Da li vam posao koljim se bavite loše utiče na društveni život?

Smorisha

Buduća legenda
Moderator
Poruka
41.167
maznuto sa Reddita

Moj posao je takav da radim više popodne nego prepodne i više vikendima i praznicima, nego radnim danima. U principu, najčešće sam slobodan radnim danima prepodne, kada većina drugih rade. U suštini ovo mi nikada nije smetalo jer je rad vikendom i praznikom opušteniji. Međutim, u poslednje vreme kada razmišljam da idem na neke društvene dogagađaje i da možda tamo upoznam neku slobodnu ženu shvatio sam da me radno vreme na poslu veoma ograničava u tome.

Da li još neko ima sličan problem i kako ga rešiti, ali ne u smislu da menjam posao ili raspored, već gde da upoznam slobodne žene radnim danom prepodne?

maznuto sa Reddita

Moj posao je takav da radim više popodne nego prepodne i više vikendima i praznicima, nego radnim danima. U principu, najčešće sam slobodan radnim danima prepodne, kada većina drugih rade. U suštini ovo mi nikada nije smetalo jer je rad vikendom i praznikom opušteniji. Međutim, u poslednje vreme kada razmišljam da idem na neke društvene dogagađaje i da možda tamo upoznam neku slobodnu ženu shvatio sam da me radno vreme na poslu veoma ograničava u tome.

Da li još neko ima sličan problem i kako ga rešiti, ali ne u smislu da menjam posao ili raspored, već gde da upoznam slobodne žene radnim danom prepodne?
bezveze ti je radno vreme, nadam se da imaš finansijsku satisfakciju oko toga, ali morala bi da bude poprilična da ima nekog opravdanja.
privatno vreme je svetinja i nije za ustupanje.
sa druge strane, za upoznavanje žena nema pravila ni za vreme ni za mesto ni za okolnost, i radno vreme koje imaš nije ograničenje, i često se dese neke sasvim nepredviđene pozitvine stvari u vezi sa tim.

I ja sam u sličnoj situaciji, smjene su popodnevne ili noćne, ujutro vrlo rijetko. Takodjer u jednu mi ruku odgovara jer je ujutro dosta losa5 atmosfera ali opet mi to ograničava odlazak npr na izlet ili tekmu. O tome nisam toliko razmišljao dok nisam našao djevojku, to me ograničava u provodenju vremena s njom. Doduše tu su kod mene noćne pa mogu biti popodne s njom i rano navečer. Mada sve je to, .ehh.

Back