Quantcast

ФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2018 / 2019

Da li je prvenstvo reseno na +14 za Crvenu Zvezdu?

• Da, za nase uslove to je nenadoknadiva prednost.

glasova: 5 55,6%
  • Ne, poraz u derbiju i jedan kiks ponovo otvaraju trku.

glasova: 4 44,4%

• Ukupno glasova
    9
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bajo Pivljanin

Domaćin
Poruka
3.880
Ovako neuigrani smo do bola i nismo spremni da se razumemo Grofa cenim i gotivim ajd i kapiram ove price kao niko nije obeco Evropu i mi i on znamo da svi ovi silni stranci nisu dovedeni da igraju JSL...

E sad jedna stvar kad je upitanju sastav Kanga ce biti odlicno pojacanje kad je vec pravi plej koji oce da overi svaku loptu treba ga malo dublje staviti da kontrolise ritam utakmice da poveze redove kao sto to danas svi rade pogledajte odakle zapocinju akciji danasnji plejmejkeri Modric Kros Gundogan itd a Donalda kao osigurac...ova pojacanja nesumnjam da su kvlitetna ali za sad se neznaju sa igracima zato trojku gore koja se odlicno kapira ukrsta se Katai Plavsic Srnic netreba menjati tu u manveru smo super izgledali...Pa ako nekom neide nek onda udje taj Muche da napravi razliku polako uvoditi ova pojacanja u igru...Stoper je neophodan neznam sta cemo i neznam cemu Cvetkovic na beku ****** protiv Maltezana straujemo da petko ne zasere...Dobro mozemo se mi sprdati al ruku na srce ovi sa Malte su super stajali na terenu ko god ih vodi covek kapira fudbal...Sto se tice Le Taleka mora napolje neznam cemu cudjenje novinara kao gde je pa ovde smo ja i Svarozic nekoliko puta ukazivali tokom sezone da je Le Talek visak jeste on pismen igrac ima on slifa ali za ovaj nivo trenutno to nije dovoljno....Da stvarno nekapiram ribanje Plavsica mislim nemoguce da Grof nevidi da je on Zvezdin najveci talenat ako ce neko biti veliki igrac on ce...Za Vieiru aj sto je kasnio nije uredu aj sto oce da ide kapiram nezameram mu ni sto negrize ko nekad ali za ONAJ SEBiCLUK kad imas u dva slucaja igrace otvorene gde mu MORAS odigrati loptu ako imalo postujes EKIPU i FUDBAL kao igru to nemozes da radis time postjaes svima antipatican i navlacis maler na sebe za one stvari se na ulicnom fudbalu dobijaju samari...da se razumemo nemam nista protiv da igrac kad su svi zatvoreni krene u dribling a neodigra do najblizeg pas i izgubi loptu necu ti nista zameriti ni 5 puta to da uradis ali u situacijama kad imas igraca na sebi a drugi ulece u prazan prostor i sansu i ti neodigras loptu to je NEPOSTOVANJE EKIPE i FUDBALA uopste kao igre...Nadam se da ce Grof dobro da ga izriba i brate mora pokazati u Evropi nesto neide da se ovako oprostimo od njega metnuce ga on Ludogorecu....Nije jednostavna situacija nimalo ali aj verujem da prolazimo!

- - - - - - - - - -

Babunski mora biti deo ekipe i prva zamena za Kangu da se razumemo Kanga trenutno 3 put moze vise da pruzi iskusniji je ali nije on nista talentovaniji igrac od Babunskog David isto na malom prostoru barata loptom kao i on mozda i bolje treba mu iskustva i da se na vreme resava lopte...Rileta gotivimo voleo bih da ga vidim makar par minuta u prvenstvenoj da vidim kako izgleda jer je skroz mentalno bio u autu proslu sezonu...A to da je prosek mozete macku u rep okaciti jos ako se presalta na beka nebi me cudilo da napravi top top karijeru iz vise razloga mrzi me da objasnjavam...Mada meni se svidja ovaj Stefan Miosevic sto smo ga doveli...
Мора само шта Творз...Терза каже. Е зато је Грујић седео на клупи, док газда није постао и менаџер па момак заиграо а онда "дошао" на позајмицу од милион евра. Из истог разлог седи Ристић на клупи, а вероватно и Плавшић, из истог разлога се држе грбави слепци на уговору.

petar.petrovic

Iskusan
Poruka
6.461
Ibanjeza su mediji predstavili kao nekog Ronalda iz Dinama, a sad da ga prodamo sto pre. Prosto, ti Latinosi koji dolaze na Balkan su neka treca liga kvaliteta u Brazilu. Nasi mediji ih dizu u nebesa.

Kako se mediji dice Grujicem. Jeste ok sto je dao golove u ovim prijateljskim, lepo za njega i njegovo samopouzdanje. Zato ga Klop i stavlja da igra na ovim utakmicama, jer su prosto bez znacajne rezultatski osim za uigravanje i kombinacije. Ovako su krasno poceli Jojic i Markovic, pa evo kako su zavrsili. Nije nista strasno, ali su spali na male klubove i slabe lige od tolikih sveCkih talenata. Neka Gruja da po gol Celziju, Sitiju, Evertonu, Junajtedu, pa da pricamo o kvalitetu. Tu nek pokaze kvalitet koji ima. Klop ce ga uvoditi u igru protiv jakih ekipa u PL sa klupe, u Kup utakmicama protiv nizeligasa i u PL protiv slabijih (VBA, Votfoed i slicni) moze da pocne od pocetka.

Nasi mediji su obicno sranje,svakog ko zna da trci dizu u nebo........
Sto se tice Grujica,talentovan je ali to nije dosta za premijer ligu...treba tu mnogo vise,rada i truda....

- - - - - - - - - -

Mislim da malo preterujete sa Plavsicem,nista on posebno nije pokazao na terenu....Ja bi pre dao sansu Risticu....

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
15.596
Hahaha ma ne nije Plavsic pokazao . . deset asistencija prosle sezone . ! !

Bari 91 realno samo prepisao od mene post . Sve sto sam ja napisao on je ponovio .

Jedino za Ibanjeza nije rekao da treba da ga se otarasimo o tome svi cute i svi precutkuju zato sto je borben , pa brate ako drzimo takvu rupu od igraca u prvih 11 samo zbog slobodnjaka , pa i Katai zna dobro da puca slobodnjake .

Znaci jos jednom tim koji treba drzati na okupu i uigravati ga za velike stvari :

Kahriman

Milosevic - Fibel - nov stoper - Petkovic

Donald - Kanga

Srnic - Plavsic - Katai

Hugo

Rezervni tim :

Manojlovic

Ristic - Lukovic - Rendulic - Cvetkovic

Le Talek - Poletanovic

Muce - Babunski - Ruiz

nov spic ili ovaj Ilic sto je sad stigao ili Sikimic

A jos tu su i Micel , Racic , Lukovic , Vucicevic . . .

petar.petrovic

Iskusan
Poruka
6.461
Hahaha ma ne nije Plavsic pokazao . . deset asistencija prosle sezone . ! !

Bari 91 realno samo prepisao od mene post . Sve sto sam ja napisao on je ponovio .

Jedino za Ibanjeza nije rekao da treba da ga se otarasimo o tome svi cute i svi precutkuju zato sto je borben , pa brate ako drzimo takvu rupu od igraca u prvih 11 samo zbog slobodnjaka , pa i Katai zna dobro da puca slobodnjake .

Znaci jos jednom tim koji treba drzati na okupu i uigravati ga za velike stvari :

Kahriman

Milosevic - Fibel - nov stoper - Petkovic

Donald - Kanga

Srnic - Plavsic - Katai

Hugo

Rezervni tim :

Manojlovic

Ristic - Lukovic - Rendulic - Cvetkovic

Le Talek - Poletanovic

Muce - Babunski - Ruiz

nov spic ili ovaj Ilic sto je sad stigao ili Sikimic

A jos tu su i Micel , Racic , Lukovic , Vucicevic . . .

Deset asistencija u banana ligi,fizicki je jako slab......
Kakav novi spic,treba dati sansu nekom klincu....
Kakva promena u prici za Ibanjeza,pisao si hvalospeve kao da se radi o Marselu....
Petkovic nema potencijala za prvu ligu,malo je bolji od Cvetkovica ali je to i dalje katastrofalno...

Poslednja izmena:

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
15.596
Pa i Nemanja Mihajlovic nije igrao van te iste banana lige pa vam je top igrac . Sta to znaci fizicki slab ? ? Kakvi su Silva , Mesi i jos mali milion igraca . . kakav je onaj napadac onaj mali sto je igrao u juventusu sad igra za neke arape sto nisu hteli italijani da ga zovu u reprezentaciju za evropsko nmg se setim kako se zove . . Grujic nije igrao nigde van banana lige pa ga je Liverpul iskesiro sedam miliona evra .

Rekao sam nov spic ili Stefan Ilic ili Sikimic . . ili i Vucicevic . ima tu dosta opcija ne brini ti .

Ibanjez nije igrac za Crvenu Zvezdu . Milosevic i Ristic su bolja resenja od njega . Sto pre prodati Ibanjeza i uzeti te pare koje mogu da se uzmu i dati prostor ovoj dvojici da se nadmecu .

Petkovic je dobar igrac a u prvom delu sezone je bio los jer je imao dugu i tesku povredu pre toga . Na prolece se dosta popravio i sad bi trebalo da bude onaj pravi .

petar.petrovic

Iskusan
Poruka
6.461
Pa i Nemanja Mihajlovic nije igrao van te iste banana lige pa vam je top igrac . Sta to znaci fizicki slab ? ? Kakvi su Silva , Mesi i jos mali milion igraca . . kakav je onaj napadac onaj mali sto je igrao u juventusu sad igra za neke arape sto nisu hteli italijani da ga zovu u reprezentaciju za evropsko nmg se setim kako se zove . . Grujic nije igrao nigde van banana lige pa ga je Liverpul iskesiro sedam miliona evra .

Rekao sam nov spic ili Stefan Ilic ili Sikimic . . ili i Vucicevic . ima tu dosta opcija ne brini ti .

Ibanjez nije igrac za Crvenu Zvezdu . Milosevic i Ristic su bolja resenja od njega . Sto pre prodati Ibanjeza i uzeti te pare koje mogu da se uzmu i dati prostor ovoj dvojici da se nadmecu .

Petkovic je dobar igrac a u prvom delu sezone je bio los jer je imao dugu i tesku povredu pre toga . Na prolece se dosta popravio i sad bi trebalo da bude onaj pravi .

Ja nisam Partizanovac......Mihajlovic dribla u punom trku,na nacin koji nije vidjen na nasim livadama vec godinama,po meni lepse i bolje od Zivkovica......Katai isto to radi samo sto je sporiji,meni on deluje kao teska lenstina kojeg zabole patka za fudbal,ali tehnicki neverovatan potencijal...
Znaci da nema misicnu masu i da je u duelu jako slab igrac....Mesi je isto nizak ali je nabijen misicima i tesko koji igrac moze da mu parira u duel igri...Silva isto ima problem sa snagom u duel igri zato ni ne moze da pokaze svo svoje znanje na terenima u Engleskoj,bljesne na momenat ali to nije onaj pravi Silva iz spanske lige....
To za koliko je prodat nema nikakve veze, i Partizan je prodavao svoje ‚‚bisere'' za veliku lovu pa nisu uradili nista....Po Zvezdu je taj transfer odlican,ali po njega mislim da je los....Trebalo je kao VIdic,Jovetic....u malo losiji klub gde bi mogao da se lakse nametne pa tek onda liverpul ili mancester...Iz prakse se pokazalo da se jako tesko dokazati u nekom jakom klubu igracu koji dolazi iz neke slabe lige koliko god on bio dobar...
Taj Ibanjez koliko god da je slab u odbrani i dalje je izmislio fudbal i za Petkovica i Cvetkovica.Petkovic se gura u prvi tim zato sto mu je tvorza menadzer,dok je Cvetkovic pogresio sport...
Ristic treba da igra ali na sredini,a ne na beku,pokazao je da zna da igra na toj poziciji....Zasto je gurnut na stranu ne znam,mozda zato sto mu tvorza nije menadzer isti slucaj kao sa Grujicem...

fobos11

Ističe se
Poruka
2.180
I ja sam posle prva dva meca izuzetno razocaran nasom predstavom. Ekipa je pokazala toliko slabosti da mi je bila muka. Ovo moze da bude dobro ukoliko se izvuku pouke. Moje misljenje je da je glavni problem sto smo u dvomec sa Valetom usli sa preteranim samopouzdanjem. imajuci u vidu reputaciju protivnika i kako mi sebe dozivljavamo. Posebno se to videlo u drugom mecu na Marakani, gde smo pokusali nekako previse ofanzivno da napunimo mrezu Valete, ostavljajuci ranjivu odbranu sa igracima skromnih mogucnosti i koji nisu u formi. Bio sam na Marakani, nekoliko puta poslednji igrac odbrane, bilo da je to Rendula ili Fibel, bio je na protivnickoj polovini. Verujem kada dodje ozbiljnija ekipa, poput Ludogoreca, takvih avantura nece biti. Odbrambena linija ce morati da bude postavljena dublje, to je sasvim jasno. Nadam se da cemo time smanjiti broj stopostopnih sansi kakve je Valeta imala, a koje su kretale dubokim pasom iz njihovog sesnaesterca. To je zaista, u najmanju ruku bilo neozbiljno.

Ono sto ohrabruje je igra na sredini terena. ALi sada i ovde postoje problemi. U ranijim sezonama (ne racunajuci proslu), Zvezda je imala najvise 2 do 3 igraca koji znaju sa loptom. Sada ih ima najmanje 8 na terenu. Svako zeli da ima sto duzi kontakt da nesto napravi. To se posebno oseca na sredini gde su Kanga, Le Telek i Donald. Cini se da zajedno guse jedni druge, Kanga je jasno stavio do znanja da on zeli da bude taj koji ce preuzeti odgovornost i koji ce diktirati igru i to mi se svidja, nije poput Evandra, alibi igrac koji i pored znanja bezi od lopte. Opet, cini se da se nalazio na delovima terena i pikao loptu cak i kada je to trebalo neki drugi da radi. Tu je potrebno vremena da se taj kvalitet prilagodi i da svako zauzme neku novu ulogu u timu.

Svidja mi se sto konacno imamo i funkcionalna oba krila. Kataji po jednoj, Mouce po drugoj strani, Srnic menja po potrebi i to kvalitetno. I tu naravno fali dosta brusenja da bi to profunkcionisalo kako treba.

U napadu se vidi da je Vijeira daleko od forme. Tako je doduse poceo i proslu sezonu, do derbija ga maltene nigde nije bilo. Ali sada nema vremena da se ceka da Vijeira proradi. Onda bolje Sikimic da pocinje utakmicu, jest da ne zna puno, ali je kurpulentan pa neka se bije tamo sa defanzivcima.

Ibanjez u ovom trenutku pravi vise problema ekipi nego koristi. Ni on nije usao u formu, ali sada su njegovi izleti u napad gde cesto izgubi loptu bas problem. Moram da priznam da ni Donald nije najbolje odigrao ove dve utakmice, iako je dao gol. On je na sredini u toj opasnoj zoni dosta lopti izgubio i to iz bespotrebnih pokusaja driblanja ili prododa.

Ne bih sada kukao za Plavsicem ili Grujom, sezona pocinje u petak, bice duga, ima vremena i za njih. Kao sto je Srnic u drugoj utakmici cekao svoju sansu i iskoristio, verujem da tako i oni cekaju da ih Grof ubaci u vatru.

I dobro je da Grof povremeno podseti da Valeta za nas nije vise neozbiljan tim. Imajuci u vidu nase ucesce u Evropi poslednjih deset godina, mi smo poslednji koji bi trebalo da podcenjuju bilo koga.

Lovac na talente

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.563
Tesko. Ako izvuku dobar rezultat u Bugarskoj mogu se nadati necemu ali ako Bugari zapnu tamo da dobiju... na Rajku ce Zvezda tesk onulirati prednost. Bugari su preiskusna ekipa da bi dozvolila iznenadjenje. Sansa je u Bugarskoj!
Pa ne znam bas koliko su iskusni imajuci u vidu da su prosle sezone promenili gotovo ceo sastav..zato su i ispali od slabog Milsamija...ali da, sansa je u Bugarskoj, to od pocetka pisem

fobos11

Ističe se
Poruka
2.180
Dobro bre, naravno da nismo favoriti, ali nije ni Ludogorec Barsa. Dao bih im negde 55 odsto sansi a nama 45. Na njihovu stranu ide iskustvo, uigranost i sasvim solidan tim. Na nasoj strani je cinjenica da se revans igra na Marakani i da je citava ekipa sada uigranija za dva meca, sto nije toliko malo kao sto se cini. Nece biti senzacija niti ako ispadnemo ni ako prodjemo.

Decky_Nis

Elita
Poruka
18.333
ZVEZDA TOTALNI AUTSAJDER: Ostaćete zaprepašćeni kad vidite kvotu na crveno-bele protiv Ludogoreca! http://www.kurir.rs/zvezda-totalni-autsajder-ostacete-zaprepasceni-kad-vidite-kvotu-na-crveno-bele-protiv-ludogoreca-clanak-2364639

Potcenjuju Zvezdu a čitao sam Grofov intervju gde je pričao da je priželjkivao Ludogorec zbog mentaliteta. Plzen, Borisov, Salcburg ne odgovaraju baš zbog mentaliteta i istorije sa takvim klubovima gde su naši teško prolazili takve ekipe u čemu se slažem. Mada pitanje je koliko će se bugarski mentalitet istaći pored onolikih stranaca.

Lovac na talente

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.563
ZVEZDA TOTALNI AUTSAJDER: Ostaćete zaprepašćeni kad vidite kvotu na crveno-bele protiv Ludogoreca! http://www.kurir.rs/zvezda-totalni-autsajder-ostacete-zaprepasceni-kad-vidite-kvotu-na-crveno-bele-protiv-ludogoreca-clanak-2364639

Potcenjuju Zvezdu a čitao sam Grofov intervju gde je pričao da je priželjkivao Ludogorec zbog mentaliteta. Plzen, Borisov, Salcburg ne odgovaraju baš zbog mentaliteta i istorije sa takvim klubovima gde su naši teško prolazili takve ekipe u čemu se slažem. Mada pitanje je koliko će se bugarski mentalitet istaći pored onolikih stranaca.
Samo da napisem, Salzburgu su ove sezone u Nemacku gde sad Red Bull vise ulaze...otisla dva igraca koja su prosle sezone zabila ukupno preko 30 golova..Salzburg uopste ne bi bio los protivnik...

Bajo Pivljanin

Domaćin
Poruka
3.880
E ovo ako je istina da smo prodali Kataija u Seltu za yyebena tri miliona onda treba obesiti Terzica na terazijama .

Takvog velemajstora i takvu ljudinu i igracinu mi dajemo za tri miliona a dinamo prodo juce igraca za dvadeset i tri miliona eeeej
Катаи ће 2 године да се захебава по иностранству па опет да се врати у Србију. Има лик нераднички менталитет, може таленат до Јупитера да има, али џаба. 3 милиона је премија за њега, гледао га неко на јутјубу, ником озбиљном не треба играч са овако нестабилном формом и упитном кондицијом.

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
15.596
Mi cemo biti osakaceni bez njega . Jeste , vise prostora ce imati Srnic , Muce , Ruiz , Plavsic ali Katai je nezamenjiv , on je najbolji fudbaler u JSL u poslednjih x godina . .

Ugovor mu istice za godinu dana . . . da smo makar produzili sad ugovor sa njim mogli bi uzeti za njega bar pet miliona . ovako je sramota da takvog fudbalera prodas za tri miliona bre

petar.petrovic

Iskusan
Poruka
6.461
Mi cemo biti osakaceni bez njega . Jeste , vise prostora ce imati Srnic , Muce , Ruiz , Plavsic ali Katai je nezamenjiv , on je najbolji fudbaler u JSL u poslednjih x godina . .

Ugovor mu istice za godinu dana . . . da smo makar produzili sad ugovor sa njim mogli bi uzeti za njega bar pet miliona . ovako je sramota da takvog fudbalera prodas za tri miliona bre

Ima 25 godina,voli da pusi i pije,umece i znanje mu ne osporavam...Ali covek je teska fudbalska lenstina....Mogli su koji milion vise mada ni ovako nije lose.Za 2 godine docice ponovo u Zvezdu..
Dinamo je sasvim druga prica,Mamic nesta zna sta ne znaju klubovi u Srbiji,kako prosecnog igraca da uvaljas za dobru lovu....Ubedjen sam da bi Grujica,Zivkovica....prodao za 10+ miliona....

Poslednja izmena:

Lovac na talente

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.563
Ima 25 godina,voli da pusi i pije,umece i znanje mu ne osporavam...Ali covek je teska fudbalska lenstina....Mogli su koji milion vise mada ni ovako nije lose.Za 2 godine docice ponovo u Zvezdu..
Dinamo je sasvim druga prica,Mamic je nesta zna sta ne znaju klubovi u Srbiji,kako prosecnog igraca da uvaljas za dobru lovu....Ubedjen sam da bi Grujica,Zivkovica....prodao za 10+ miliona....
Mamic je lopov pre svega i tu svaka prica prestaje. Da je on u srpskom fudbalu i da izvuce toliko love kao iz Dinama, obesili bi ga nasred Terazija.

Inace Mamic ugura igrace u reprezentaciju, oni nesto i odigraju i evo ti velike sume, plus Dinamo igra u kontinuitetu u Evropi, nije usporedno sa fudbalerima Zvezde recimo, druga ti je tu prica u pitanju a ne njegova sposobnost

Renegade-Ns

Iskusan
Poruka
6.033
Kataija dobro znam kao igraca jer sam imao prilike sticajem okolnosti da ga gledam jos kao kadeta dok je bio u Indeksu. On i Mudrinski inace obojica iz Srbobrana su kod prof.Radosava bili forsirani kao napadaci i uglavnom se profilisao kao vrsan napadac koji reseta mreze. Vazio je vec tada kao vanserijski potencijal i imao izuzetnu statistiku pa je brzo presao u omladinsku skolu Vojvodine . On je prebacen da igra krilo ali njegova prava pozicija je napad u sistemu igre sa dva spic igraca.
Ovde je on dosta znacio Zvezdi pre svega jer je kao krilni igrac bio izuzetno efikasan i njegove kretnje su bile odlicne, jer sa loptom u sesnaestercu je veoma opasan. Hendikep ce biti jer takvog golgetera iz drugog plana je tesko naci a potreban je Zvezdi koja inace igra sa zgusnutom sredinom u kojoj niko ne spada u ofanzivne igrace pa dva krilna napadaca moraju cesce se pojavljivati u zavrsnici kako usamljeni napadac ne bi bio odsecen. Igraci koji mogu uskociti umesto njega su potpuno drugacijeg profila .

Poslednja izmena:

petar.petrovic

Iskusan
Poruka
6.461
Mamic je lopov pre svega i tu svaka prica prestaje. Da je on u srpskom fudbalu i da izvuce toliko love kao iz Dinama, obesili bi ga nasred Terazija.

Inace Mamic ugura igrace u reprezentaciju, oni nesto i odigraju i evo ti velike sume, plus Dinamo igra u kontinuitetu u Evropi, nije usporedno sa fudbalerima Zvezde recimo, druga ti je tu prica u pitanju a ne njegova sposobnost

Kao da je Mamic jedini,sta ti mislis da ostali predsednici klubova,menadzeri i treneri u Evropi ne uzimaju procenat od prodaje igraca...
Naslusao sam se prica iz prve ruke od jednog clana Vojvodine,dok je Bata bio u Vosi kako su treneri i menadzeri u bundesligi uzimali procenat....
Dogovore transfer jedna cifra je za javnost druga je njih,bude tu i pranja love bude svacega.Jedan deo love treba da zavrsi kod menadzera,jedan deo kod trenera,koji posle forsira tog igraca a treci deo u Vosi tj. kod Bate.......Menadzer dobije svoj deo,Bata uzme svoj a onda zavrnu trenera,a igrac sedi na klupi 6 meseci,bez odigrane utakmice......
Moje neko misljenje da im Mamic smeta zato sto prodaje igrace za 10+miliona dok Hajduk i ostali ne mogu da prodaju igraca za 3 miliona...

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
15.596
Dinamo je sasvim druga prica,Mamic nesta zna sta ne znaju klubovi u Srbiji,kako prosecnog igraca da uvaljas za dobru lovu....Ubedjen sam da bi Grujica,Zivkovica....prodao za 10+ miliona....
Pa ako cemo realno Zivkovica ne bi sigurno prodao za manje pare nego sto je Pjacu prodao a Gruju ne bi ispod 15 miliona . . .

A mi kad prodamo nekog za milion i po evra mi se hvalimo i radujemo se kao puno je to para

- - - - - - - - - -

Kao da je Mamic jedini,sta ti mislis da ostali predsednici klubova,menadzeri i treneri u Evropi ne uzimaju procenat od prodaje igraca...
Naslusao sam se prica iz prve ruke od jednog clana Vojvodine,dok je Bata bio u Vosi kako su treneri i menadzeri u bundesligi uzimali procenat....
Dogovore transfer jedna cifra je za javnost druga je njih,bude tu i pranja love bude svacega.Jedan deo love treba da zavrsi kod menadzera,jedan deo kod trenera,koji posle forsira tog igraca a treci deo u Vosi tj. kod Bate.......Menadzer dobije svoj deo,Bata uzme svoj a onda zavrnu trenera,a igrac sedi na klupi 6 meseci,bez odigrane utakmice......
Moje neko misljenje da im Mamic smeta zato sto prodaje igrace za 10+miliona dok Hajduk i ostali ne mogu da prodaju igraca za 3 miliona...
Mamic im smeta zato sto grad Zagreb svake godine daje Dinamu 25 miliona evra .

Da Beograd daje svake godine Zvezdi toliko para bila bi tri puta jaca od Dinama .

- - - - - - - - - -

Kataija dobro znam kao igraca jer sam imao prilike sticajem okolnosti da ga gledam jos kao kadeta dok je bio u Indeksu. On i Mudrinski inace obojica iz Srbobrana su kod prof.Radosava bili forsirani kao napadaci i uglavnom se profilisao kao vrsan napadac koji reseta mreze. Vazio je vec tada kao vanserijski potencijal i imao izuzetnu statistiku pa je brzo presao u omladinsku skolu Vojvodine . On je prebacen da igra krilo ali njegova prava pozicija je napad u sistemu igre sa dva spic igraca.
Ovde je on dosta znacio Zvezdi pre svega jer je kao krilni igrac bio izuzetno efikasan i njegove kretnje su bile odlicne, jer sa loptom u sesnaestercu je veoma opasan. Hendikep ce biti jer takvog golgetera iz drugog plana je tesko naci a potreban je Zvezdi koja inace igra sa zgusnutom sredinom u kojoj niko ne spada u ofanzivne igrace pa dva krilna napadaca moraju cesce se pojavljivati u zavrsnici kako usamljeni napadac ne bi bio odsecen. Igraci koji mogu uskociti umesto njega su potpuno drugacijeg profila .
Da i sve to sto si napisao je jos jedan razlog da se Le Talek preseli na klupu , Kanga da dodje na njegovo mesto pored Donalda a Plavsic da udje u prvih 11 na ovo mesto sto Kanga sad igra iza spica . Ako ode Katai onda Srnic i Muce po krilima , izmene Ruiz , Ilic , Babunski , Poletanovic . . itd . jaka klupa . . ali ako ostane ovako kao sad da se gusi Plavsic i da se Kanga gura toliko napred a da Donald i Le Talek igraju zajedno to ce biti propast .

Samo da dovedemo vec jednom novog stopera , ne znam sto ne probamo onog Marasa iz Rada .

No Respect

Domaćin
Poruka
3.930
Imam neki osecaj da ce Zvezda da prodje Bugare,iako u ove dve utakmice nije pokazala nista....
To brate,iz tvojih usta u Božije uši :ok:
Ludogorec bolje igra kao gost.
Hvala za informacijata batke Tuto,nismo to do sada znali :lol:

Zbog mentaliteta ali sigurno ne i zbog kamare brazilaca koji imaju sve samo ne bugarski mentalitet.
Ako,ja volim što su ovako kurčeviti :)
E ovo ako je istina da smo prodali Kataija u Seltu za yyebena tri miliona onda treba obesiti Terzica na terazijama .

Takvog velemajstora i takvu ljudinu i igracinu mi dajemo za tri miliona a dinamo prodo juce igraca za dvadeset i tri miliona eeeej
Došao za džabe i na polusezoni je mogao da bira gde će da ide.Odlučio da ostane i Zvezda na njemu zaradila 3 miliona a pored svega dao je OGROMAN doprinos za nas :)
Malo li je?!?

gost 366239

Ističe se
Poruka
2.224
Celnici kluba preko stranaca kradu klub. Nama toliki stranci ne trebaju. Najvise sto su to neka treca liga igraci koji nisu vise ni za Kinu. I tamo idu kvalitetniji stranci za astronomsku lovu. Isti slucaj i sa Partizanom. Gledao sam sastave ekipa drugog kola kval. za LS i niko nema toliko stranaca kao mi, u kval. za LE takodje.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.