Fotografije forumaša i forumašica 12

Samo toliko?!:zkez:
Angry Cat GIF by ZIP ZIP

To da vidiš da sam ozbiljan :andjeo:

Pa jel smo rekli licno preuzimanje nestasan je paket ili da se zajedno ucipimo za neko privatno avionce:zkez:
Inace..."paket"voi da pijucka skup sampanjac dok leti,to ti da resis✅

Može ali ja kroz Mađarsku ne planiram skorije, moze samo kroz Austriju :mrgreen:

Realno @snowtrooper mi daje granulice za onakvu ali onakvu zelju da mu ispunim...ccc...
:malav::cross:

Vec smo se dogovorili za Whiskas, nema sada menjanja dogovora :rtfm:

Okle si ti komšo

Iza brda, iza brega...
 
To da vidiš da sam ozbiljan :andjeo:



Može ali ja kroz Mađarsku ne planiram skorije, moze samo kroz Austriju :mrgreen:



Vec smo se dogovorili za Whiskas, nema sada menjanja dogovora :rtfm:



Iza brda, iza brega...
Vi kažete da ste "iza brega i brda", đe vrba mrda...tu su dobri, časni, čestiti, obiteljski, tradicionalni, radišni pučani...

Vi ranoranioc, devojka vrednica u nedelju
u 7 ujutru lajkala...ustala u 6, skuhala kaVu, pomela, počistila...

To se cijeni, traži i ženi...

Ne ove gradske, "Sex i grad" koje se u 4 vraćaju pjane, drogirane, izdrpane iz klubova ili orgija.

Vidi se ta natural, organik, neprskana,

ZDRAVA, JAKA, LJEPA Srbija.
 
Vi kažete da ste "iza brega i brda", đe vrba mrda...tu su dobri, časni, čestiti, obiteljski, tradicionalni, radišni pučani...

Vi ranoranioc, devojka vrednica u nedelju
u 7 ujutru lajkala...ustala u 6, skuhala kaVu, pomela, počistila...

To se cijeni, traži i ženi...

Ne ove gradske, "Sex i grad" koje se u 4 vraćaju pjane, drogirane, izdrpane iz klubova ili orgija.

Vidi se ta natural, organik, neprskana,

ZDRAVA, JAKA, LJEPA Srbija.
Da, prepokrila kuću, iscepala drva, namirila stoku, spakovala jezik u džep i došla ovde da lajkujem...
 
Zašto ste tak skromni.
Znam da je ručak skuhan, pogača umješena, sukana pita poredana.

Vi ste skromna osoba, ne želite se vaznosit i gizdat, vašom vrednoćom i kućanskim poslovima.

To je još 1 golem plus u vašem CV.
Preskromna sam..ručak je već skuvan za celu sledeću nedelju
Usta imam, jezik nemam... prosto neverovatno da ovako neko kao ja uopšte postoji
 
Preskromna sam..ručak je već skuvan za celu sledeću nedelju
Usta imam, jezik nemam... prosto neverovatno da ovako neko kao ja uopšte postoji
Vi ste Božji dar i nebjeska blagodat.

Blago onom tko Vas oženi.
Osevapićete mu kuću, napuniti djecom.

Kladim se između košarkaškog i rukometnog tima (normalno, bez rezervne klupe, nismo u 19.stoljeću).
 
Vi ste Božji dar i nebjeska blagodat.

Blago onom tko Vas oženi.
Osevapićete mu kuću, napuniti djecom.

Kladim se između košarkaškog i rukometnog tima (normalno, bez rezervne klupe, nismo u 19.stoljeću).
Više teška vremenska nepogoda, al ajd sad
I to je moja mama rekla da je blago onom čiju kuću zaobidjem
Kockamje ti nešto uopšte ne ide, al ajd sad
 
Poslednja izmena:
ima tema ko je ko na forumu krstarice, pa me situacija podseca ponekad na ono pravilo ko ima legalno oruzje, a ko nelegalno...pa onaj legalni kada upuca nekog zna se oma po balistici kada mu provere utoku il ip il po niku znas sta ce da bide kad se tom neko naguzi... al najbolji su oni sto imaju sve ko mr.hajd, utoke sa obrisanim serijskim pa stave jos vpn rukavicu da ne bi mogli da im provale po parafinskoj dal su i kad pucali, a samo pucaju ko na svadbi jer imaju sarzera za tri zivota :hahaha:
 

Back
Top