• Forum Krstarice neće biti dostupan u periodu od 18:30 do 19:00 časova zbog planiranog tehničkog održavanja. Hvala na razumevanju.

Гасери, дизелаши и гето деца

bernardo

Veoma poznat
Poruka
12.906
У нашем најранијем и најрањивијем добу живота, многи од нас се траже и теже да буду део неког тима, групе и скупине. Неко би да буде спортиста, фудбалер, кошаркаш, уметник, музикант, научник...

Све то зависи од особе до особе, али велик број момака када доживи скок тестостерона и види своје прве велике промене у телу, мишићима и гласу, тада у њима проради и та жеља да се докажу и покажу како су јаки, моћни, силовити. И тако добијамо гасере (данашње дизелаше), гето децу итд.

Њихов идеал, тј. њихови идеали су туче, нека врста спорадичне деликвенције, понос на то што су "деца улице", "гета", доста њих и дува марихуану. Да ли сте се сусретали са оваквом рајом, и да ли сте ви некада били део ове раје?
 
Не знаш ти, хтео сам посебно тему да отворим о деци хип-хоп културе пошто и ја спадам ту...колики је то трип и умишљај да су они неки гангстери, real G's, имаш две верзије

Или су они паре кола к'рве, или су они "дувам сканију у крају, бежим од полиције"
 
jbg bio nekad dizelas, :rumenko:

ali to su bile devedesete pa je za razumeti :D

p.s.
nikad trenerku ili jaknu nisam gurao u pantalone samo da se zna :deda:
И ја сам имао тих фаза. Погледај ми само омот од албума (слика је из 2020.)

Screenshot_20231019_112618_com.google.android.youtube.jpg
 

Back
Top