Kafana Foto caffe

Creatrix ja nemam nista licno protiv tebe. Nemoj da dizes sebi cenu na prazno. Nekoliko beskicmenjaka koji ti pruzaju podrsku i time hrane tvoju "sigurnost" da si u pravu zgazices prvom prilikom -oni toga nisu svesni (a mozda i jesu ali to vole). Samo sam zeleo da ne rasturis temu a ti to, u silnoj zelji da se iskazes, radis - pa onda radi ionako ne zelis da "cujes" ono sto ti ne odgovara.

P.S.
Ne trosi reci na odgovor - mene si oterala.



ovo cak ne zasluzuje ni ovoliko: ne zasluzujes komentar
 
meni je ok, mnogo je preglednije.

a i lepo je sto se neko iscimao malo da sredi sve ovo.

divlja cestitam!

ghost ajde na kafu ovih dana, hocu da uzmem neke pozadine i nosace pa da idemo zajedno da "pazarimo" :D
 
... samo mali pozdrav,
.... i necu da se izjasnjavam o promenama opsteg izgleda foruma,...

ja bih, ipak, da pitam: "A zašto?"
Na stranu to što ljudi kada u nešto ulože vreme, trud, rad... imaju potrebu i da čuju komentare. Pozitivne ili negativne svejedno.
Suština je da je ovo Forum. Dakle, mesto namenjeno svima onima koji odaberu da budu tu, te su "izjašnjavanja" vrlo poželjna.
 
Sada vam upadam u razgovor ali treba mi pomoc i vise ne znam koga da pitam,pa pomislih da mozda vi znate.Trazim,hitno,uv sijalicu od 15w,moze i mane sa klasicnim sijalicnim grlom,to je ona kao duguljasta,dupla.Da li iko zna gde da nadjem tako nesto?Unapred hvala!
 
Uskoro planiram da pokrenem temu na "svashtari" za takmichenje... nashe, interno... jos da razradim finese i bicete obavesteni blagovremeno o detaljima...

...kako vam se dopada ta ideja... za takmichenje...? ...jeste spremni i zeljni malo drugarske kolegijalne kompeticije?


EDIT: OBAVESTAVAM VAS DA JE POSTAVLJENA TAKMICHARSKA TEMA EVO OVDE KLIK
 
Poslednja izmena:
Samo da otisnem svoj skroman komentar : Cinjenica je da se Creatrix zaista potrudila u izmjenjivanju lica ovog pdf-a , ucinila ga zeru jednostavnijim i preglednijim !
Naime, vjerovatno je taj novi image pomalo cudan starijim clanovima ali sve je stvar brze adaptacije !:)
Ne secem se ovdi dugo , al primjetila sam da se stalno grintalo da ima suvisnih i nabacanih tema , tako da je ovo zaista jedno osvjezenje za sve !

Creatrix kao novopeceni MOD je stvarno usluzan i radi ka pcelica !
Ne znam kakav su drugi s njom ostvarili odnos , ali ja nemam nikakvih zamjerki !
Eto ..
Veselim se bacanju oka na fotkice u " takmicenju" ;)
 
Poslednja izmena:
Svaka čast na sređivanju foruma, bilo je potrebno, jednostavno, forum se proširuje, mnogo je više članova nego pre dve godine, tako da ne može da bude kako je bilo nekad. Siguran sam da je modifikacija zahtevala dosta vremena i lepo je videti da je neko spreman da utroši svoje vreme na to. Pre, sve teme koje su nam trebale su bile na prvoj, eventualno drugoj strani podforuma, a pod-podforumi nisu ni postojali, ali kao što rekoh ta kategorizacija je sada neizbežna zbog velikog broja tema i postova, a pre svega mnogo veće zainteresovanosti za fotografiju. Manje od ovoga ne može iako bi dosta ljudi voleli da bude. Jeste manje lepše, ali okolnosti to ne dozvoljavaju. Mnogo je organizovaniji podforum sad nego što je bio do skoro, što je lepo videti.

Što se tiče takmičenja, dobra ideja, samo recimo ja lično svaku fotografiju koju sam napravio do sad sam negde postovao na ovom forumu što znači da ne mogu da učestvujem u takmičenju ako ne izađem napolje i ne napravim nešto novo? To je dobra ideja što se tiče pokretanja nekih ljudi koji su lenji što se tiče fotografije, ali opet samim tim će biti mnogo manje učesnika koji recimo imaju neke odgovarajuće fotke, ali su već viđene ovde, a jednostavno ne naprave ili ne stignu da naprave neku novu i tako otpada njihovo učešće.
I još jedna stvar, glasanje. Sastavljen žiri i sve to je po mom mišljenju previše formalno. Zašto jednostavno članovi ne glasaju kao pre? Nije to toliko ozbiljno da nam treba neki žiri, jednostavno to takmičenje je zanimacija i služi prvenstveno za pokretanje ljudi da naprave neke fotografije, da ih pokrene, a usput da se ljudi zabave, pa i samo glasanje i posmatranje svake fotografije je vrlo zanimljivo i može se naučiti par stvari samim posmatranjem tih fotografija, tako da mislim da glasanje i dalje treba da ostane u rukama članova jer se na drugi način niko neće zanimati za te fotografije sem učesnika takmičenja.
To su neka moja mišljenja.

Još jednom, creatrix, svaka čast na trudu.
 
Hvala E'len, lepo je to chuti...

@Shibica, postivam kritiku... ziri je osmishljen u cilju podizanja nivoa kvaliteta fotografija a to cenim da je jedino moguce ukoliko ljude ubacimo u stanje takmicharske svesti u kojoj ce dobiti koliko-toliko iscrpne komentare u vezi sa fotografijama, koje ce i drugi korisnici moci da vide i tako primene i na svoje fotografije...

...ovako, kada je glasanje od strane svih korisnika to je vise na osnovu "svidja-ne svidja"... i ne ostavlja se neki veci i trajniji impact a druge...

...no, videcemo kako ce ovo da ide... kao sto rekoh, sve se to moze u hodu zajednichki resiti...
 
... s'vatam ovonastale muke,... tesko je razumljiv povratak na matrijahat,...
... u mom zavicajnom gradu rado se prica sijaset dogodovstina o Milosu Obrenovicu,
pa cu tako i da pozdravim nas Bic Forumski i pozelim mnogobrojne clanove,
vrele teme, nezaboravne fotografije,

... dakle,... dodju velikasi kod Gospodara (Milosa), sve se ustezu da mu prigovore,
al' kad je pitao: ,,... kako je narod?,, , prelome strah i iskreno mu kazu :

,,... bune se,... bune se, Gospodaru!,,
,,... ako, ako,... PRITEZI,... PRITEZI,... ,,

... i tako se ponovi nekoliko puta,... kad.... jednog dana,....

- Kako je moj narod ... priupita,....
- Cute,... cute,... Gospodaru !

- ... aaaaaaa ,.... POPUSTAJ, POPUSTAJ...


'
,ima ona o crvenkapi . Isto je toliko stara , a mozda je malko primerenija .
 
Poslednja izmena:
Мене су одбили 10 пута, али не одустајем. Лакше би ми било када би написали због чега је одбијена. Овако могу само да нагађам. Теби су бар "примили" три фотографије...

Качи ли још неко са ПДФа тамо?
 

Back
Top