Friends with benefits

To je jedna "ideologija " čiji sam ja strastveni zagovarac. Gde god da sam pricam o benefitima FVB. Frendzon je danas najgori oblik bolesti društva koji se ustalio poslednjih godina i poprimio neslućene razmere. Danas svaki muškarac ima bar jednu drugaricu na koju se lozi, ili obrnuto, što je redji slučaj. Ko nije proziveo ne zna koje su to muke. Javnom kampanjom na državnom nivou bi trebalo što više propagirati frends vit benefits, jer tu nema ništa loše, šta više. Želim vam svima da hebete svoje drugarice ili da se hebete sa svojim drugarima. Amin
 
Oduvek je bilo tog loženja...
Ali jedno od sto realizovano...:lol:
Možda s okulturivanjem pođe na bolje po muške,samo...
Samo treba shvatiti da će dame ipak teže da se "otisnu" bez većih emocija,jer je njima libido
u direktnoj korelaciji s emocijama! Jedino je kod "muškarača" to manje izraženo...
Posle se osećaju kao otirač ...
Koja je to iskusila ,teško daće ponoviti...
Situacija kad glumi da se loži,dovede je do stanja stvarnog loženja,ali je to za jednokratnu,najviše dvokratnu
upotrebu...
Muškima savet:idite damicama pod kožu,cvet i čokolada su obavezni za početak osvajanja!
(Ja sam ih vodio pred izlog s venčanicama i tamo ih napaljivao-sve je dozvoljeno prethodno-znaju one to...:lol:)
 
Oduvek je bilo tog loženja...
Ali jedno od sto realizovano...:lol:
Možda s okulturivanjem pođe na bolje po muške,samo...
Samo treba shvatiti da će dame ipak teže da se "otisnu" bez većih emocija,jer je njima libido
u direktnoj korelaciji s emocijama! Jedino je kod "muškarača" to manje izraženo...
Posle se osećaju kao otirač ...
Koja je to iskusila ,teško daće ponoviti...
Situacija kad glumi da se loži,dovede je do stanja stvarnog loženja,ali je to za jednokratnu,najviše dvokratnu
upotrebu...
Muškima savet:idite damicama pod kožu,cvet i čokolada su obavezni za početak osvajanja!
(Ja sam ih vodio pred izlog s venčanicama i tamo ih napaljivao-sve je dozvoljeno prethodno-znaju one to...:lol:)

Mislim da je kod fvb najvažnije dozirati jedno drugo. Dakle, povremeno vidjanje. Ne na svaki dan jer to dovodi do zaljubljivanja.
 

Back
Top