Građanima masovno stižu pozivi za Vojsku: Kolike su kazne ako se ne odazovete

Da li biste se odazvali na poziv za vojnu vežbu?

• DA

glasova: 3 18,8%
  • NE

glasova: 13 81,3%

• Ukupno glasova
    16
TI bi išao dobrovoljno u vojsku! aj ne s*ti kad moram da kažem!
da si ti neki rodoljub nikad ne bi ni napustio Srbiju. živiš u sred te pokvarene EU, "NATO-lebac" jedeš a tu se nešto busaš u grudi, "ti bi išao dobrovoljno u vojsku"! :rtfm:
ćuti bolje tu i pokri se ušima!
Pa koliko ja znam, @FDDD je jedan od rijetkih ovdje, ako ne i jedini, koji je ratovao protiv nebijelaca (kosovarskih crvenokožaca).
Zbog toga ga cijenim.

ti ni na forumu jado ne mozes da budes patriota

Vodimo i tebe, da raščišćavaš minska polja, može? :per:
pa ja ni nisam patriota! boli me .l. za bilo koju zemlju, a pogotovo za Srbiju. nemam čak više ni državljanstvo srpsko.
u rat ne bi mogao niko ni mitraljezom da me natera, da se sutra, da se sutra zarati ovde gde živim, odma' pakujem porodicu i pravac USA, AUS, NZ, Dubai, ... ili gde bi već bila situacija najlakše da se ode.
čak je i glupavi Bora Đorđević odonomad dok nije skrenuo sa uma ukapirao, pa rekao
"za ideale ginu budale"...
samo vi neke kvazi-patriote to nikako da ukapirate...

pa ja ni nisam patriota! boli me .l. za bilo koju zemlju, a pogotovo za Srbiju. nemam čak više ni državljanstvo srpsko.
u rat ne bi mogao niko ni mitraljezom da me natera, da se sutra, da se sutra zarati ovde gde živim, odma' pakujem porodicu i pravac USA, AUS, NZ, Dubai, ... ili gde bi već bila situacija najlakše da se ode.
čak je i glupavi Bora Đorđević odonomad dok nije skrenuo sa uma ukapirao, pa rekao
Ti kao i ja.

:rotf:

Samo što sam ja za razliku od tebe u ratno doba prvi za uteći, a u mirdodpskim uvjetima najlajaviji.

🐈

Ti kao i ja.

:rotf:

Samo što sam ja za razliku od tebe u ratno doba prvi za uteći, a u mirdodpskim uvjetima najlajaviji.

🐈
Zeleno polje

akbyh0b658661.jpg

Ni mitraljezom? :kafa:

TI bi išao dobrovoljno u vojsku!
da si ti neki rodoljub nikad ne bi ni napustio Srbiju. živiš u sred te pokvarene EU, "NATO-lebac" jedeš a tu se nešto busaš u grudi, "ti bi išao dobrovoljno u vojsku"! :rtfm:
Može bez patetike? Poslaće ti oni poziv, bez brige. :D

Poslednja izmena od moderatora:
TI bi išao dobrovoljno u vojsku!
'99. sam bio na granici u 72.brigadi dok si ti držao mamu za suknju.
Da se sretnemo negde u Nemačkoj da popijemo kafu da me bolje upoznaš? Ponuda je otvorena kad god hoćeš.

'99. sam bio na granici u 72.brigadi dok si ti držao mamu za suknju.
Da se sretnemo negde u Nemačkoj da popijemo kafu da me bolje upoznaš? Ponuda je otvorena kad god hoćeš.
da te je rokuno neki šiptar niko živ te se ne bi sećao.
gde si u Nemačkoj?
sever, jug, istok, zapad?

da te je rokuno neki šiptar niko živ te se ne bi sećao
Nisam išao da ratujem ni u Zadar ni u Sarajevo. Što to pitanje ne postaviš bilo kome na svetu da li bi branio svoju zemlju.
gde si u Nemačkoj?
sever, jug, istok, zapad?
Pitao si me ranije bar nekoliko puta. Istok

Nisam išao da ratujem ni u Zadar ni u Sarajevo. Što to pitanje ne postaviš bilo kome na svetu da li bi branio svoju zemlju.
i jel si odbranio Kosovo?
meni je moj život vredniji od bilo koje zemlje... kao što sam već napisao, *ebe mi se i za Srbiju i za Nemačku i za bilo koju drugu zemlju. da se sutra zarati, odma' bežanija odavde.

Pitao si me ranije bar nekoliko puta. Istok
toliko si mi bitan u životu, da sve pamtim šta si mi kad napisao!

U zemlji gde su ministri odbrane Vulin, Vučević, Gašić..., a vrhovni komadant AV, sa ponosom bih nosio epitet dezertera.
Dezerteri su obično najinteligentniji deo društva. Nije Rada Pašić bio glup, glupi su oni koji su ostavili žene i decu da bi ih Nidža Pašić vodao preko Albanije.

Srećom Srbija ima svoje patriote, a oni plaćenici koji za kikiriki prodaju narod, tačnije prijatelje, rodjake i komšije ni onaj ko ih plaća ne računa u ljude. Dobiju pare koje im uzme na razne gluposti, najviše na sendviče i kokakolu, dok mlate po tastaturi, pa kad im ne trebaju isporuči kao teroriste....
Sad, dobrovoljaca ima dovoljno da se odbrani od bilo kog napadača....ko šarplaninci, možeš da udješ, al bez gaća izlaziš....
Je l se sad isto beži preko blajburga ili može i preko albanije i makedonije?

Back