Od 2 fotografije zaradila 35000 eura

Pa ova žena pošteno zarađuje za sebe i svoju porodicu. Da li je teško - svakako zahteva određeni njuh za biznis, a to ne ume svako.
Da je pošteno- jeste. Bar prema drugima. Da li je pošteno prema svom telu da se prostituišeš i da znaš da se koeko izdrkava ...je druga priča.
Ali recimo da ne bih volela da mi se majka time bavila. Ne bih bila ponosna na nju.
~~~
Takođe je netačno da bi polovina, četvrtina, petina žena to radila samo da imaju potrebne kvalitete.

Mogu da uradim sad to da hoću, ali postoji nešto što se zove stid, znam, to više ne postoji izgleda

Pitanje je i kako izgledaš, pitanje je i imaš li to nešto što bi ljudi platili, pitanje je imaš li i atribute koje dotična očigledno ima.

Ne kažem da bi svaka žena, naravno da ima i njih koje ne bi i ako mogu, ali isto tako uočavam većinu tih koji su ljuti na ovakve, a vrlo rado bi 'leba bez motike da mogu.

Pitanje je i kako izgledaš, pitanje je i imaš li to nešto što bi ljudi platili, pitanje je imaš li i atribute koje dotična očigledno ima.

Ne kažem da bi svaka žena, naravno da ima i njih koje ne bi i ako mogu, ali isto tako uočavam većinu tih koji su ljuti na ovakve, a vrlo rado bi 'leba bez motike da mogu.
Što ti nisi krimos, a?
A da, pitanje je da li imaš m00da za tako nešto :D

Zamislite da svako od nas napise kao Vi ovo sada. Bahato, drsko i bezobrazno. Gde bi nam svima bio kraj. Da ja napisem sada vama da ste Vi mlada majmunica. Kako bi se osecali? Na sta vam to lici?
Nesto ste ljuti na svet oko sebe pa pisete o muskarcima kao o mladim majmunima. Sredite se.
nisam fina, kažem ono što mislim i mislim da su muškarci koji ovo plaćaju očajni mladi majmuni eto dodaj i tu reč očajni

meni je žao što neki ljudi misle da su silom nabijene sise, viseće sise seksepil, erotika, što će na nju i ostale da se ugleda neka devojčica jer eto to je laka lova pa hajde da se skinemo i prodajemo svoje telo, hajde da to plaćaju muškarci, napaljeni matorci.

ono nešto je takvim primitivcima isključivo debela ****** i viseće grudi

meni je žao što neki ljudi misle da su silom nabijene sise, viseće sise seksepil, erotika, što će na nju i ostale da se ugleda neka devojčica jer eto to je laka lova pa hajde da se skinemo i prodajemo svoje telo, hajde da to plaćaju muškarci, napaljeni matorci.
Vec su ti ljudi rekli, prodaja poluobnazenih fotki i prodaja tela su noc i dan, to nema veze jedno sa drugim. Za mnoge nase folk pevacice su ovakve fotke vrlo cedne btw a devojcica koja se nakon ovog skine bi se skinula kad tad i bez inostrane dame sa "visecim grudima".

Vrelo, da vrelije ne može! Muškarci lude zbog nje, ne pitaju šta košta​

Influenserka Kejtli Krems (24) otkrila je da je zaradila čak 35.000 evra od samo dve fotografije, i to samo iz jednog razloga.​

Pogledajte prilog 1556690
Kejtlin Krems kaže da je poslom influensera počela da se bavi ubrzo nakon što je završila fakultet, a da je "vrele" sadržaje počela da plasira na društvene mreže kada je shvatila da od toga može dobro da zaradi.
- Završila sam fakultet u maju 2022.godine - smer marketing. Diplomirala sam i bilo je nemoguće naći posao sa mojom diplomom - započinje svoju priču ova mlada devojka.
Ona je, kako kaže, već imala veliki broj TikTok pratilaca pre nego što je lansirala svoj OnliFans, što je olakšalo privlačenje pretplatnika. Priznala je da su joj dve jednostavne fotografije donele onoliko koliko ljudi zaradi za godinu dana.

Dve "vrele" slike donele 35.000 evra​

Ponosno je zakačila dve "vrele slike"na vrh svoje stranice, a ispod njih je navela iznose koje je svaka od njih zaradila.

Jedna slika je zaradila preko 22.000 dolara, a druga 17.000 dolara. Zajedno su vredele oko 38.000 dolara što je oko 35.000 evra!

- Šta mogu da kažem? Muškarci vole grudi! Objavljujem sadržaj iz zabave - rekla je ona.

Kejtlin dodaje da, za razliku od nekoliko drugih modela koje poznaje, ne dobija nikakve čudne zahteve za neobičan sadržaj.
Pogledajte prilog 1556691
- Zaista želim da uzmem novac koji zaradim i da od toga napravim nešto pozitivno. Definitivno želim da obezbedim sopstvenu nekretninu, bilo šta, a onda možda da uložim u dobrotvorne svrhe i slično. Volela bih da doniram skloništa za mačke, jer volim mačke, skloništa za pse i za veterane- zaključila je Kejtlin za Dalystar.

Dakle, unovčite (naplatite) svoje atribute, drage dame.. nedaJTE ništa za džaba.. eto, čak i pogledi se (na)plaćuju a kamoli..
Eto, to je to.. kako zaraditi novce a ne biti.. hmm. ono... da ne kažem šta.
Toples VS Kljige ?
Diplomirala marketing i nije našla posao :lol:
F

nisam fina, kažem ono što mislim i mislim da su muškarci koji ovo plaćaju očajni mladi majmuni eto dodaj i tu reč očajni
I fini ljudi kazu ono sto misle ne samo takvi kao vi kako ste se sa ponosom ovde predstavili nefina Kazu ali bez vredjanja bilo koga. Njihov novac, njihova stvar moze da plate sta im se moze. I nije tesko biti fin verujte, probajte.

I fini ljudi kazu ono sto misle ne samo takvi kao vi kako ste se sa ponosom ovde predstavili nefina Kazu ali bez vredjanja bilo koga. Njihov novac, njihova stvar moze da plate sta im se moze. I nije tesko biti fin verujte, probajte.
fina sam kad treba i kad hoću, sad neću pa ću reći onako kako hoću jer mi se može
a ti nastavi da budeš tako fin i kulturan

Može i meni da bude žao šta god, ali to ne znači da im to neće doneti veću finansijsku korist od dva doktorata.

Pun internet sisatih glupača bez tri grama mozga u privatnim avionima, na jahtama, kako voze ferarije neke... Šta da se radi, rade šta ih plaća. Nisu one krive, nikome nisu otele na silu. I naravno da će neka klinka poželeti to, više nego da riba u nekoj firmi.

Back