Frustracija muska ili harem 2

Zasto se upinjete da budete alfe kad niste? Zasto glumite muskarcine, a kukate za jedno pice?
Zene da li ste za to da organizujemo hareme i da se samo geni dobrih muzjaka sire?
Kad vec kukaju na selekciju kojoj nisu dorasli da stvar podignemo na visi nivo.

Ideja o haremskom organizovanju uopste nije losa, ali ne zbog zena nego zbog alfi, ako se osvrnete oko sebe primeticete da i alfama neke shmrlje uspevaju da pojebu zene, tako da bi njihova dominacija najbolje bila sacuvana iza visokih haremskih zidina, u nekom saraju, uz pomoc kizlarage i crnih evnuha. Secam se price iz dvadesetih godina proslog veka, kada je Mihail Frunze zauzeo Buharu, buharski emir je pobegao, ostavsi bez bogatstva i moci, ali i bez harema, mogao bih da se kladim da ga je gubitak tog treceg najvise pogodio, da je zato otpocela visegodisnja basmacka pobuna.
 
Veliki je pritisak i na muskarcima i na zenama, jer nam se namece da budemo nesto sto nismo.

Muskarac, da zna sta hoce, da je psihicki jak, odlucan, vodja, situiran, finansijski samostalan, dominantan i to su odlike alfa muzjaka. Slozicemo se, to su i najpozeljnije karakteristike, a ne neki tunjavko koji ne zna sta hoce od zivota i ne sme da pridje devojci.
Isto i sa zenama, alfa zenka je lepa, zgodna, kao zmija, zategnuta, finansijski ostvarena, dobra majka, cedna dama na ulici i najgora hurva u krevetu i opet i tome zene teze.

A koliko muskaraca i zena se uklapa u taj opis u potpunosti? Jako, jako malo. Ali eto, to su neke uloge koje nam drustvo a i nasa biologija namece.

E sada kada ti na sve strane pricaju sta trebas da budes, kako da se ponasas, a ti jos solo i frustriran sto nemas nikog, pa krenes da mrzis sebe (e da sam lepsa, da sam isla u teretanu, da mi ne ljulja salo bila bih "riba" (alfa zenka) ili da sam nabacio masu, teretana, zapalio u Nemacku na 2 godine da zaradim pare, kupim dobar auto bas bio bio pravi frajer (alfa muskarac)).

Ljudski ego je cudo, nece niko sebi da prizna da je druga liga, beta ili omega. Jednostavno, jedina bioloska svrha zivog bica je da prenese gene, a ako je to bice beta ili omega, onda se oseca kao da je njegova svrha promasena, samim tim i on je kao osoba promasen, a to vodi na jedan jako mracan put.
Zato se glumi, lazu drugi (a prvenstveno sami sebe) jer ako izgledamo kao alfe, mozda uspemo da prenesemo gene tj. da se parimo sa osobom suprotnog pola. Ista stvar je i kod zena, sve su one u klubu nafurane mackice, ribetine, umisljenje alfa zenke, iako u realnosti su daleko od toga.

Niko ne zeli da bude sam, da ostane sam, pa se zato glumi da smo nesto bolje nego sto jesmo u nadi da ocajnicki privucemo nekog jer se toliko uzasavamo usamljenosti. Realno, i dalje su oni bete i omege, ali omega i beta koji imaju nekog kraj sebe.
A i jako deprimirajuce, da ne kazem pateticno zvuci taj unutrasnji glas koji nam kaze "ti si druga liga, ima drugih koji su daleko bolji nego ti, i svako od njih ce naci nekog, a ti, ti ces sedeti sam sa sobom, jer si ipak druga liga, manje pozeljan, manje sposoban, manje privlacan nego oni". Niko ne zeli da slusa taj glas, i gledaju da ga utisaju nekako, ali ispod maske i sminke, druga liga ostaje druga liga, ali mi to ne znamo, a takvima je to dovoljno.
 
Zasto se upinjete da budete alfe kad niste? Zasto glumite muskarcine, a kukate za jedno pice?
Zene da li ste za to da organizujemo hareme i da se samo geni dobrih muzjaka sire?
Kad vec kukaju na selekciju kojoj nisu dorasli da stvar podignemo na visi nivo.

Pa vi to već uveliko radite u Srbiji. Samo što vam rezultati ne idu u prilog. Srba je sve manje, a genetika im nije ništa bolja od prethodne generacije.
 
Lollol, uvek ce biti boljih od nas, pametnijih, srecnijih, obrazovanijih, lepsih, mocnijih...ali uopste nije bitno biti bolji od drugih vec biti najbolji sto ti mozes da budes sa unutrasnjim osecajem da si zadovoljan onim sto jesi uz nadu da ces biti bolji nego sto jesi uz deciju radoznalost i razdraganost...kome si takav dobar nije ni vazno ali uvek ce biti ljudi oba pola kome ces takav prijati, mozda se tu ne radi o velikom procentu ljudi ali od velikog procenta covek svejedno nema neku korist. Ljudima je potrebno drustvo slicnih osoba a ne potvrda mase od koje svejedno nemamo nista jer smo toj masi potpuno prolazni. To bi negde bilo moje misljenje.
 
Pa radjamo decu samo pravim muskarcima. Njihova sperma i sposobnost odgajanja dece kao i fizicki izgled i karakter su primarni. Pritom mogucnost izdrzavanja potomstva. Kad ocistimo ovu gamad koja se cesto da videti po forumu mozemo se vratiti na monogamni sistem. Cisto da nam ovakvi koji su protiv propustanja trudnica u redovima ne zagadjuju vazduh.

Ko je rekao da dobar izgled = alfa???

Obicno su alfe celavi po glavi a dlakavi po ostalom telu, sa orlovskim nosinama i vilicama ko neandertalci.

Sve su to cari testosterona
 
Lollol, uvek ce biti boljih od nas, pametnijih, srecnijih, obrazovanijih, lepsih, mocnijih...ali uopste nije bitno biti bolji od drugih vec biti najbolji sto ti mozes da budes sa unutrasnjim osecajem da si zadovoljan onim sto jesi uz nadu da ces biti bolji nego sto jesi uz deciju radoznalost i razdraganost...kome si takav dobar nije ni vazno ali uvek ce biti ljudi oba pola kome ces takav prijati, mozda se tu ne radi o velikom procentu ljudi ali od velikog procenta covek svejedno nema neku korist. Ljudima je potrebno drustvo slicnih osoba a ne potvrda mase od koje svejedno nemamo nista jer smo toj masi potpuno prolazni. To bi negde bilo moje misljenje.

Upravo to, dok nas jedna osoba prihvata kakvim jesmo, sa nasim vrlinama, manama, sve je ok. U svakom slucaju, ja sam vise za kvalitet i drustvo ljudi koje dele iste vrednosti, poglede na svet, tj. kvalitet a ne kvantitet.
Jedini problem je sto taj manjak osoba (potencijalnih partnera) zna da stvori neki neugodni strah od samoce, pa se ljudi malo razocaraju, krene da ih drma samopouzdanje, ali opet, bolje jedna kvalitetna osoba koja te prihvata sa tvojim manama, bilo da si alfa, beta, omega nego da te prihvataju i vole mnogi jer glumis alfu.
 
Zasto se upinjete da budete alfe kad niste?
ti ćeš da mi kažeš :rotf:


Zasto glumite muskarcine, a kukate za jedno pice?
kakvo sada piće?:confused:


Zene da li ste za to da organizujemo hareme i da se samo geni dobrih muzjaka sire?
moraš prvo da šalješ te gene na analizu i da prebrojavaš krvna zrnca


Kad vec kukaju na selekciju kojoj nisu dorasli da stvar podignemo na visi nivo.
koliko vidim, samo ti kukaš
meni se selekcija sviđa
 
cenis, da je bio lijep i visok drukcije bi se to zavrsilo? :lol:

ne , tip nije bio glup već lud imao je i neke pametne misli
cenim da se sve nije oteglo kontroli i uzelo maha, drugačije bi se završilo i sad bi svi imali brkove (lol smajli sa hićinim brkovima)

Narod je glup i sa njim se može sve. Da bi nas sledio treba mu servirati pozitivne i negativne parole.
Ne vidim zašto čovek ne bi trebao da bude surov kao priroda.
Široke su mase slepe i gluve.
 
Poslednja izmena:
Zasto se upinjete da budete alfe kad niste? Zasto glumite muskarcine, a kukate za jedno pice?
Zene da li ste za to da organizujemo hareme i da se samo geni dobrih muzjaka sire?
Kad vec kukaju na selekciju kojoj nisu dorasli da stvar podignemo na visi nivo.

Varijanta harema mi se ne dopada iz jednog razloga-previše tračeva na jednom mestu :lol:
U slučaju da svaka ima svoj hobi i interesovanja kojima je preokupirana možda bi bilo ok ;)
Dakle, selekcija i za žene............
Inače, ne dopada mi se ideja da im (muškarcima) mi to organizujemo, oni dobri primerci se i onako dobro kotiraju, a oni frustrirani, napaćeni sami od sebe ostanu kao zaperak da za 20 god piju pivo ispred dragstora ili da sede za kompom i pljuju ženski svet, samo što će se promeniti-jeste smanjena potreba za onanisanjem, kapiram da opada s godinama.
 
Varijanta harema mi se ne dopada iz jednog razloga-previše tračeva na jednom mestu :lol:
U slučaju da svaka ima svoj hobi i interesovanja kojima je preokupirana možda bi bilo ok ;)
Dakle, selekcija i za žene............
Inače, ne dopada mi se ideja da im (muškarcima) mi to organizujemo, oni dobri primerci se i onako dobro kotiraju, a oni frustrirani, napaćeni sami od sebe ostanu kao zaperak da za 20 god piju pivo ispred dragstora ili da sede za kompom i pljuju ženski svet, samo što će se promeniti-jeste smanjena potreba za onanisanjem, kapiram da opada s godinama.

Ako zanemarimo da je tema cista provokacija, msm da svi u zivotu proberemo tacno ono sto nam treba. Budale sa budalama, pametni sa pametnima, kurati one sa uskim vaginama...
 

Back
Top