Forumske priče

Ma sve može, jao, znaš ti kad je to bilo… dobro je da se uopšte sećam ko je lik :lol:
Како заборавити Белтазора, лик издоминиро, постао и сам Извор лично, касније постао неуништив, и на крају постао накратко и аватар, а све због љубави.
 
Forumske priče , često začinjene ljigavštinom i lažima
Su sastavni i nezaobilazni deo svakog foruma..
Uvek će se o nekome smisliti neki scenario , na to dodati razrada,
odgovarajući tekst i mnooooogo izmišljotina.


Forumske priče uglavnom postoje da bi ispljuvale i ocrnile nekoga.
Razlozi mogu biti razni -Od ljubomore, preko dosade do jednostavno
-Čovek sam ,moram da baljezgarim..

One se šire, kao virus..
Idu od jednog do drugog, izazivaju sumnju ,mame da se nadograđuju .
To ja zovem -mutiranje.

Koliko verujete forumskim pričama?
Da li uopšte verujete ili ih smatrate glupošću?
Koliko jedna forumska priča o nekome može da utiče
Na vaše mišljenje o toj osobi?
kao i ostali mediji, i socijalne int-mreze su smisljene za ispiranje mozga.
Na temama za psiholosku obradu publike, plasiraju se svakake izmisljotine, na prvi pogled, a ustvari vrsi se kanalisanje svesti ka odredjenom zeljenom pravcu.................u svakom slucaju, iskljucivo za politicku upotrebu.
 
Ovo je ubedljivo najbesmislenija tema od kako postoji forum.

A inače meni je @Cole Turner malo i žao jer se još uvek trudi da ti kaže nešto razumno i normalno.

Ko god mi ne prija i krene sa tim što ti savetuje @Emilia Marty završi na blok listi po kratkom postupku, jer takvi likovi uživo ne bi smeli ni u oči da me pogledaju ali su face iza monitora. Ciao! :cao:
mogao bi uzivo u oci da te pogledam, ne projektuj. Ne znam gde zivis, gde bismo se sreli da bi ti dokazao da pricas besmislice. A ne znam ni da li bi ista time postigli? Vi imate stav da je vasa pomoc nesto sto stopostotno pomaze, a da su svi ostali budale koji ne slusaju vas. Takav stav koji vi imate ne moze se nazvati normalnim, nego psihopatskim.
 
Prve traceve sam cula tek na LjiSu. To bi bilo pre neke 3-4 godine. I to preko reputacija. Reputacije su bile zgodan nacin da ti neko uvali trac, niti mozes da odgovoris, niti da to zaustavis.
 
A inače meni je @Cole Turner malo i žao jer se još uvek trudi da ti kaže nešto razumno i normalno.
a inace i da se osvrnem i na ovo, saveti koje mi je on dao vec sam isprobao, i dalje sam u tom procesu, i ne osecam da mi je bolje. Osecam samo jos vecu nervozu i frustraciju i pored lekova koje pijem, a dali su mi pogresnu terapiju 2 puta. Tako da nije ispravno projektovati a ne znati niti pitati osobu kako je, zasto je, i sta je sve prosla. Preporucivanje psihijatara i terapeuta i bolnica moze svaki nasumican covek, pa i ja, tih "saveta" i "pomoci" mi je dosta i vise su odmaganja nego pomaganja.
 
Poslednja izmena:
mogao bi uzivo u oci da te pogledam, ne projektuj. Ne znam gde zivis, gde bismo se sreli da bi ti dokazao da pricas besmislice. A ne znam ni da li bi ista time postigli? Vi imate stav da je vasa pomoc nesto sto stopostotno pomaze, a da su svi ostali budale koji ne slusaju vas. Takav stav koji vi imate ne moze se nazvati normalnim, nego psihopatskim.

Blok i ciao! :cao:
 
Forumske priče , često začinjene ljigavštinom i lažima
Su sastavni i nezaobilazni deo svakog foruma..
Uvek će se o nekome smisliti neki scenario , na to dodati razrada,
odgovarajući tekst i mnooooogo izmišljotina.


Forumske priče uglavnom postoje da bi ispljuvale i ocrnile nekoga.
Razlozi mogu biti razni -Od ljubomore, preko dosade do jednostavno
-Čovek sam ,moram da baljezgarim..

One se šire, kao virus..
Idu od jednog do drugog, izazivaju sumnju ,mame da se nadograđuju .
To ja zovem -mutiranje.

Koliko verujete forumskim pričama?
Da li uopšte verujete ili ih smatrate glupošću?
Koliko jedna forumska priča o nekome može da utiče
Na vaše mišljenje o toj osobi?


Niti pričam, niti pratim, niti razmenjujem.
Jednom reči, zabole me kur za forumske priče.
Uvek sam ljude ocenjivao i procenjivao prema dojmu koji su ostavili na mene, nikakve priče nekih mutnjakovića mi nisu potrebne da o nekom donesem sud. :cool:
 
Primetila sam da je ovde veoma zanimljiva igrica*pogodi ko sam bio/bila a sada sam novi nick* i onda kreću ubeđivanja da sam trol i slično..zanimljivo mi je koliko je to nekima zanimljivo :D Kako samo relativno kratko ovde, i dalje se *snalazim* sa prihvatanjem nečijih postova, jer sam iznenađena sadržajima . Na osnovu tih sadržaja i forimiram mišljenje o nekome , jer mi niko nije ponudio *info* o članovima kada sam došla :DA što se forumskih priča tiče, sve zavisi od razloga zašto si na forumu, ako imaš želje da istreseš svoje frustracije, onda je i tračeraj jedan od načina, ako si ovde da razmeniš par pametnih il glupih, bez ikakve loše namere, onda te priče ne dotiču a i ne zanimaju.I još nešto,primetna je opasna doza sujete ...
 
ovde pisu ljudi. u rl takodje imamo interakcije sa ljudima.
cega nema u rl nema ni na forumu a sto se tice medjuljudskih odnosa.
volim da cujem "nesto" po ponekom i kao i vecina konacan sud o toj osobi
donecu ja u zavisnosti koliko je blizu mog ignora ili nekog druzenja ovako virtuelno.
Ako mi je neko drag naravno da ulazim u diskusiju/raspravu/pljuvacinu to radim i u rl

i oept kakav mi je dan tako se i ponasam uglavnom sam podnosljiv nekada se sam sebi gadim
pa se sklonim i iskuliram. prihvatio sugestije nekih ljudi ...

i tako trla baba krompir da napravi savijacu
 
Forumske priče , često začinjene ljigavštinom i lažima
Su sastavni i nezaobilazni deo svakog foruma..
Uvek će se o nekome smisliti neki scenario , na to dodati razrada,
odgovarajući tekst i mnooooogo izmišljotina.


Forumske priče uglavnom postoje da bi ispljuvale i ocrnile nekoga.
Razlozi mogu biti razni -Od ljubomore, preko dosade do jednostavno
-Čovek sam ,moram da baljezgarim..

One se šire, kao virus..
Idu od jednog do drugog, izazivaju sumnju ,mame da se nadograđuju .
To ja zovem -mutiranje.

Koliko verujete forumskim pričama?
Da li uopšte verujete ili ih smatrate glupošću?
Koliko jedna forumska priča o nekome može da utiče
Na vaše mišljenje o toj osobi?
Ne utiče. Više mogu da zaključim nešto o nekome iz postova. To tračarenje me ne zanima, ni ovde ni u privatnom životu. Ima možda tih hroničnih tračara koje ne mogu ni ovde da se obuzdaju. Jedino mi nije jasno šta će im to.
 
:zaljubljena:Forumske priče, po može ali samo one istinski lijepe.
Ne zanimaju me nikakva ogovaranja iza leđa, ako što ima pravo pa u glavu, tako je jedino pošteno;)
A mogu da ispricam jednu lijepu priču:mig:

Upoznas ljude iza nekog sasvim slucajnog nika, shvatiš da je živi čovjek u pitanju, u ovom virtualnom svijetu. Krenu ta neka dopisivanja, najprije ti se "uvuce" u inbox, onda u svakodnevnicu, pa u život i na kraju u srce. Ni ne primjetiš, a uvuklo se duboko pod kozu. Onda uhvatis sebe da ti svaka poruka izmami osmeh na lice i toplinu oko srca. Počneš živjeti za ta slova te ih svakodnevno željno očekujes, pa kada ih nema onda ti nedostaju.. Pitas se sta je u pitanju, čekas da se opet javi...I kad se javi onda može biti oblačno koliko želi, stvar je mog raspoloženja, hoće li padati kiša ili će biti sunčano:heart::manikir:
 

Back
Top