Friends with benefits

Pa jasno mi je kako nece da okaci slike za raznorazne primitivce i pavijane, ali valjda ima i drugih profila na ovom forumu zbog kojih bi i mogla? :D

Ipak si bio opakiji kada si naznačio da sam neplodna.
(Neki tip je svojevremeno izjavio i da su žene bez dece greška prirode, a bilo je i neke priče o genetskom otpadu. Svašta je ovde već bilo : )

*zahvaljujem se d/t korektoru.
 
Poslednja izmena:
Да ли си покушао са светлосном терапијом?



deluješ dezorijantisano, nema potrebe za tim. ovde smo da ti pomognemo kroz razgovor

- - - - - - - - - -

Pa jasno mi je kako nece da okaci slike za raznorazne primitivce i pavijane, ali valjda ima i drugih profila na ovom forumu zbog kojih bi i mogla? :D



verovatno kad se uslika kamera ne zabeleži ništa, ko u onim filmovima strave i užasa :lol:
 
Ipak si bio opakiji kada si naznačio da sam neplodna.
(Neki tip je svojevremeno izjavio i da su žene bez dece greška prirode, a bilo je i neke priče o genetskom odpadu. Svašta je ovde već bilo : )

Mislis onda kad si ti prije toga naznacila da sam impotentan, a ja rekao da samo neplodnost tako moze shvatiti sto sam rekao ? Sjecam se ...

Ne trudim se biti opak, vec mi je logicno konstatovati kako nisam vidio tvoju sliku, dok za istu prozivas Doktu ....

- - - - - - - - - -

verovatno kad se uslika kamera ne zabeleži ništa, ko u onim filmovima strave i užasa :lol:

Mozda je poznata licnost, pa nece da se exponira :lol:
 
Mislis onda kad si ti prije toga naznacila da sam impotentan, a ja rekao da samo neplodnost tako moze shvatiti sto sam rekao ? Sjecam se ...

Ne trudim se biti opak, vec mi je logicno konstatovati kako nisam vidio tvoju sliku, dok za istu prozivas Doktu ....

Ne, ja sam rekla "ko zna kako izgledate"
Usput, obrati pažnju na vaše avatare. Obojica ste izabrali dobre frajere - koji nisu vi - za avatar.
Nešto ne vidim da sam ja stavila lepu glumicu, pa da ljudi povezuju moj nik sa njenim licem.
Ne kitim se tuđim perjem :)
 
Ne, ja sam rekla "ko zna kako izgledate"
Usput, obrati pažnju na vaše avatare. Obojica ste izabrali dobre frajere - koji nisu vi - za avatar.
Nešto ne vidim da sam ja stavila lepu glumicu, pa da ljudi povezuju moj nik sa njenim licem.
Ne kitim se tuđim perjem :)

Nema potrebe da me neko povezuje sa avatarom kad sam okacio 50-ak svojih slika, i dva videa cak

I rekla si, ko zna kako izgledate kad vas nece i od vas bjeze .... ti stvarno mislis da je ovdje neko glup ?
 
ti stvarno mislis da je ovdje neko glup ?

Da, mislim da ste obojica glupi. Ali to uopšte nije važno, i da jeste i da niste, stvarno je nebitno.
Ono što je važno je - a u to sam sigurna - da ste obojica zli, zlonamerni, i da mrzite žene.
Vi toga možda i niste svasni, ali ja to osećam. I to ne mislim da mrzite mene, konkretno, nego ste pravi ženomrzci.
Zato vas i pljujem, kad imam vremena.
 
Da, mislim da ste obojica glupi. Ali to uopšte nije važno, i da jeste i da niste, stvarno je nebitno.
Ono što je važno je - a u to sam sigurna - da ste obojica zli, zlonamerni, i da mrzite žene.
Vi toga možda i niste svasni, ali ja to osećam. I to ne mislim da mrzite mene, konkretno, nego ste pravi ženomrzci.
Zato vas i pljujem, kad imam vremena.

Sta sam ja to napisao o zenama da si stekla to misljenje ... na cemu se ono zasniva ?

Sto se tice pljuvanja, vjeruj mi da to radis u vjetar ... ja tvoju slinu ne osjeti ni u jednom smislu :D
 
Da, mislim da ste obojica glupi. Ali to uopšte nije važno, i da jeste i da niste, stvarno je nebitno.
Ono što je važno je - a u to sam sigurna - da ste obojica zli, zlonamerni, i da mrzite žene.
Vi toga možda i niste svasni, ali ja to osećam. I to ne mislim da mrzite mene, konkretno, nego ste pravi ženomrzci.
Zato vas i pljujem, kad imam vremena.



vidi bakice, to da li konkretno ja mrzim ili ne mrzim žene možeš doznati tek onda kad počneš da se ponašaš kao žena pa kroz procenu moje rekacije na to, kapiraš?
u međuvremenu sve što možeš je da proceniš da li mrzim kočijaše :lol:
 

Back
Top