forumaska paranoja

El+Clon.jpg

:mrgreen:
 
Samo cu biti prisutan kao posmatrac, kao novi, mogu i nesto da naucim:neutral:

ps. drago mi da ucesnici (do sada) spadaju u grupu onih koje rado citam:D, a to da forum i virtuelni svet nije dosta i u realnom zivotu prisutan (hteli mi ili ne) je cista zabluda, najcesce i uspesno lazemo sami sebe :kafa:

:lol:

ja sam se duuugo dobro drzala, ali cim sam popustila na jednom mestu- brana je komplet prsla .... pa ti sada plivaj
 
eto, jedna od meni najdrazih osoba na forumu je bila ubedjena da sam mujo in diskajz, koji se samo igra sa njegovim zivcima ... bio ubedjen dok nisam pocela postavljati slike ...
jedan korisnik se cak brinuo da me salje "suparnicki tabor" z:mrgreen:
ja sam reagovala na dva nika, ubedjena da su klonovi, ne saznah pouzdano da li sam bila u pravu
cak se i modovi bore sa tim, pa lazno optuzuju pojedine forumase



pitanje: da li patite od forumaske paranoje i kako sa njom izlazite na kraj !?!

Čekaj da promenim IP adresu pa ću ti odgovoriti.
 
Paranoja: spada u grupu perzistentnih poremecaja sa sumanutoscu. Ovoj bolesti su sklone licnosti kod kojih se javlja paranoidni karakter koji se ogleda u hipertrofiji vlastitog ja, sumnjicavoscu, poremecajem rasudjivanja i socijalnom neadaptibilnoscu, a te osobe zive kao progonitelji svojih progonitelja. Ima cetiri stadijuma:
1. stadijum bolesnog samoposmatranja
2. stadijum proganjanja
3. stadijum transformacije licnosti
4. stadijum otudjivanja

Forumaska paranoja: sve ovo samo na forumu Krstarice.com
 
Paranoja: spada u grupu perzistentnih poremecaja sa sumanutoscu. Ovoj bolesti su sklone licnosti kod kojih se javlja paranoidni karakter koji se ogleda u hipertrofiji vlastitog ja, sumnjicavoscu, poremecajem rasudjivanja i socijalnom neadaptibilnoscu, a te osobe zive kao progonitelji svojih progonitelja. Ima cetiri stadijuma:
1. stadijum bolesnog samoposmatranja
2. stadijum proganjanja
3. stadijum transformacije licnosti
4. stadijum otudjivanja

Forumaska paranoja: sve ovo samo na forumu Krstarice.com

ili da trcim po pilule za lilule, ili da gasim nalog :eek:
 

Back
Top