, momentalno Te razjabuni, napoji, izmasira, napusi (ako pusis, cak i dim povuce umesto Tebe, da se ne deranziras), presvuce Ti donji ves, podrazumevajuci i carape, natalkira te, obrija, zagrli te nezno 9imitirajuci zagrljaj koji zelis tog trenutka, ili o kome duze sanjas), servira Ti omiljenu klopicu, caska, sapucuci samo Tebi na uvce, otpeva Ti omiljenu pesmaricu, zaplace sa Tobom, ako treba, smeje se,....ma radi jos milion Tvojih omiljenih stvari. Hvala Bogu da samovo zastitila na vreme - od tih ZLIH LJUDI o kojima pricas...
Ma, ima jos, jos....ali, moram nesto i da precutim, zbog "Kradje i prekradje zvona i Kanjosa Mcedonovica..." Poz. Patentor...(uh, izmislih cak i novu rec, e, sad vidis kako deluje...!!!) :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
 
lilyl:
:D :D :D OBAVEZNO!!! Ali, obzirom da nisam platila za reklamu mnogim medijima, moram da cutim. Inace, patentirano - kad je stavis, a pridje Ti nepozeljna osoba na minimum 100 metara, pada kao pokosena!!! Dalje, ima i moc detekcije - ako se na pr. nadjes u nepoznatom okruzenju, zbunjen, momentalno Te razjabuni, napoji, izmasira, napusi (ako pusis, cak i dim povuce umesto Tebe, da se ne deranziras), presvuce Ti donji ves, podrazumevajuci i carape, natalkira te, obrija, zagrli te nezno 9imitirajuci zagrljaj koji zelis tog trenutka, ili o kome duze sanjas), servira Ti omiljenu klopicu, caska, sapucuci samo Tebi na uvce, otpeva Ti omiljenu pesmaricu, zaplace sa Tobom, ako treba, smeje se,....ma radi jos milion Tvojih omiljenih stvari. Hvala Bogu da samovo zastitila na vreme - od tih ZLIH LJUDI o kojima pricas...
Ma, ima jos, jos....ali, moram nesto i da precutim, zbog "Kradje i prekradje zvona i Kanjosa Mcedonovica..." Poz. Patentor...(uh, izmislih cak i novu rec, e, sad vidis kako deluje...!!!) :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Vidim, da...i na mene je...i to jako brzo...
Zivele maske!!!!
 

Back
Top