ФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2018 / 2019

Da li je prvenstvo reseno na +14 za Crvenu Zvezdu?

  • Da, za nase uslove to je nenadoknadiva prednost.

    glasova: 5 55,6%
  • Ne, poraz u derbiju i jedan kiks ponovo otvaraju trku.

    glasova: 4 44,4%

  • Ukupno glasova
    9
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kao da je Mamic jedini,sta ti mislis da ostali predsednici klubova,menadzeri i treneri u Evropi ne uzimaju procenat od prodaje igraca...
Naslusao sam se prica iz prve ruke od jednog clana Vojvodine,dok je Bata bio u Vosi kako su treneri i menadzeri u bundesligi uzimali procenat....
Dogovore transfer jedna cifra je za javnost druga je njih,bude tu i pranja love bude svacega.Jedan deo love treba da zavrsi kod menadzera,jedan deo kod trenera,koji posle forsira tog igraca a treci deo u Vosi tj. kod Bate.......Menadzer dobije svoj deo,Bata uzme svoj a onda zavrnu trenera,a igrac sedi na klupi 6 meseci,bez odigrane utakmice......
Moje neko misljenje da im Mamic smeta zato sto prodaje igrace za 10+miliona dok Hajduk i ostali ne mogu da prodaju igraca za 3 miliona...

Zasto bi to smetalo BBB? Smeta im jer sa tim parama nije ulozeno u kvalitetu timu, nemoj da sad pricam ko je sve dolazio i koje bruke su dozivljavali, sam plasman u neko Evr.natecanje nije dovoljno sa takvim budjetom i tolikim parama, bez problema cu ti nabrojati 20 klubova sa troduplo manjim proracunom a boljim rezultatima. Ima tu jos svasta a vidim da nis upucen pa mi se ne da pisati biblija a i nije tema uglavnom jadan srpski klub u koji bi on dosao
 
Samo sto sam upalio ovaj Gobeljic nam dade gol...Na sta licimo kako izgledaju Plavsic i Ruiz Poletanovic? Moracu sutra pogledati reprizu...

Plavsic ne lici na sebe . Ruiz los . Poletanovic najbolji na terenu od Zvezdinih igraca .

Sve u svemu ocajno poluvreme , ne znam dal smo napravili jednu sansu .

Odma se vidi koliko fali Donald u defanzivi i Katai u napadu .

Ristic i Fibel su lose odigrali a Lukovic da ne pricam .
 
Pa i nije bas B tim . Izostavljeni su samo Ibanjez , Donald , Muce , Kanga , Katai i Hugo . Od tih igraca koje je bozovic koristio protiv malte ali ako imamo u vidu da ibanjez , katai i hugo odlaze do kraja leta , onda ovo sad sto vidimo na terenu je otprilike tim koji ce igrati ove sezone plus eto Kanga , Donald i Muce . .

Ne znam ko nam je na klupi . . sta je sa Babunskim i Stefanom Ilicem ?
 
Ma tako je bre burazeru ! ! ! Ja kazem lepo da je Plavsic majstor i da je najbolji igrac Zvezde posle Kataija . . . ! ! A neki klovnovi su ovde pisali da je Plavsa los i da nije nista posebno haha

A Grof genije izvodi Plavsica i Srnica a Ruiz mu ostaje na terenu yyebali ga vise ti njegovi stranci . Pusti bre nasu srpsku omladinu da igra fudbal majmune

- - - - - - - - - -

Babunski nece ni dobiti sansu . Yebali te grofe i ruiz i sikimic i le talek
 
ohohohohoho Plavsa majstore kazu nije nista posebno los a? ma jok Grofe cenim te al jebi se za ovu izmenu



Nije se video pre gola,a za gol svaka cast.....
Ristic nije za beka....
Odbrana katastrofa,sve sam majstor do majstora...a na klupi Andjelkovic i Cvetkovic.....:sad2:

- - - - - - - - - -

Petkovic pajser kao i Lukovic...mada i ovaj crnja u odbrani nije nista bolji
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top