forumaska paranoja

Ovde ima foruma gde nema nikakvih sukoba kao književnost al niko tamo ne piše...Svi oće na Politiku i LJIS a to su mračne ulice,agresivna ekipa...Ko i u RL svašta može da ti se desi...
Pa mene su sa Književnosti oterali sve nogom u guzicu. A na Ljubimcima su mi pretili i hteli da me biju.

Da se razumemo, u prvom slučaju sam sastavio priču koja po merilima tamošnje Komisije nije bila na potrebnom umetničkom nivou, pa se razvila polemika da li me treba ukloniti sa Krstarice ili samo sa podforuma.

Na Ljubimcima sam posmatrajući fotografije konstatovao da Srpski odbrambeni pas na svakoj izgleda kao da se radi o sasvim drugoj rasi te da je da je sasvim očigledno da nije još standardizovan i normalno što nije prihvaćen kao rasa. Ma bio sam još i obazriviji kad sam to pisao, nisam čak ni tim rečima rekao. Sve sam uvijao da ih ne uvredim.

Odma mi jedan pisao da me bije. Morao sam da mu ponudim adresu i broj telefona da bi se uozbiljio.
 
Poenta tog nekog, ili te neke da se uloguje na X nickova i da prati lik&djelo nekoga, smara ga, uhodi ili sta vec?
I istovremeno, strah "progonjenog" od cega? Sve sto se ovdje, javno iznese moze, biti, ajmo uslovno reci zloputrijebljeno...ali sta to neko moze zloupotrijebiti?
Niko nije toliko lud, da otkriva maticni broj, pin, itd. ...
A ako ti neko izvrne rijeci, sliku koji si sam postavio, nagadja "nesto"...itd. u tom stilu... to je maciji kasalj...

Pa desava se da dodju neobavezno pa se muvaju sa svima redom..onda se malo zalete u kres kombinacije a kod kuce sitna deca i muz/zena..onda vide da je djavo odno shalu pa brze bolje zatvaraju naloge..pa se mozda vracaju s novim i uhode te s kojima su se vatali i nove potencijalne al kao u novom ruhu se ne zna za proslost..a ovde svi coskovi ekrana imaju ushi:lol:
 
meni su rasli rogovi samo kad su mene optuzivali da samu sebe banujem:))))
a oko kolonova e nisam nikad preterano uzbudjivala..kad nekog treba da upucam, upucam ga.
mosh misliti :)

Pa to je klasika. Čim se posumnja na nekog moda da ima klona on sam sebe banuje i još javno održi vakelu i svi ko moroni kažu u ybt stvarno nije njen klon :lol:

Priče za malu decu kakav cirkus ste pravili.
 
Pa to je klasika. Čim se posumnja na nekog moda da ima klona on sam sebe banuje i još javno održi vakelu i svi ko moroni kažu u ybt stvarno nije njen klon :lol:

Priče za malu decu kakav cirkus ste pravili.

Nisi imala klon naloge kao supermod?:think:

Jok nevina je ušla i nevina izašla ko prava Bogorodica. :lol:
hahahahha..postoji li nacin da te ubedim da nikad nisam koristila klonove?:zima2:z:cry:
imala sam jednok klona, nik svila. koji je imao jedno pet postova, i sama sam ga upucala kad sam postala supermod.
ja sam suvise sujetna i suvise drcna da bih se krila iza klonova..z:lol:
kad sam podnela ostavku, jedna mi je forumasica rekla da sad moram da menjam nik..kao, neces zivu glavu izvuciz:)
a eto ipak jesam.
ziva zdrava i vesela..
a na politiku svratim samo kad mi je bas jako dosadnoz:mrgreen:z:lol:
 
hahahahha..postoji li nacin da te ubedim da nikad nisam koristila klonove?:zima2:z:cry:
imala sam jednok klona, nik svila. koji je imao jedno pet postova, i sama sam ga upucala kad sam postala supermod.
ja sam suvise sujetna i suvise drcna da bih se krila iza klonova..z:lol:
kad sam podnela ostavku, jedna mi je forumasica rekla da sad moram da menjam nik..kao, neces zivu glavu izvuciz:)
a eto ipak jesam.
ziva zdrava i vesela..
a na politiku svratim samo kad mi je bas jako dosadnoz:mrgreen:z:lol:
Vidish,tvoj citat i odgovor se ne slazu za nijansu.Nechu ti rechi shta nije tachno.
 

Back
Top