Gde kupiti, naci u BG-u...?

zanima me de bi mogao da kupim (u Beogradu) masinu za graviranje??? Da li neko ima neko iskustvo sa izradom privesaka i graviranjem na hemiskama???
Vladimir


Firma Alfa Pro d.o.o iz Beograda je uvoznik vrhunskih GCC (LaserPro) laserskih graverica, serija laserskih sekaca i serija industrijskih laserskih markera.
U ponudi su najkvalitetnije masine po dosta povoljnim cenama: C 180, Spirit GX, Spirit GE, Mercury, Venus...
 
vans_blue%201.jpg

Da li neko zna gde ih je moguce kupiti u bg-u? Hvala ;)
 
jel ima neko predlog neke dobre knjižare ili antikvarnice koje prodaju polovne knjige?

Imaš preko puta Studentskog parka u Vasinoj po poprečnim ulicama u odnosu na Knez Mihajlovu dosta prodavaca polovnih knjiga.

Takođe, Cvetni Trg, imaš tezge sa polovnim knjigama.

U ulici Đure Jakšića preko puta Cica ćevapa imaš antikvarnicu DVERI - nema veze sa Pokretom Za Život Srbije - tu kojoj imaš polovne knjige.

Takođe, po beogradskim knjižarama pitaj starije knjižare da li neko poznaje nekog ko se bavi antikvarnim knjigama, sve može da se nađe, bukvalno.
 
jel ima neko predlog neke dobre knjižare ili antikvarnice koje prodaju polovne knjige?

Ај опет :D

Антикварница Двери у Ђуре Јакшића.
Антикваријат Вулин тик пре почетка Бранковог моста, има одмах поред њега још једна антикварница, EQUILIBRIUM.

Имаш преко пута СКЦ-а на Цветном Тргу опасног лика са половним и антикварним књигама, такође и на Студентском Тргу у попречним улицама у односу на Кнез Михајлову, ту су сад ставили неке тезге и доста је добар избор.
 
Gde na ovu vrucinu kupiti beogradsko pivo? BIP ?
Reklamiraju ga ali ga nema ni za lek.

Svi nude neka fensi danska i nemacka piva (proizvedena u Apatinu, jelte), al beogradskog nigde.

Video sam cak i 365 pivo; OEM. Divca nad divcama.
Aman trgovine nude neko uvozno za 52 din, smrdi na neoprane carape. Mislio sam da je do konzerve, ali jok, izgleda "libijsko pivo".

Dakle: Gde naci BIP ? Hocu da im dam jos jednu sansu.
 

Back
Top