Da imaš pola miliona evra u kešu i zagarantovanih 3000 evra mesečno, gde bi se skrasio?

Zar nije logicno da bi kupili vise nekretnina da obezbede sebe i decu?
Nista bahato nego na primer kuća sa travnjakom za uzivanje,stan sa centralnim grejanjem skromni oko osamdeset kvadrata za zimu.(Na primer,imaju dvoje dece te kad ih nema jednom detetu ostane stan drugom kuca.)Ostale pare odu za racune za oba objekta,malo bolju hranu,oblacenje kod kineza,obuvanje isto?
Malo po malo stede ako im treba za neki lek,implant zuba,korektivnu hirurgiju (npr.da se uklone neki oziljci,da se ugradi nov dekolte ako se ostalo bez starog zbog neke forme raka ili saobracajke).
vec sam video ljude, koji su dosli nasledstbvom, spletom okolnosti ili kriminalom, do velikih para,,,sve otislo,,,video sam i lkude, koji su spletom okolnosti i zaradili velike pare, obavezno dlazi do bahatosti i ludila u porodici, naravno potrebno je da prodje vreme, da se to pokaze...najbolji su mi primer, dve porodice mojih rodjaka...jedni su peopali, a drugi na putu da propadnu...poznajem dosta ljudi, koji imaju neki veci novac, svuda je neka vrsta bahatosti i precenjivanja...znam i dve porodice, koji su strhovito bogati...e kod njih nema toga, pravljeni su na isti kalup,,,nema dzipova, nema sepurenja na fejsu i instagramu...zive lepo, voze skuoa auta, ali sve u normali,,,tri generacije u kuci, a svi se isto ponasaju...ja sam mator, 54g, pa to godinama vidim u svom ukruzenju...previse losih iskustava i dozivljaja u realnom vremenu
 
vec sam video ljude, koji su dosli nasledstbvom, spletom okolnosti ili kriminalom, do velikih para,,,sve otislo,,,video sam i lkude, koji su spletom okolnosti i zaradili velike pare, obavezno dlazi do bahatosti i ludila u porodici,
Sta je nelegalno to propadne,pisemo ovde o legalnom - kako bi preventivno delovao da kod tebe ne dodje do "bahatosti i ludila u porodici" ?
naravno potrebno je da prodje vreme, da se to pokaze...
Sta bi ti uradio preventivno da imas pare?
Ako si video opisano znas gde je otislo te verovatno imas ideju preventive.
najbolji su mi primer, dve porodice mojih rodjaka...jedni su peopali, a drugi na putu da propadnu...poznajem dosta ljudi, koji imaju neki veci novac, svuda je neka vrsta bahatosti i precenjivanja...znam i dve porodice, koji su strhovito bogati...e kod njih nema toga, pravljeni su na isti kalup,,,nema dzipova, nema sepurenja na fejsu i instagramu...zive lepo, voze skuoa auta, ali sve u normali,,,
Koje su razlike izmedju njih,kako su se jedni sacuvali drugi ne?
tri generacije u kuci, a svi se isto ponasaju...
Pakao da ima toliko osoba zajedno,to je uzas privatno,ne dopada mi se ni malo.
Bolje svako u svome da imaju lagano nego negativna,ruzna atmosfera zajednice.
ja sam mator, 54g, pa to godinama vidim u svom ukruzenju...previse losih iskustava i dozivljaja u realnom vremenu
Dobro a mozda je nekima cilj da prozive jednom te nastave kao pre?Mozda ne brinu za sutrasnjicu vec zive danas.Ima takvih.Nije da nema.
 
Sta je nelegalno to propadne,pisemo ovde o legalnom - kako bi preventivno delovao da kod tebe ne dodje do "bahatosti i ludila u porodici" ?

Sta bi ti uradio preventivno da imas pare?
Ako si video opisano znas gde je otislo te verovatno imas ideju preventive.

Koje su razlike izmedju njih,kako su se jedni sacuvali drugi ne?

Pakao da ima toliko osoba zajedno,to je uzas privatno,ne dopada mi se ni malo.
Bolje svako u svome da imaju lagano nego negativna,ruzna atmosfera zajednice.

Dobro a mozda je nekima cilj da prozive jednom te nastave kao pre?Mozda ne brinu za sutrasnjicu vec zive danas.Ima takvih.Nije da nema.
ako mi verujes, novac mi i ne znaci puno...ne stojim lose finansijski,,,pukla mi ledja od arbajta, tako da sam prizemljen...
 

Back
Top