Građanima masovno stižu pozivi za Vojsku: Kolike su kazne ako se ne odazovete

Da li biste se odazvali na poziv za vojnu vežbu?

• DA

glasova: 3 18,8%
  • NE

glasova: 13 81,3%

• Ukupno glasova
    16
Daj bona, šuti, rata neće biti.

Možda SVO tko kod bogalja iz RF.

3 g...zamisli da se VS muči oko Srebrenice, Teočaka, Sapne...
Ili iz CG dragovoljci oko Goražda i Prače 3 g osvajaju i granatiraju.

To je usporedba "uspjeha" RF.

Nikada ne ići u rov, ratove.
Bolje da Vas uhite i 3 x đaba rane i poje

Šta sa nama koji bi dobrovoljno na vežbu? Valjda bolje da ide onaj koji hoće nego onaj koji mora.
Jebbeni vojni i državna garnitura ponavljaju JNA greške, ne prave vojsku koja je spremna za rat nego vojsku za parade i beskorisne vojne vežbe na Pasuljanskim livadama.
Oficiri i podoficiri moraju da budu rodjeni za vojni poziv. Ne može svako da bude vojnik. Treba prepoznati prave vojnike i njih gurati a ne podguzne muve.

Jedva čekam da naš kratkonogi, tamnoputi @Iskapa zaduži par vojnih čizmica veličine br. 34.

🥰
Cicos Macosi se pozivaju u Space Force:
2F79F809-5479-4FF5-B34D-4E717447DC3E.jpeg

Poslali meni poziv za vezbu 6 meseci nakon sto sam napustio profesionalnu vojnu sluzbu.

I to namerno mi smestio jedan ppuk. kojeg sam redovno napusavao, posto je rasisticka svinja.

Kada su videli koliko moraju da mi nadoknade za taj mesec na vezbi zbog izgubljene plate, toliko su popizdeli da je na kraju taj ppuk naiebao :D

Poslali meni poziv za vezbu 6 meseci nakon sto sam napustio profesionalnu vojnu sluzbu.

I to namerno mi smestio jedan ppuk. kojeg sam redovno napusavao, posto je rasisticka svinja.

Kada su videli koliko moraju da mi nadoknade za taj mesec na vezbi zbog izgubljene plate, toliko su popizdeli da je na kraju taj ppuk naiebao :D
“Napušavao” nadređenog…

:kafa:

Šta sa nama koji bi dobrovoljno na vežbu? Valjda bolje da ide onaj koji hoće nego onaj koji mora.
Jebbeni vojni i državna garnitura ponavljaju JNA greške, ne prave vojsku koja je spremna za rat nego vojsku za parade i beskorisne vojne vežbe na Pasuljanskim livadama.
Oficiri i podoficiri moraju da budu rodjeni za vojni poziv. Ne može svako da bude vojnik. Treba prepoznati prave vojnike i njih gurati a ne podguzne muve.
TI bi išao dobrovoljno u vojsku!
da si ti neki rodoljub nikad ne bi ni napustio Srbiju. živiš u sred te pokvarene EU, "NATO-lebac" jedeš a tu se nešto busaš u grudi, "ti bi išao dobrovoljno u vojsku"! :rtfm:

Poslednja izmena od moderatora:

Back