Gde da kupim dobre muske letnje farmerice???

_sanjalica_:
Hvala vam u svakom slucaju. Idem sutra sa njim na Bazar u nedi da cu naci nesto. Nece on da kupi te od 7,8,9 hiljada, samo mu se svidjaju. Trenutno sam u boljoj finansijskoj situaciji od njega pa bih da ga obradujem malo. Tek smo mesec i 12 dana u braku. Mogu valjda da ga razmazim...

Srce moje tek metar dana..........baš me razneži ..........onakooo.............8)
 
_sanjalica_:
Hvala vam u svakom slucaju. Idem sutra sa njim na Bazar u nedi da cu naci nesto. Nece on da kupi te od 7,8,9 hiljada, samo mu se svidjaju. Trenutno sam u boljoj finansijskoj situaciji od njega pa bih da ga obradujem malo. Tek smo mesec i 12 dana u braku. Mogu valjda da ga razmazim...

moj savet je da to ne radis ima covece da se navuce kao ja na HEMIJU :))) nikako da je ostavim !!!:wink:
 
chika_doktor:
deda koji te geda.....a ti brzo reci gdje su partizani:))))))))))))))
danas te nesto gadno oshljakala hemijica kolega...na neku agresivu... :p
aj dodji da se pochastimo...chak ce ti i zena biti zahvalna...nece znati sta je snashlo:)))))

mozda sam malo sinoc preterao sa creatinom :))) ali mozda i zato sto sam od 4h jutros na poslu :shock: DEDA :lol: !!!!

Inace lepa ova tema o farmericama mozes i rodbinu da nadjes po pantalonama , cak i cene da saznas , da se ne guram po onim halama koje nemaju klimu , @sanjalice hvala jos jednom !!
 
@sanjalice kiss i javi se da znamo kako je prosao shoping ... ako tvoj suprug nije zadovoljan farmericama pokloni ih meni :))))
0636643b-1.gif
 
_sanjalica_:
Javljam sutra za lanene pantalone. Izgleda da mi je tastatura malo zardjala pa sam zato gutala slova. Trebalo bi da je ocistim ako se setim...
kao klinac sam gutao dugmad, klikere, eksere i slicno ali nikad slova sa tastature
kakvog su ukusa
evo sad cu jedan da probam
f1 ham
gotovo
na redu su page up i scroll lock
enter cu ostaviti za kraj
u ime oca i sina i svetoga duha enter
 

Back
Top