Game Of Thrones

Pa što dolaziš na ovu temu ako nisi gledala epizodu :lol: ?
Jedno je kad ti neko slučajno spoiluje dok skroluješ fejsbuk al ipak je ovo stranica na forumu namenjena seriji, šta drugo očekuješ na dan izlaska finala sezone :mrgreen:

Ma, zezam se :lol:

Naravno da ne bih svraćala, ali htela sam da pročitam. Sad sam odgledala i što reče Đovana, ova sezona je manje dramatična od ranijih. Mislim da je to pre svega zbog malo scena surovih ubistava.

I moram da primetim, scena seksa Džona i Deni baš prati trend da je u prvom planu golo muško telo. To ranije nije bilo tako. Mislim, ne bunim se...samo primećujem :lol:
 
Ma, zezam se :lol:

Naravno da ne bih svraćala, ali htela sam da pročitam. Sad sam odgledala i što reče Đovana, ova sezona je manje dramatična od ranijih. Mislim da je to pre svega zbog malo scena surovih ubistava.

I moram da primetim, scena seksa Džona i Deni baš prati trend da je u prvom planu golo muško telo. To ranije nije bilo tako. Mislim, ne bunim se...samo primećujem :lol:

Feminizam ;)))

- - - - - - - - - -

"Matora drtina" pise knjige, seriju prave drugi ljudi...

samo nikako da ih napise..mesto da zavrsi pricu on izmislja novu ..tamo prequel trilogiju na koju potrosio vreme o dankanu e egu sto nikog stvarno ni ne zanima
 
Kad se setim ranijih finala ovo mi...meeeh.
Mislim da je činjenica da je sve procurilo mnogo ranije doprinelo nekom mlakom utisku,ono ajde da odgledam da potvrdim.

Spojleri su zlo. Uopšte mi nije jasno kako su dopustili da im neko iznese kompletna scenaria.
 
Kad se setim ranijih finala ovo mi...meeeh.
Mislim da je činjenica da je sve procurilo mnogo ranije doprinelo nekom mlakom utisku,ono ajde da odgledam da potvrdim.

Spojleri su zlo. Uopšte mi nije jasno kako su dopustili da im neko iznese kompletna scenaria.

ma nisu spojleri nego je generalno losa sezona a tako to bude kad honorari glumaca toliko narastu da produkcije nema para ni za sta drugo i onda ispadne kako ispadne. tj mesto 10 dobrih epizoda dobijemo 7 velicanstveno losih..kad sve sabers I oduzmes ..meeh
 
Kako je trebao da ga obelezi...Da li mu je naneo neku fizicku povredu tipa nadju se u istoj viziji i ovaj ga povredi po faci ko Hari Potera :hahaha: i to se prenese u stvarnost,ili ga obogalji psihicki tj da bran upadne u neku komu gde ne moze da prica il sta ti ja znam?

Psihofizički.

Dodirnuo ga je u viziji, ali ima svoj beleg na ruci, ožiljak.

odgledah i ja ovu sezonu..bar je bilo akcije
ocekujem da sledece godine bude i kraj serije..

Nažalost, izgleda da će odložiti tj. preskočiti sledeću godinu...završetak očekujemo verovatno tek 2019.
 
Deny i Aegon Targarijen

:heart::heart::heart:

- - - - - - - - - -

kada su izasli iz sume, odistinski sam se najezio u momentu

imam plazmu preko pola zida i full suround :D

a i Viserion, nekako je iscepo zid ko papir

- - - - - - - - - -

ali Deny i Jon Snow Sand Aegon Targarijen

:heart:
 
Оде још једна сезона. И даље не схватам зашто ДнД тандем није посветио једну целу сезону рату против Лудог Краља...

Zato sto to nije deo ovog serijala. HBO ce da snima spin-off nakon zavrsetka serije i ako on bude uspesan, mislim da cemo videti jos prica iz Vesterosa, mozda i Robertovu pobunu.
 
Da se hoće više usaglasiti oko White Walkera i Wightsa, šta koga tu može da uništi.
Nikako da se opasulje oko Wightsa, čas ih mač u tijelo, strijela u vugla itd. onesposobi (privremeno), a onda u poslednjoj epizodi Hound onoga reže na komade a svaki komad nastavlja svoju politiku odmah.
Da ih vatra uništava, to je ok, ali zmajevo staklo je meni u glavi bilo samo za White Walkere, što se Wightsa tiče, ili da ih zapališ ili da ih narežeš na sitnije, bezopasne djelove.
 
21122440_10155467373850170_7467316767061813549_o.jpg
 
mene usput i ubija u pojam to sto svi automatski veruju da ce sersi da uradi sta treba i da se onaj njen djetic vratio na ostrvo svoje...zar onaj celavko bar nece da posalje uhode..?x) msm 101 svih ratovanja je uvek prati sta ti neprijatelj radi...
e da najvise mi zao sto sam znala da ce da koknu maloprstica,bet ti spojlere...a njega sam najvise gotivila...
 
Slaba ova armija mrtvih. Ako se sete da poskidaju konjanike ovi ce da se raspadnu u koske.
Лако је то рећи, али прво треба стићи до коњаника. Треба прво проћи кроз хиљаде мртвих који стално нападају, и на које не раде фазони у стандардним зомби причама...
 

Back
Top