GDE CE SRBI NA MORE?

Lucca:

da li si bio na Kubi, Maldivima, Tenerifima, Majorci, Dubaiu...ako nisi ćuti ako jesi i tvrdiš i dalje da je crno more bolje onda lažeš namerno...
ne kazem da je bolje, ali je pristojno i vredi novac koji platis. ima i boljeg i goreg, nije Barbados, ali ne treba potcenjivati. Jako se brzo razvija i bice sve bolje i bolje.
 
serb_pagan:
ma sisaj bre i ti **** majmune...jok kod tebe cemo u onu septicku jamu od mora u bugarskoj...dijabolo

dodjite kod nas na more
bez zajebancije
izbjegavajte zadar i vodice(ako vec idete pozeljno je da znate engleski.izbjegavajte srpski)
prijateljica iz bg ide s nama vec 4 godine i super joj je
 
hrvcro:
dodjite kod nas na more
bez zajebancije
izbjegavajte zadar i vodice(ako vec idete pozeljno je da znate engleski.izbjegavajte srpski)
prijateljica iz bg ide s nama vec 4 godine i super joj je
Ja vec dve godine letujem na Hvaru i u Puli i ove cu opet a u Bugarskoj nikad nisam bio niti cu kao ni u CG (gde sam doduse bio par puta i nije mi se svidelo)
 
hrvcro:
dodjite kod nas na more
bez zajebancije
izbjegavajte zadar i vodice(ako vec idete pozeljno je da znate engleski.izbjegavajte srpski)
prijateljica iz bg ide s nama vec 4 godine i super joj je

Код усташа на море?????? Аха.......ево, све трчим - па се гурам !




 
hrvcro:
pa tvojoj mami pase
pogotovo kad ćale ljetuje u moravi
a galebovi oko nje :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

А мени тата каже да твојој мами више "паше" ... бар је тако било онда када су усташе имале мало памети и када је мој тата летовао код вас...хехехе...
 
Управо сам се вратила из Грчке, са Халкидикија, тачније Сартија (средњи прст, окренут ка Атосу), и ево цена за предсезону, 91 евро превоз аутобусом, смештај и виза за 12 дана + 9 евра обавезно осигурање. Цене основних намирница су дупло веће него код нас, на пример:
хлеб 60-70 евро центи, млеко 1,45 евра, цигаре од 2 евра па навише, сладолед од 1,5 до 2,5 евра, колачи у послстичарници 1,5 евра, гирос онако с ногу 2 евра, уколико седнеш у ресторан дупло је скупљи, кафа у самопослузи је дупло скупља него код нас...Пије се искључиво флаширана вода...
Излет бродом до Свете Горе, обилазак западне стране Свете Горе с мора и двоипочасовни боравак у Уранополису кошта 26 евра, на самом броду цене кафе, пића, сладоледа су астрономске...
 
Strela:
Управо сам се вратила из Грчке, са Халкидикија, тачније Сартија (средњи прст, окренут ка Атосу), и ево цена за предсезону, 91 евро превоз аутобусом, смештај и виза за 12 дана + 9 евра обавезно осигурање. Цене основних намирница су дупло веће него код нас, на пример:
хлеб 60-70 евро центи, млеко 1,45 евра, цигаре од 2 евра па навише, сладолед од 1,5 до 2,5 евра, колачи у послстичарници 1,5 евра, гирос онако с ногу 2 евра, уколико седнеш у ресторан дупло је скупљи, кафа у самопослузи је дупло скупља него код нас...Пије се искључиво флаширана вода...
Излет бродом до Свете Горе, обилазак западне стране Свете Горе с мора и двоипочасовни боравак у Уранополису кошта 26 евра, на самом броду цене кафе, пића, сладоледа су астрономске...
Da, bio je neki dan dokumentarac o tome na TV. Kažu dok ste na brodu, galebovi lete jako nisko i mogu da se hrane bacanjem parčića hrane. Istina?
 
jomini:
Da, bio je neki dan dokumentarac o tome na TV. Kažu dok ste na brodu, galebovi lete jako nisko i mogu da se hrane bacanjem parčića hrane. Istina?

Да, тачно је, ја и још неки смо их хранили из руке крекерима и чипсом. Видела сам и делфине који су весело искакали из мора пливајући испред брода... Нешто су мањи од делфина које сам виђала на Јадрану. А, Света Гора и манастири који се виде с мора су један од најлепших призора које сам у животу видела...
 

Back
Top