Forumska Ljubav..

Hero Sex

Buduća legenda
Poruka
34.442
Dakle, da li znate za slucajeve gde su se ljudi slucajno upoznali na forumima i ostvarili kontakt uzivo i mozda zapoceli neku vezu,seks ili samo prijateljstvo?
Primetio sam da ima dosta simpatisanja ovde..:lol:

Da li ste pristalice toga?

Da li se nekome od vas to desilo?

To neka bude za pocetak, a temu cete (siguran sam), sami prosiriti... :grudvanje3:
 
Znam one koji su u braku već 6 godina. Pristalica sam što da ne, ovde je kao u ogledalu suprotni pravac: svidi ti se nečije biće a onda sve ostalo ili ne, nema svih onih detalja koji ti zamagle uvid u to biće pa nekog možda odbaciš kao mogućnost i ako bi ga možda voleo potpuno da si mu dao šansu. Zanimljiv poseban univerzum gde je takodje moguć početak ljubavi samo su potezi i putanje kojima se krećemo drugačiji

Izmedju reči ako znaš da čitaš otkrivaš čitave slojeve nečije.
 
Znam one koji su u braku već 6 godina. Pristalica sam što da ne, ovde je kao u ogledalu suprotni pravac: svidi ti se nečije biće a onda sve ostalo ili ne, nema svih onih detalja koji ti zamagle uvid u to biće pa nekog možda odbaciš kao mogućnost i ako bi ga možda voleo potpuno da si mu dao šansu. Zanimljiv poseban univerzum gde je takodje moguć početak ljubavi samo su potezi i putanje kojima se krećemo drugačiji

Izmedju reči ako znaš da čitaš otkrivaš čitave slojeve nečije.

Ako bi rec dodala... :zddm3:
 
Znam one koji su u braku već 6 godina. Pristalica sam što da ne, ovde je kao u ogledalu suprotni pravac: svidi ti se nečije biće a onda sve ostalo ili ne, nema svih onih detalja koji ti zamagle uvid u to biće pa nekog možda odbaciš kao mogućnost i ako bi ga možda voleo potpuno da si mu dao šansu. Zanimljiv poseban univerzum gde je takodje moguć početak ljubavi samo su potezi i putanje kojima se krećemo drugačiji

Izmedju reči ako znaš da čitaš otkrivaš čitave slojeve nečije.
Kad bi znali sta je potrebno reci u tom trenutku..
i ko sta (zeli da cuje)..
 
Kad bi znali sta je potrebno reci u tom trenutku..
i ko sta (zeli da cuje)..

Ponašaš se prirodno neko će prepoznati neko neće. To šta reći smišljeno unapred nikad nije privlačno na duže staze. Ogoliš se pre ili kasnije..
Zato budi ono šta jesi, jer kada to nekog privuče onda je to jedino pravo.
 
Poslednja izmena:
Ponašaš se prirodno neko će prepoznati neko neće. To šta reći smišljeno unapred nikad nije privlačno na duže staze. Ogoliš se pre ili kasnije..
Zato biti ono šta jesi je jedino važno.
Jasno.Uvek sam takav.
Ja se na forumske ljubavi nikada posebno nisam ni oslanjao, zato sam uvek i iskren.
Da..Budi ono sto jesi..:ok:
 
Ja ću odgovoriti iskreno, već sam na sličnoj temi napisao, ali sada ću malo detaljnije pošto vidim da se ovde svi samo sprdaju i retko ko piše ozbiljno, mislim da će osvežiti temu jedan iskren i ozbiljan odgovor...

Bio sam u vezi sa 2 forumašice.

Sa jednom sam dugo bio u kontaktu i u sex kombinaciji, više godina. I bilo je fenomenalno sve dok kod nje nije počelo da se javlja nešto ozbiljnije, a kod mene na žalost ne. Ali super je lik, super devojka u svakom smislu. Sa njom mi je uvek bilo prelepo, ali prosto to nije bilo to. Ponekad se čujem sa njom i u OK smo odnosima.

Sa drugom sam imao avanturu od nedelju dana, samo sex, nismo kliknuli za nešto više i ostalo je samo na tome. Nije bilo realno da se desi nešto više i nije mi žao zbog toga, nismo bili jedno a drugo, ali je bila korektna osoba i nije mi bilo negativno iskustvo.

Sa još par njih je bilo naznaka, ali se nisam potrudio, ili se one nisu potrudile. Sa jednom sam baš želeo da imam nešto više ali iako smo se dogovarali da se vidimo do toga na kraju nije došlo jer sam u periodu kada sam trebao sa njom da se vidim upoznao drugu devojku i sa njom bio dugo nakon toga. I ostala mi je žal za tom devojkom sa foruma, jer sam mislio da će između nas biti nešto ozbiljnije jer je bila i inteligentna i lepa i zgodna, i čini mi se da mi je odgovarala po karakteru. Ali neke stvari jednostavno nisu suđene da se dese... valjda.

A za avanture na forumu sam čuo, u više navrata, bilo je toga puno između drugih LJiS-ovaca, za neke znam za neke sam samo čuo od drugih, tako da je toga uvek bilo i biće, pa ako vam se neko sviđa a vi to pokažite, možda se nešto i desi, ako ne pokažete, ništa se neće desiti, sigurno. Nema ništa loše u tome da pokažeš da ti se neko sviđa i da bi želo da upoznaš tu osobu, naprotiv, time pokazujete toj osobi da u vašim očima nešto vredi i da vam je interesantna, duhovita, privlačna ili šta već.

Jedino što bih rekao u negativnom kontekstu je da ne treba dolaziti na forum sa "predumišljajem" da ovde treba naći nekoga, to je pogrešno. Ako vam se neko svidi - super, a ako ne - grad je pun potencijalnih devojaka/momaka i mnogo je više opcija.

Kao i svuda, i ovde se može upoznati osoba koja vam odgovara, ili ne.
 

Back
Top