Galileo, GPS ko koristi to

Svi moderni GPS senzori koriste sve provajdere, pa i Galileo.

Evo recimo moj telefon sada (petougao je Galileo)

Screenshot_20231211_085653_GPS Test.jpg
 
Svi moderni GPS senzori koriste sve provajdere, pa i Galileo.

Evo recimo moj telefon sada (petougao je Galileo)

Pogledajte prilog 1462031
Нешто нисам испратио колико произвођача телефона подржава и друге системе глобалног позиционирање осим америчког NAVSTAR GPS? Додуше сада већина користи мобилне уређаје кинеских компанија, а оне додају подршку за већину ако не и све системе глобалног позиционирања па и неких локалних...
Како било сад је бар одрђивање стајне тачке брже и прецизније...
 
Нешто нисам испратио колико произвођача телефона подржава и друге системе глобалног позиционирање осим америчког NAVSTAR GPS? Додуше сада већина користи мобилне уређаје кинеских компанија, а оне додају подршку за већину ако не и све системе глобалног позиционирања па и неких локалних...
Како било сад је бар одрђивање стајне тачке брже и прецизније...
Pa evo, moj Samsung telefon vidi sve, Kineze, USA, Ruse i EU.
 
Нешто нисам испратио колико произвођача телефона подржава и друге системе глобалног позиционирање осим америчког NAVSTAR GPS? Додуше сада већина користи мобилне уређаје кинеских компанија, а оне додају подршку за већину ако не и све системе глобалног позиционирања па и неких локалних...
Како било сад је бар одрђивање стајне тачке брже и прецизније...
Kinezi :hahaha:
Stvarno ne pratiš , oni samo sklapaju od zapadnih dijelova i na to stave zapadni operativni sustav. Već barem 8 godina čipovi podržavaju GPS, GLONASS, BEIDOU, GALILEO, SBAS i možda još neki lokalni satelitski sustav navođenja.
 

Back
Top