Francuz pretučen u centru Niša

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
Državljanin Francuske M.G.A. (24) pretučen je danas u centru Niša, saopštila je danas Policijska uprava u Nišu.



M.G.A. su jutros oko četiri sata na centralnom gradskom Trgu Kralja Milana pretukle nepoznate osobe.

Policija je saopštila da je Francuz teže povređen jer mu je slomljen nos.

Policija je navela da traga za napadačima.

Lokalni mediji su danas javili da je Francuza odbio pomoć u niškoj Hitnoj hirurškoj klinici uz komentar: "Niste pomogli (Brisu) Tatonu, nećete ni meni", da bi kasnije prihvatio pomoć.

Navijača francuskog Tuluza Bris Taton umro je pošto su ga u centru Beograda 2009. godine pretukli navijači Partizana i bacili sa stepeništa.

http://www.24sata.rs/vesti/aktuelno/vest/francuz-pretucen-u-centru-nisa/47853.phtml
 
Državljanin Francuske M.G.A. (24) pretučen je danas u centru Niša, saopštila je danas Policijska uprava u Nišu.



M.G.A. su jutros oko četiri sata na centralnom gradskom Trgu Kralja Milana pretukle nepoznate osobe.

Policija je saopštila da je Francuz teže povređen jer mu je slomljen nos.

Policija je navela da traga za napadačima.

Lokalni mediji su danas javili da je Francuza
odbio pomoć u niškoj Hitnoj hirurškoj klinici uz komentar: "Niste pomogli (Brisu) Tatonu, nećete ni meni", da bi kasnije prihvatio pomoć.


Navijača francuskog Tuluza Bris Taton umro je pošto su ga u centru Beograda 2009. godine pretukli navijači Partizana i bacili sa stepeništa.

http://www.24sata.rs/vesti/aktuelno/vest/francuz-pretucen-u-centru-nisa/47853.phtml

Oće kaki - neće kaki...
Uf što bi mu je ponovo ponudila...
 
NULA...pazi sta pricas,ja sam mozda otpoceo zivot u USA,ali u tom Nisu sam rodjen i ziveo 20 godina:confused:..ovo je delo neke bagre....

То је твоја конструкција. Може да буде али и не мора. Можда је био дрогиран или пијан и такав правио неке глупости па добио по носу.
Шта сад, он је Француз и аутоматски је невин а Нишлије су багра...
 
То је твоја конструкција. Може да буде али и не мора. Можда је био дрогиран или пијан и такав правио неке глупости па добио по носу.
Шта сад, он је Француз и аутоматски је невин а Нишлије су багра...
Mislio sam na bagru kao grupicu...i to sto si naveo je mozda uzrok
 
Jeste da Nis nema nacelnika policije,gde si cuo da ljude ubijaju u sred bela dana....ima sitnih prestupa i saobracajnih nesreca ali grad normalno funkcionise,i sto je najbitnije ovde je mirno.....

pa drug mi pricao,prosle godine negde kod keja,inace studiram tamo,ali na svu srecu ne stanujem vise,zivim u jednom manjem gradu na svu srecu dovoljno km severnije od Nis(a) ja sam o tom gradu imao bolju predstavu dok nisam poceo da studiram.bezbednost u Nisu je na nultom nivou,a ti ne ziviis tamo pa nisi informisan.
 
pa drug mi pricao,prosle godine negde kod keja,inace studiram tamo,ali na svu srecu ne stanujem vise,zivim u jednom manjem gradu na svu srecu dovoljno km severnije od Nis(a) ja sam o tom gradu imao bolju predstavu dok nisam poceo da studiram.bezbednost u Nisu je na nultom nivou,a ti ne ziviis tamo pa nisi informisan.
ziveo sam do pre godinu dana otprilike,sad dolazim povremeno....izadje kad mogu,idem pored keja,bilo je neke pucnjave kod ''Studia''pre mesec ipo,ako si izlazio tamo...nista vise sem toga,sve uobicajeno
 
Sta je taj radio u 4 sata ujutru na ulici? I to jos u Nisu..... Mislim u Nisu su samo oni koji moraju,grad je nula ,bez artiljerije nije preporucljivo ici ni danju a kamoli u 4 sata ujutru
Шта, бре, лупаш?

Ниш није ништа више кримогена зона од било којег другог града, а ако мислиш да треба артиљерија за кретање кроз град, то значи да је до тебе, не до самог града.

Ја сам овамо дошао пре неког времена и имам само речи хвале и за људе и за сам град.
 
Шта, бре, лупаш?

Ниш није ништа више кримогена зона од било којег другог града, а ако мислиш да треба артиљерија за кретање кроз град, то значи да је до тебе, не до самог града.

Ја сам овамо дошао пре неког времена и имам само речи хвале и за људе и за сам град.
to cenim:klap:...malo je preterao ali ok,svako ima pravo na svoje misljenje...
 

Back
Top