Fudbalska reprezentacija Srbije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad god je bitno oni zaseru,a i jun je katasrofa mesec za nasu ushranu reprezentaciju kao sto rekoh..ali ima jos da se igra,nek celavele uvede tog Prijovica ako sme.Nego nema ko sredinu da im poveze.. da nece svi moguci zadnji vezni Srbije to da urade..



Kako nema ko,neka ubaci burazera Urosa ili majstora Gudelja,Fejsu...Posto Milinkovic Savic nema kvalitet....
 
Dzaba nama sve kad imamo dva panja ivanovica i kolarova...matic prosecan u reprezentaciji dok preko igra... Tadic je ok ali izvikan previse... Mitar ne dovoljan u napadu...
To je nas problem...
Ova dva panja sutnuti vise a i stojkovica... Mi preskacemo igru ko da smo mi sa ostrva...
Musline u pamet se na poluvremenu! Imaju sve uslove podrsku pun stadion...

A oni ko tutubani... Napolje matic...
 
E ja neverujem da na svakoj utakmici moramo pokloniti jedan gol neverovatno znači...vels blage nema blage nema govorim starom samo da nenapravimo neki epsku glupost da im poklonimo gol...ovaj vels je zreo za 3 4 komada samo da smo mi normalni....A milivojevica stvarno neko ubedio da je igrač
 
Jeste kriv ali i bez toga igra je bila 0. Čim su zatvorili Tadića mi smo potpuno jalovi. Budženje na Mitrovića pa app. Teško će to ići.



Pa to se vidi iz aviona,samo je potrebno markirati Tadica i problem resen....
Pa zar je neko ocekivao da Milivojevic moze nesta da iskreira u sredini,ista situacija je i sa Maticem...On je odlican kao taj zadnji vezni ali kada treba nesta da se odigra u napadu tu je dosta slab....
Sve se vrti oko jednog igraca i od njega se ocekuje da vuce ostale a to veoma tesko moze uvek da prodje...
 
Uvek kad mozes ti pokloni protivniku gol. :roll: Tadic se ne vidi. Siba u Sautemptonu, pa mu znaju svaki pokret. Vidi koliko umemo. Ajde ostaje drugo da vadimo kestenje iz vatre. Pobeda bi sela kao budali samar. To u nasem slucaju nije (nikad) moguce. Sto bi bilo lako, kad moze komplikovano. Mentalitet je cudo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top