gde izaci na randevu kad je lose vreme, a gajba ne dolazi u obzir

Pa nije bas tako, recimo meni je stvarno glupo da u pocetku predlazem i namecem se, mislim zensko sam, ok posle kad pocnem nekog da upoznajem, tako mozes da s ezeznes i odhebes devojku koja stvarno ne procenjuje da li si alfa muzjak ili nisi. Recimo znas li ti koliko mi se njih svidelo, ali posto sam po tom pitanju prilaska konzervativna, nista s enije desilo, jer s eoni nisu izrazili kako treba, a ja nisam po prirodi takva da pocnem prva (o pa zar sam ponekad i ja konzervativna?????????:???:) ili recimo kad placamo nije mi problem da podelim racun, ali bi mi bio problem da ja dam pare, mislim da to treba da radi muskarac, cak i kada izadjem sa drugom negde, nejmu utrapim pare ili se posle raskusuramo. Ovo ti kazem onako kako stoje stvari kod mene, ako ti to moze pomoci.

@tema, za tipa koji je postavio pitanje, po meni su setnje u prirodi super, mozes da razgovaras sa osobom, nema zagusljivog prostora, gomile ljudi, buke i romanticno je za razliku od kafica ili bilo kakvog izlaska tog tipa, sem vecere u dvoje uz svece itd. A vidim da je neko ovde pisao i klizanje kao varijantu i mislim da je to bas dobro, pa sad ako neko ne zna da kliza, nauci ce :).

Ok..i ko tu gubi zato sto si ti konzervativna?Po tvom razmisljanju ovde ni pod razno ti muskarac ne treba biti prijatelj..znaci ne postoji trunka otvorene komunikacije bez blama..vec sve neko uvijanje u calofan s mashnicom..ali bez brige posto je vecina devojaka takva..uz pravog shonju dugoo dugoo ostaje takva podela musko-zenskih odnosa..inace moja je poenta bila da niko ne treba nikoga procenjivati i stavljati na test na takav nacin.
 
Ok..i ko tu gubi zato sto si ti konzervativna?Po tvom razmisljanju ovde ni pod razno ti muskarac ne treba biti prijatelj..znaci ne postoji trunka otvorene komunikacije bez blama..vec sve neko uvijanje u calofan s mashnicom..ali bez brige posto je vecina devojaka takva..uz pravog shonju dugoo dugoo ostaje takva podela musko-zenskih odnosa..inace moja je poenta bila da niko ne treba nikoga procenjivati i stavljati na test na takav nacin.

Poenta moje price je da ne treba da postoji podela u musko- zenskim odnosima u smislu prijateljstva, ali se meni licno desavalo da muskarci prijateljstvo koje ponudim pogresno protumace, cast izuzecima, oni su mi i danas drugari. Jednog bih mogla da izdvojim kao coveka koji mi je bolji drugar od bilo koje drugarice. Medjutim i dalje ostajem pri tome da da muskarac, koji nije drugar treba bar u pocetku da bira mesto izlaska. I ostajem pri tome da kad se placa, muskarac treba da da te pare, a racun da se deli.
I drago mi je sto sam konzervativna, bar sto se nekih stvari tice. mislim sta treba da radim kad mi s eneki muskarac svidi, da mu skocim na vrat, postanem napadna, izvestacena......?
I ne mislim da je muskarac sonja, vec ako meni signali nisu dovoljno jasni, ja ne znam sta da radim u tom slucaju.
 
Poslednja izmena:
Poenta moje price je da ne treba da postoji podela u musko- zenskim odnosima u smislu prijateljstva, ali se meni licno desavalo da muskarci prijateljstvo koje ponudim pogresno protumace, cast izuzecima, oni su mi i danas drugari. Jednog bih mogla da izdvojim kao coveka koji mi je bolji drugar od bilo koje drugarice. Medjutim i dalje ostajem pri tome da da muskarac, koji nije drugar treba bar u pocetku da bira mesto izlaska. I ostajem pri tome da kad se placa, muskarac treba da da te pare, a racun da se deli.
I drago mi je sto sam konzervativna, bar sto se nekih stvari tice. mislim sta treba da radim kad mi s eneki muskarac svidi, da mu skocim na vrat, postanem napadna, izvestacena......?
I ne mislim da je muskarac sonja, vec ako meni signali nisu dovoljno jasni, ja ne znam sta da radim u tom slucaju.

Dobro uopste ne pricamo o signalima..muvanju..ni o tome ko treba biti napadan..vec meni to lici kao sto kazes na izvestaceno ponasanje..dakle zasto bi isla na neko mesto koje ti se ne dopada ako ga je on izabrao.?.po cenu cega..ne poznajete se na pr dovoljno..nema veze sa tim sto si ti konzervativna odluka da ne odete na neko mesto gde se neko od vas ne bi osecao prijatno..znaci ti ces cutati i bez pogovora otici gde god to bilo?
 
Dobro uopste ne pricamo o signalima..muvanju..ni o tome ko treba biti napadan..vec meni to lici kao sto kazes na izvestaceno ponasanje..dakle zasto bi isla na neko mesto koje ti se ne dopada ako ga je on izabrao.?.po cenu cega..ne poznajete se na pr dovoljno..nema veze sa tim sto si ti konzervativna odluka da ne odete na neko mesto gde se neko od vas ne bi osecao prijatno..znaci ti ces cutati i bez pogovora otici gde god to bilo?

To bilo gde su redovno kafici, letnje baste itd. tako da to niej bilo gde, znam vec u napred sta ce mi predloziti, druga stvar bi bila da mi neko nepoznat predlozi odlazak van grada na izlet ili odlazak u drugi grad (nije mi se desavalo) i to bi glat odbila, jer nemam nameru da se upustam u takve avanture.
Sto se tice izvestacenosti i jesi i nisi u pravu, sa jedne strane najlakse mi je da odmah pustim jezicinu i blebecem kao sto ponekad znam na pdf zenski kutak, ali sa druge strane, ne zelim da vredjam ljude, a iz iskustva znam da mnoge stvari koje kazem uvrede, povrede ili budu pogresno shvacene, a sa trece strane pokusavam da se ugledam na "svetle primere" zena koje cute i budu lepe. To je skup faktora. I na kraju krajeva ne traje dugo, jezik kao kocnica brzo popusti.
 
Ja ne pretpostavljam o osobi koja mi nije istomisljenik, ja napadam njeno misljenje....
Ti pretpostavljas da ja razmisljam kao i ti....i da svi razmisljaju kao i ti....jer to je jedini pametan nacin razmisljanja....

Pretpostavljas o osobi cim si mene procenio, a ne mozes reci da me nisi procenio kad si napisao post da mrzim svaku osobu koja nije moji istomisljenik.
 
Jao hvala sto sam jedinstven sucaj, ovo dodje kao ono u politici..............ali necemo o tome.
Nego i ti si svojim postovima dao meni informaciju o nacinu tvog razmisljnja, a misljenja su nam suste suprotnosti (pr. tezim ka ravnopravnosti- inkubatori za pristigle clanove, nisu moja ideja, vec tamo nekog izvesnog @patka).
Ps. bicu odsutna jedno mesec dana, pa ako imas nesto da mi odgovoris ili cekaj da s evratim, ili cu ti odgovoriti za mesec dana :lol: :lol: :lol:
:bye:
 
Poslednja izmena:
:lol:dobro ajde da se uozbiljim..to su uglavnom klinke kojima se treba dokazivati na takav nacin..znaci ja tretiram svaku devojku kao zrelu i bez foliranja zelim da mi kaze sta zeli i gde joj se ide..sta voli sta ne..dakle niko ne treba gledati u pasulj da li neko voli blejati po kaficima ili sad kao mi smo brzi..ludilo..idemo u drugi grad na sokic..odnosno idemo negde u prirodu na drvenu klupicu..tako da to nisu devojke koje zele da upotrebimo mastu vec su pasivne i citaju izmedju redova da li smo alfa muzjaci:ok:

Da, to je normalno sto ti kazes, ali ne na prvom,drugom sastanku...posle je i normalno da se zabodes u gajbu dok pada kisa,ali ako je tek pocetak veze onda jednostavno bilo koji bolji kafic, da nije neka birtija i tu nema greske ;)
 
Da, to je normalno sto ti kazes, ali ne na prvom,drugom sastanku...posle je i normalno da se zabodes u gajbu dok pada kisa,ali ako je tek pocetak veze onda jednostavno bilo koji bolji kafic, da nije neka birtija i tu nema greske ;)
Iskreno meni ta rec sastanak nista ne znaci..nikad se nisam opterecivao kao ni osobu s kojom izlazim gde..kad..kako..s kim..koliko..licno se po kaficima od zasicenja ne osecam prijatno i izbegavam takve kombinacije..otvoreno pozovem na shpagete ili se pozovem kod nje na palacinke:lol:
Svacije misljenje potice iz licnog iskustva, bar ja tako mislim, mozda gresim mozda postoje oni ljudi koji prihvataju ono misljenje koje im drustvo nametne....................
Nije mi najjasnija misao ali mozda ce ti odgovor iznad nesto znaciti.;)
 
Iskreno meni ta rec sastanak nista ne znaci..nikad se nisam opterecivao kao ni osobu s kojom izlazim gde..kad..kako..s kim..koliko..licno se po kaficima od zasicenja ne osecam prijatno i izbegavam takve kombinacije..otvoreno pozovem na shpagete ili se pozovem kod nje na palacinke:lol:

Nije mi najjasnija misao ali mozda ce ti odgovor iznad nesto znaciti.;)

dzordzi
covjek sa bogatim zivotnim iskustvom:))))
 

Back
Top