stugots
Čovek
- Poruka
- 37.332
Je l imaš negde onaj post o tome kakvim je neuralnim putešestvijama prošao Peconi pre nego što je došao do tog nadimka
Ja i dalje čuvam onaj post od Volim bunara i lajk Peconija.
Pure art
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Je l imaš negde onaj post o tome kakvim je neuralnim putešestvijama prošao Peconi pre nego što je došao do tog nadimka
Njemu se ime u onim 'trenutno prisutnim članovima' pojavljuje pod 'roboti'. To je ona priča o tome kako će AGI sam sebe reprodukovati, tako je Ivan generisao Mangu i ostale.
Ja čuvam samo uvrede, i to kao skrinšotove, jer ko zna, možda ih sutra neko obriše i sličnoJa i dalje čuvam onaj post od Volim bunara i lajk Peconija.
Pure art

Mislim da sam pp-ove pokretao tipa dva puta, kad sam dodeljivao poene, pa ode ona automatska porukaDoduše nemam mnogo pp![]()
Ma i da se pokrene, obično se i završi u par poruka, rijetko kad je pp koji traje.Mislim da sam pp-ove pokretao tipa dva puta, kad sam dodeljivao poene, pa ode ona automatska poruka
Dešavalo se da mi random lik upadne u inbox sa porukom u kojoj mi "hebe sve živo i mrtvo" jer mu je neki drugi mod dodelio poen ili šta god, a on se nameračio na prvog na kog je naišaoMa i da se pokrene, obično se i završi u par poruka, rijetko kad je pp koji traje.
Možda ste dobili pogrešan mod, ali ste dobili onoga koga ste tražili etcDešavalo se da mi random lik upadne u inbox sa porukom u kojoj mi "hebe sve živo i mrtvo" jer mu je neki drugi mod dodelio poen ili šta god, a on se nameračio na prvog na kog je naišao
ladno sam našlaJe l imaš negde onaj post o tome kakvim je neuralnim putešestvijama prošao Peconi pre nego što je došao do tog nadimka
Hahahah toliko nas je puta zvao na TisuJedna od stvari koje još čuvam u pp je ovaj ulet Šimija, da mi objasni šta je pupanica
Pogledajte prilog 1636689
Veliki pozdrav za Šimeta, gde god bio
Danil Harms je za ovo bulja
@pikaxGde je doktorica kardioložična?
Ćale i mama, cuz Edipovac etcNe znam jesam li pitao ranije, kako zovete roditelje?
Po imenu, čini mi se od prve naznake puberteta.Ćale i mama, cuz Edipovac etc
Biješ li ih?Po imenu, čini mi se od prve naznake puberteta.