Friends with benefits

Btw, ja kad sam joj i rekao - eto kako to neplodnost konta ... mislio sam na psiholoski moment, ne bioloski, jer ovaj drugi ako i postoji da se premostiti svracanjem do prvog sirotista, i nije nesto sto bi ikad isticao kao neciju manu ... ovaj prvi je hronican, i daje jasne odredjene karakterne osobine.

Mada mislim, da je ona to vrlo dobro shvatila ... ali eto, puno je lakse kad satanizujes neistomisljenike :D
 
Da, mislim da ste obojica glupi. Ali to uopšte nije važno, i da jeste i da niste, stvarno je nebitno.
Ono što je važno je - a u to sam sigurna - da ste obojica zli, zlonamerni, i da mrzite žene.
Vi toga možda i niste svasni, ali ja to osećam. I to ne mislim da mrzite mene, konkretno, nego ste pravi ženomrzci.
Zato vas i pljujem, kad imam vremena.
Grešite žene! Oni jesu takvi -muškarci s negativnim stavom prema ženama,ali to su poze i to hronične...
Namerno vulgarišu da ne bi bili emotivno intimni sa ženskom.
Ma koliko inteligentni bili , zbog toga su grbavi i ćopavi! Odbačeni! I samoodbačene kukavice! Trtaju od prave žene da će ih progutati njena hm...
lepota! Konačno završavaju kao gejevi...
Radi se o zapuštenoj mentalnoj higijeni...Roditeljski pristup deci je u pitanju...
A vama savet:s njima samo na "Buci,buci..."
Protiv nežnosti nemaju argumente!
Eto,za razliku od njih,onaj moj đavolak u meni se uvek nada hopa cupa kad sam u korespodenciji s vama i što bih to krio i negirao...
Muško -ženski razgovori su i interesantni baš zbog tog ferceranja bar duhovnog povatavanja...Drugarskog-cors...
Nežno vas ljubne u vaš san vaš fišerman...:heart::rumenko:
 
Eto kako misli covjek kojem je imati zeta :D

Svako je prijetnja ko se ne razbacuje cvijećem od muških. Mentalna higijena i odgoj se ocitava u pohotnosti oženjenog coveka prema onima koji mogu da mu budu djeca... Stoga nema potrebe da zalazimo u te sfere, ko zna sta cemo isceprkati
 
Cekajte ljudi, pa i kres seme i seks s prijateljem bio on bivsi ljubavnik ili ne, ukljucuju i gledanje filmova i slusanje srceparajucih prica i ovo i ono..nije kao da udjes-poebes- izadjes, osim ako za seks ne ides u robnu kucu tj kod prodavacica ljubavi.
Nije nuzno da svaki put pricas ili gledas film ili sta vec, ne mogu sada da trazim odgovarajuce, nebanalne termine :mrgreen:, pa ako cete stoga da se drugarskii ebete, mislim da cete se malo razocarati.

Moguce je imati odnos koji ce da bude smut end silkii i neopterecujuci, sto da ne? tu je kvaka u kontinuitetu. mislim da je neminovno da, ako se odnos produzava mesecima, dodje i do cuvenog emotivnog zblizavanja :aaa:
onda nasutpa ili beztenogeposracu vas scenario ili se lepo pomiris sa sudbinom i predas borbu. :D

dodjoh, vidjeh, pojebah :)))))))))
 
Jao, sad te severno koreance zamisljam kako pevaju himnu i dok penetriraju.
da li moraju da imaju kim dzongovu fotku na zidu i u spavacoj sobi? :think:
kako to utice na libido?
da li peru polne organe varikinom ako kresnu drugaricu, bez partijske dozvole?
i, sve me tako neka pitanja sad zaokupljaju..
 
A vama savet:s njima samo na "Buci,buci..."
Protiv nežnosti nemaju argumente!

Eto,za razliku od njih,onaj moj đavolak u meni se uvek nada hopa cupa kad sam u korespodenciji s vama i što bih to krio i negirao...
Muško -ženski razgovori su i interesantni baš zbog tog ferceranja bar duhovnog povatavanja...Drugarskog-cors...
Nežno vas ljubne u vaš san vaš fišerman...:heart::rumenko:

Dragoljube, ne ide...
Na nežnost se odgovara nežnošću, a na grubost i prostakluk istom merom.
Inače mi liči na "on me bije zato što me voli."
Pozdrav :bye:
 

Back
Top