Gde je sad i shta radi vasha PRVA LJUBAV ?

hehe.. postala preko reda psycholog u $koli.. I u ovom svetlom trenutku javlja mi se jedna jerotska FANTA-zija... ja djavolasti i nevaljali crveni dechkic po kazni razredne odlazim kod nje..
Sedam preko puta na stolicu i u jednom momentu kao u 'Niskim strastima' ona prekr$ta noge :shock: auu mileeee.. Mis'im.. nije zdravo da deca gledaju te cica-mice pa prekidam ovde..
khm.. Vidim je jedared godi$nje.. nabacila kilograme u dupe i butine.. bozhe greote :twisted:
 
zendeli:
Prva tinejdzerska ljubav zivi na 70-tak kilometara od mene,bavi se muzikom.Srecemo se povremeno i popricamo.U braku je i ima dvoje djece.

Prva 'seksualna' ljubav zivi u Svedskoj,nisam ga vidjela 15 godina,ima neke restorane ili slicno,ne znam tacno.Ima jednu kcerku i dva propala braka.

Najveca ljubav ,a to je valjda i najvaznije zivi u SAD,prosle su godine ali i sad ne znam kako bih reagovala da ga sretnem.

Isto, kao da sam ja pisala. Čak razmišljam da ga pozovem kada odem u Ameriku da se vidimo, jer ću boraviti u njegovom gradu
 
Kako lepa tema :wink:

... Moja ljubav iz detinjstva putuje za Ameriku na jesen i više ga nikada neću videti. I dalje je lep i blentav i simpatičan i sladak i nikadada neću prestati da ga volim.

Zajedno smo se igrali u pesku i penjali se na šljive i jeli dudinje, vodili su nas svakog leta na more, i nismo se razdvajali nikad. Odrastali smo lepo zajedno. Krali smo cveće po komšiluku i učili da pravimo palačinke; često smo igrali igrice na ''Komodoru 64'', znate onoa igrica kad onaj baja baca novine okolo? :wink:
 
majcheki:
Kako lepa tema :wink:

... Moja ljubav iz detinjstva putuje za Ameriku na jesen i više ga nikada neću videti. I dalje je lep i blentav i simpatičan i sladak i nikadada neću prestati da ga volim.

Zajedno smo se igrali u pesku i penjali se na šljive i jeli dudinje, vodili su nas svakog leta na more, i nismo se razdvajali nikad. Odrastali smo lepo zajedno. Krali smo cveće po komšiluku i učili da pravimo palačinke; često smo igrali igrice na ''Komodoru 64'', znate onoa igrica kad onaj baja baca novine okolo? :wink:
To je JJJJJJJAAAAAAAAAKKOOOOOOO lepo!
Samo secanje na prve ljubavi....
>>>>i ne brini...ne brini jeleni umiru sami...<<<<

Oni vodaju decu a mi visimo na forumu...upitate li se nekad KO OVDE NIJE NORMALAN?!

Mada ja o tome ne razmisljam....samo se zezam...
 
Prema poslednjim informacijama, eno je gde je i bila u Nemackoj u svom malom gradicu. Zavrsava lagano studije, Psihologiju. Radi u nekoj banci i od ove godine se osamostalila totalno u svom stanu. Jedna od dve osobe za koje mogu da se zakunem da bih mogao da ih "trpim" do kraja zivota pored sebe.

"O, kako tuznih ljubavi ima..." :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
 
Prva velika platonska ljubav me trenutno nervira , hoce da se vidjamo i da se seskamo , ja necu , ja hocu da radimo zajedno on kaze da sam glupa i tako ..
A prvi dechko ( seks , ljubljenje .. ) ne znam gde je ... sluchajno sam ga jednom videla na ulici . bio je sa nekom cicom , i malo mi se priznajem zbrchkalo u stomaku
Eto tako nekako
:)
:roll:
 
majcheki:
Kako lepa tema :wink:

... Moja ljubav iz detinjstva putuje za Ameriku na jesen i više ga nikada neću videti. I dalje je lep i blentav i simpatičan i sladak i nikadada neću prestati da ga volim.

Zajedno smo se igrali u pesku i penjali se na šljive i jeli dudinje, vodili su nas svakog leta na more, i nismo se razdvajali nikad. Odrastali smo lepo zajedno. Krali smo cveće po komšiluku i učili da pravimo palačinke; često smo igrali igrice na ''Komodoru 64'', znate onoa igrica kad onaj baja baca novine okolo? :wink:
Nemoj da ga pustis,idi sa njim, vezi ga u podrumu..... Bilo sta! Samo nemoj ga pustiti da ode! Tako sam i ja prosla, samo je on otisao u Australiju... krajem 94... Od tad ga nisam videla, a i sad barem mesecno jednom ga sanjam, da smo zajedno i da smo srecni... Mozda to nije normalno... sanjam ga i posle 10 godina... On je bio prvi i jedini koga sam toliko volela, svi ostali su samo bili bleda kopija njega...
On zivi tamo, nije jos ozenjen, koliko ja znam, imao je lepu karijeru, a posle i neke probleme... Zivimo totalno razlicit zivot, ne zelim nista od njega, samo da ga jos jednom vidim i da popijemo kafu zajedno...
 

Back
Top