ФК ПАРТИЗАН сезона 2018/19

Ko je najbolje resenje za klupu Partizana za narednu sezonu?

  • Ostanak Djukica

  • Vladimir Ivic

  • Ilija Stolica

  • Matjas Kek

  • Darko Milanic

  • Niko od navedenih


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gde lakši čoveče...
Drugi tim Danske ili Norveške, znači tik iza Rozenborga i Kopenhagena.

Da mi prvo prođemo ove Poljake.
O Dancima i Norvežanima ćemo kasnije...

Tu je samo Kopenhagen ozbiljna ekipa. Sa svim ostalima mozemo da se nosimo. Ovde prednost dajem Stomgodsetu.
Ti skandinavci igraju otvoren fudbal. Nisu kao ovi bunker Poljaci kojima se ne prelazi pola. A to nam odgovara jer mozemo da igramo sa otvorenim odbranama. Cekaj prvo da vidimo sta ce biti sa ovim bunkerasima.
 
A mi smo nešto posebno.
Ne možemo ovim Poljacima da umuvamo jedan gol.
Skandinavci su zeznuti.
Nikako ne smeju da se potcene...

Prosle sezone, uostalom kao i ove, Hajduk je bio ono..skupina zbrda zdola sklepana, dosli su do 4 pretkola a najlakse su prosli sa Norvezanima. Naravno da nikoga ne sme da se podceni ali Partizan je po meni puno jaci od Hajduka, samim time i od ovih Norvezana, veruj mi nisu nista posebno i nikako ne suditi prema Poljacima koji su se zbunkerisali a Partizan promasio 4,5 dobrih sansi, jbga desava se.

Uglavnom ako prodje, Partizan je ogromni favorit
 
Pozdrav svima, opet posle duzeg vremena. Meni je fascinantno da nije igrao Vlahovic, sem ako sam neobavesten o nekoj povredi. Da sam ja trener, i da igram sa jednim spicem, najvise bih mrzeo ovu situaciju: imas dva napadaca slicnog kvaliteta, i to se ne zna ko je gori, a ne ko je bolji. Nijedan ti nije dominantan da odigra celu, nego ce igrati po pola.Gusi se Vlahovic koji je prosle sezone onako mlad igrao dobro, a sada umesto da dobija sve vise sansi, on ce igrati manje, jer smo, zaboga, doveli pojacanje u napadu. Kao sto neko gore rece za Radovica, igra po svaku cenu samo zato sto je ime. Ilic je takodje morao u igru.
 
Realno gledano, jedini plus u svemu ovome je sto nismo primili gol kuci. Samo to. Igra je na momente bila dobra. Poljaci su uradili ono po sta su dosli.

Ovde se stvara slika kako cemo tamo da ih pokidamo. Nisam bas siguran. Imali smo igraca vise pola sata i nismo im dali gol. Odbrana nam je, realno, poprilicno klimava, to se i videlo cim su oni prelazili u nasu poslednju trecinu. Na gostujucem terenu ce biti i panike, siguran sam. Ni ja ne volim da mracim bez razloga, ali ovo su samo gole cinjenice.

Ne mogu da se otmem utisku da je ova ekipa napravljena da vrati titulu, a ne da igra u Evropi. Nadam se da ce me demantovati.

Brasanca pod hitno prodati, kao i Bozinova, on nikako ne sme da bude izbor ispred Vlahovica.

Jos jedno opazanje... na ovom mecu protiv Poljaka najvise je podbacio trener Tomic. Izmene su mu bile lose i pravolinijske. Menjao je igrace krilo za krilo, spic za spic, veznjak za veznjaka. Imali smo igraca vise, sansu da ih nakantamo, on to nije video. Zadrzao je formaciju i omogucio im da se u poslednjih 20 minuta rutinski odbrane. On mi je tu najvece razocarenje, a to sam i pisao pre 20 dana kada su dovedeni Djurdjic, Radovic i Leonardo. Dobio je maltene kompletan tim da ih pripremi i uigra u Poljskoj, ostalo je sad na njemu. Mozda je malo nedorasao i treba jos da uci. To ima svoju cenu, nadam se da nece biti previsoka po nas.
 
ARENA je MTSov kanal dakle opet drzavni kanal.
SPROT KLUB ne znam ciji je,vidim da ga ima i u susednim zemljama.

Sto se tice igre Partizana.
To je bilo DOSTA dobro.
Sta je tu je.
Poljaci ne deluju kao neka razbijacka ekipa ali im mozda nije bio dan.
Mislim da ce tamo biti 1-1 ili tako nesto.
Osim ako Poljaci prvi daju gol, onda se nasem predstavniku crno pise jer smo videli da ovi umeju dobro da se brane,tamo ce to biti jos bolje.
Dobro, i nije to bas bilo dobro ovde, imali su i malo vise srece ali imao je i Partizan, jer mu je onaj Pjatkovski ,kako s ezvase, izasao sam ispred golmana i prebacio precku.

- - - - - - - - - -

Tu je samo Kopenhagen ozbiljna ekipa. Sa svim ostalima mozemo da se nosimo. Ovde prednost dajem Stomgodsetu.
Ti skandinavci igraju otvoren fudbal. Nisu kao ovi bunker Poljaci kojima se ne prelazi pola. A to nam odgovara jer mozemo da igramo sa otvorenim odbranama. Cekaj prvo da vidimo sta ce biti sa ovim bunkerasima.

Rozenborg,Molde,Stromgodset i Stabek su najuspesnije norweske ekipe u poslednjih par decenija.
Moze se dodati i BODO kao i ODD.
Odd je rival Rozenborga, nesto kao CZ/PARTIZAN.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top