Forumas UPUCAVACH vs Forumas ZAKUCAVACH...

Upucavac ili Zakucavac?

  • Forumas Upucavac

    glasova: 2 8,3%
  • Forumas Zakucavac

    glasova: 10 41,7%
  • Ni jedan, obaDva su moroni LOL

    glasova: 12 50,0%

  • Ukupno glasova
    24
  • Anketa je zatvorena .
Koga vise cenite kao forumasa?Pitanje i za zene, i devojke, i muskarce.

1) Forumas koji se upucava, uvlaci forumasicama, pise im ono sto one hoce da procitaju, i na taj nacin ih obradjuje, sa nadom da ce navatati malo sexa nekad mozda?

ili

2) Forumas koji kaze ono sto misli, i sto ga muci, pa makar ga zenske ispljuvale! Svakako da bi nesto opalio, zakucao ako se ukaze prilika, ali ako i ne bude, nema veze...

Za svog boravka ovde video sam oba tipa forumasa, i bili su manje ili vise uspesni da se upucaju - zakucaju.... Zavisno od prilike i srece na neki nacin.

Smarači su i jedan i drugi.
 
1) Forumas koji se upucava, uvlaci forumasicama, pise im ono sto one hoce da procitaju, i na taj nacin ih obradjuje, sa nadom da ce navatati malo sexa nekad mozda?
ili
2) Forumas koji kaze ono sto misli, i sto ga muci, pa makar ga zenske ispljuvale! Svakako da bi nesto opalio, zakucao ako se ukaze prilika, ali ako i ne bude, nema veze...

Nisam morao nijedno od toga da praktikujem. Zna se koliko ko$ta pola sata sa kojom foruma$icom, pa kad ima kinte ima i zezanja :lol:
 
Mozzda ima neki forumash koji ume da kazze neshto lepo a iskreno, i to ne zato da b tandario vech zato shto iskreno misli neshto lepo i dobro...e takav ima shanse da poraste u normalno ljudsko biche. Ostale drmaju hormoni i pubertet.

Nije cool pljuvati. Nije cool licemerno se shlihtati. Cool je biti chovek. ( Pa makar bio forumash. :))
 
Mozzda ima neki forumash koji ume da kazze neshto lepo a iskreno, i to ne zato da b tandario vech zato shto iskreno misli neshto lepo i dobro...e takav ima shanse da poraste u normalno ljudsko biche. Ostale drmaju hormoni i pubertet.

Nije njega odavno drmnulo gde treba, a sve nesto mislim da bi i to moglo da se sredi. Mogao je bar zbog te devojke da ne ispadne p...a, da ja ne moram posle da joj se izvinjavam, pa svi vide koliko je to vedra i draga osoba, osim tog "pubertetlije"...
 
Nishta te nisam razumela.
Htela sam da kazzem da nije u redu ovako forumashe okarakterisati kao licemerne lazzove ili kao stoku koja loshe misli i pljuje al bi da tandari...ima ovde i mushkaraca. Znate, to su oni shto vole zzene...vishe od mushkaraca...i koji su prerasli 3 razred osnovne kada su devojchice bile suprotni tabor.
 
Nishta te nisam razumela.
Htela sam da kazzem da nije u redu ovako forumashe okarakterisati kao licemerne lazzove ili kao stoku koja loshe misli i pljuje al bi da tandari...ima ovde i mushkaraca. Znate, to su oni shto vole zzene...vishe od mushkaraca...i koji su prerasli 3 razred osnovne kada su devojchice bile suprotni tabor.
Babozakucavachu je povod za otvaranje ove teme bilo to sto sam uputio kompliment i nasalio se sa jednom devojkom (onako interna sala, koju je srecom i shvatila na pravi nacin, pametna je to cura), koju ti Pipi cenis i volis vise od mene, pa sad razmisli kad je sledeci put posavetujes, ohrabris je, uputis joj neku salu, dosetku koju samo ona i ti razumete, sta bi moglo da te snadje - moze neki pacijent da ti kaze da si UPUCAVACHA i da hoces seks sa njom, pa da onda otvori temu o tome i da se krevelji ko dete od 3 godine, a ne neko iz 3. razreda osnovne...
Ali nije problem taj bolesnik, on je ocigledno dokon ili ugrozen (ZAKUCAVACH koji ne zakucava, nego leci komplekse pljujuci druge, da zakucava ne bi mu bilo dosadno), gore je sto ovde ima DEZURNIH POTURACHA koliko hoces, oni koji ne znaju sta ce od sebe, pa na brzinu nadju neciji post i ispljuju nekog ni ne znajuci o cemu se radi, cisto tako im dodje da se malo izive...Ti dezurni poturachi su toliko prepametni da za dva - tri dana nekog unaprede u UPUCAVACHA, ono uvek su u pravu, pa ti poture svoje njesra da si na forumu zbog p...e, a da ti to ni ne znas i to tako mora da bude da bi oni ispali face...ti dezuraju svaki dan posto im je to dusevna hrana.
 
Ali nije problem taj bolesnik, on je ocigledno dokon ili ugrozen (ZAKUCAVACH koji ne zakucava, nego leci komplekse pljujuci druge, da zakucava ne bi mu bilo dosadno), gore je sto ovde ima DEZURNIH POTURACHA koliko hoces, oni koji ne znaju sta ce od sebe, pa na brzinu nadju neciji post i ispljuju nekog ni ne znajuci o cemu se radi, cisto tako im dodje da se malo izive...Ti dezurni poturachi su toliko prepametni da za dva - tri dana nekog unaprede u UPUCAVACHA, ono uvek su u pravu, pa ti poture svoje njesra da si na forumu zbog p...e, a da ti to ni ne znas i to tako mora da bude da bi oni ispali face...ti dezuraju svaki dan posto im je to dusevna hrana.

Takvi su mi najodvratniji, a ima ih koji ovde dezuraju 24 sata. Kad god navratim, oni su tu i jedva cekaju da se namerace na nekog, ali samo ako su u coporu. Prepoznace se sigurno, pa ce da ospu paljbu.
 

Back
Top