Quantcast

ФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2018 / 2019

Da li je prvenstvo reseno na +14 za Crvenu Zvezdu?

• Da, za nase uslove to je nenadoknadiva prednost.

glasova: 5 55,6%
  • Ne, poraz u derbiju i jedan kiks ponovo otvaraju trku.

glasova: 4 44,4%

• Ukupno glasova
    9
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bajo Pivljanin

Domaćin
Poruka
3.880
Све је ово тактички гениј Грофа од 7 брда. Да помисле Бугари да смо много лоши*, а онда - крк!

* много смо лоши, веза и ђене-ђене, мада много лоших додавања на средини, која су отварала контре. Уго себичан, али опет боље сад да се испуцавао него кад буде битно. О одбрани да не причам, не знам ко је гори, штопери или бекови. Зашто Цветковић игра? Буквално било ко (осим Паркера) би био бољи. Муче се није нешто показао, али га је Цветковић такође "саботирао" у пар наврата, буквално навукао играче на Мучеа, или се убацивао кад је овај хтео да пробије итд.
Слажем се са сварожићем, не треба Ле Талек и Доналд заједно да играју, прави се превелики простор између њих и офанзивних везних. И што је горе, ниједан од њих двојице онда нема ни изричито дефанзивну улогу па да крпе штопере. Док је Грујић могао више напред а Доналд више позади боље је то ишло.

gost 366239

Ističe se
Poruka
2.224
Da li Zvezda ima nekog svog mladog igraca,iz svoje skole ili samo dovodi strance.......
Prosto mi je neverovatno da klub sa takvim ugledom barem u Srbiji ima losu skolu fudbala....
Kako ocekujes da imaju svoju skolu, proizvode svoje igrace i imaju toliki dug? Zato nece da je naprave da bi krali na transferima i bacali pare. Priseti se da su Dzaja i Cvetkovic bili optuzeni za kradje transfera i cega sve ne. Klub nema potrebe da bude u minusu, jer nema izdatke kao Real na primer. Real i slicni imaju zaradu od dresova, prodavnica suvenira, igranja u ls ili le, ulaznica na domacim i evropskim tekmama, otvaraju klupske akademije i pored toga sto uzimaju neke kredite za nesto.

Decky_Nis

Elita
Poruka
18.333
Ako Zvezda odigra kao protiv Valete bugari ima da obrišu patos sa njom.
Teško je predvideti šta će se desiti jer je po rečima Grofa Valeta tim koji zna da igra fudbal a da ih mediji podcenjuju. Ajd da to bude tačno i da nisu šala ali kakva je ekipa Mladosti iz Podgorice? Da li su oni slabiji od Valete pa onoliko izginuše od Ludogoreca ili je Ludogorec mnogo moćan? Biće zanimljivo jer su se ove dve ekipe branile protiv objektivno jačih protivnika a kako će igrati Zvezda protiv bugara? Hoće li imati inicijativu ili će igrati na kontre? Ako se raspištolji protiv bugara možda i ispadne nešto jer protiv njih gotovo sve ekipe igraju bunker i prepuštaju im inicijativu. Ako se Zvezda povuče i prepusti bugarskim brazilcima da preuzmu kontrolu nad terenom onda mislim da će se loše provesti. Možda treba krenuti svim silama na njih u Razgradu jer oni to neće očekivati. Mada Grof mora da nešto žestoko menja u sredini. Donald i La Talek nikako zajedno. Previše guše igru. Donald nazad a po bokovima onaj mali Plavšić, taj Muče ili Srnić i Kanga. To je recept za lepršavu igru. Ziherašenje sa dva zadnja vezna nije dobrog donela ni protiv slabijeg protivnika. A ovako se gine muški.

Poslednja izmena:

Lovac na talente

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.563
Ok pozitivne stvari, proslo se i nesto se uzelo za koeficijent, da to je jako jako vazno, da se protiv ovakvih suparnika ne gubi koeficijent, i to malo sta se izgubi jednom u buducnosti moze puno, puno da znaci..Zvezda mora da misli na koeficijent kako bi joj u buducnosti bilo lakse i apsolutno svaki bod je vazan.

Ok pisao sam o primerima gde su jaci protiv ovakvih jazavaca tesko prolazili, cak nisu ni pobedili u obe (Dinamo prosle godine sa Lux Folom remizirao u Zagrebu) ali ova odbrana mene jako, jako brine, zapravo jako me plasi..

Slazem se da Deckyem i to sam isto napisao pre, u Razgradu treba da ih se zestoko napadne, da se pobedi vec tamo, naravno pitaju se i oni nesto :mrgreen: ali u Razgradu treba napadacki od prve minute, gotovo sam siguran da ce upravo ta prva sve odluciti.

Svarozicu, pitanje za tebe, zasto ne volis Mucea?:mrgreen: Po meni, to ce biti igracina samo takva, mislim da ce biti uskoro najbolji Zvezdin pojedinac, ima nesto, zna znanje, jos je neuigran ali ja u njemu vidim ogromni potencijal.

okoreli

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
300
Teško je predvideti šta će se desiti jer je po rečima Grofa Valeta tim koji zna da igra fudbal a da ih mediji podcenjuju. Ajd da to bude tačno i da nisu šala ali kakva je ekipa Mladosti iz Podgorice? Da li su oni slabiji od Valete pa onoliko izginuše od Ludogoreca ili je Ludogorec mnogo moćan? Biće zanimljivo jer su se ove dve ekipe branile protiv objektivno jačih protivnika a kako će igrati Zvezda protiv bugara? Hoće li imati inicijativu ili će igrati na kontre? Ako se raspištolji protiv bugara možda i ispadne nešto jer protiv njih gotovo sve ekipe igraju bunker i prepuštaju im inicijativu. Ako se Zvezda povuče i prepusti bugarskim brazilcima da preuzmu kontrolu nad terenom onda mislim da će se loše provesti. Možda treba krenuti svim silama na njih u Razgradu jer oni to neće očekivati. Mada Grof mora da nešto žestoko menja u sredini. Donald i La Talek nikako zajedno. Previše guše igru. Donald nazad a po bokovima onaj mali Plavšić, taj Muče ili Srnić i Kanga. To je recept za lepršavu igru. Ziherašenje sa dva zadnja vezna nije dobrog donela ni protiv slabijeg protivnika. A ovako se gine muški.
tipicna srpska igra kad tzv. nabedjeni majstori igraju sa trecerazrednim klubom sa malte. ne da ce ludogorec obrisati pod sa njima, vec svaki iole organizovaniji i uigraniji tim. ono sinoc je bio skandal, mogli su 5 komada da prime.

kristiansand

Veoma poznat
Poruka
10.393
Da li Zvezda ima nekog svog mladog igraca,iz svoje skole ili samo dovodi strance.......
Prosto mi je neverovatno da klub sa takvim ugledom barem u Srbiji ima losu skolu fudbala....
Sta je nejasno.
Pri proizvodnji mladih igraca nema mnogo novca u opticaju.
Sitne pare.
Kada dovodis stranca... Jasno je valjda sve.Ugradnjai ostalo...

- - - - - - - - - -

GROF ima jedan VELIKI PROBLEM.
Svim njegovim ekipama treba malo vremena da se zaralufaju.
A kada se ZAUKCU onda ide sve po loju, opet do nekog vremena.
Koliko ce tod a traje zavisi od karaktera igraca i strucnog staba.
Jedino sto nam preostaje je da ce CZ imati LUDU SRECU i ovamo i tamo pa da nekako prodje, na produzetke,ko Portugalci a EURU.
U suprotnom ovi DILNINI Brazilci ce nas RAZBUCATI kao KANTU ZA OTPATKE.

DILNA JUSUF mislim da s e tako zove,je BIVSA BRAZILSKA PREDSEDNICA koja ima BUGARSKO POREKLO, Stara Zagora u BUgarskoj.

- - - - - - - - - -

Ok pozitivne stvari, proslo se i nesto se uzelo za koeficijent, da to je jako jako vazno, da se protiv ovakvih suparnika ne gubi koeficijent, i to malo sta se izgubi jednom u buducnosti moze puno, puno da znaci..Zvezda mora da misli na koeficijent kako bi joj u buducnosti bilo lakse i apsolutno svaki bod je vazan.

Ok pisao sam o primerima gde su jaci protiv ovakvih jazavaca tesko prolazili, cak nisu ni pobedili u obe (Dinamo prosle godine sa Lux Folom remizirao u Zagrebu) ali ova odbrana mene jako, jako brine, zapravo jako me plasi..

Slazem se da Deckyem i to sam isto napisao pre, u Razgradu treba da ih se zestoko napadne, da se pobedi vec tamo, naravno pitaju se i oni nesto :mrgreen: ali u Razgradu treba napadacki od prve minute, gotovo sam siguran da ce upravo ta prva sve odluciti.

Svarozicu, pitanje za tebe, zasto ne volis Mucea?:mrgreen: Po meni, to ce biti igracina samo takva, mislim da ce biti uskoro najbolji Zvezdin pojedinac, ima nesto, zna znanje, jos je neuigran ali ja u njemu vidim ogromni potencijal.
TREBA IH ODMAH NAPASTI, NAPADACKI...
Ti bre govoris kao da SVE ZAVISI od CZ.
Kao da se oni BRAZILCI u RAZGRADU nista en pitaju.
Cekaj, poalko.
Treba igrati oprezno, napipati puls protivniku pa s eonda postaviti uskladu sa sitvacijom.
Ima vremena i u 90minuta za BLITZKRIG.

- - - - - - - - - -

Moram ensto da primetim u ovom timu CZ.
PREVISE ali PREVISE stranaca.
Do3 ili 4 je ok,ovo je PREVISE za jedan 1i tim CZ.
Nismo mi Maltezani i Bugari pa da nemamo dovoljno talenata da napunimo njima nase vodece klubove.

Lovac na talente

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.563
TREBA IH ODMAH NAPASTI, NAPADACKI...
Ti bre govoris kao da SVE ZAVISI od CZ.
Kao da se oni BRAZILCI u RAZGRADU nista en pitaju.
Cekaj, poalko.
Treba igrati oprezno, napipati puls protivniku pa s eonda postaviti uskladu sa sitvacijom.
Ima vremena i u 90minuta za BLITZKRIG.

- - - - - - - - - -

Moram ensto da primetim u ovom timu CZ.
PREVISE ali PREVISE stranaca.
Do3 ili 4 je ok,ovo je PREVISE za jedan 1i tim CZ.
Nismo mi Maltezani i Bugari pa da nemamo dovoljno talenata da napunimo njima nase vodece klubove.
Pa no, napisao sam da se i njih nesto pita, ali i da treba NAPADACKI tamo a ne ici na 0-0 jer ne verujem da bi Zvezda to rutinski resila u Beogradu,dapace mislim da ce Ludogorec lakse igrati u gostima..

Dakle sta sam ja mislio...ako bude negde 60-70 min, a bude nula, ili cak vodimo...nikako ne ZATVARATI utakmicu nego hrabro do kraja, mogao bi sad esej da napisem o klubovima koji se prerano zatvore i onda popuse.

petar.petrovic

Iskusan
Poruka
6.461
Sta je nejasno.
Pri proizvodnji mladih igraca nema mnogo novca u opticaju.
Sitne pare.
Kada dovodis stranca... Jasno je valjda sve.Ugradnjai ostalo...

- - - - - - - - - -

GROF ima jedan VELIKI PROBLEM.
Svim njegovim ekipama treba malo vremena da se zaralufaju.
A kada se ZAUKCU onda ide sve po loju, opet do nekog vremena.
Koliko ce tod a traje zavisi od karaktera igraca i strucnog staba.
Jedino sto nam preostaje je da ce CZ imati LUDU SRECU i ovamo i tamo pa da nekako prodje, na produzetke,ko Portugalci a EURU.
U suprotnom ovi DILNINI Brazilci ce nas RAZBUCATI kao KANTU ZA OTPATKE.

DILNA JUSUF mislim da s e tako zove,je BIVSA BRAZILSKA PREDSEDNICA koja ima BUGARSKO POREKLO, Stara Zagora u BUgarskoj.

- - - - - - - - - -

.
Pa valjda ima neko posten u toj Zvezdi ili su izgleda svi lopovi.....Gde su bivsi igraci da podignu svoj glas.....

To nije samo grofov problem,to je problem svih ekipa..Treba vremena da se ekipa uigra....Secam se neke emisije pre par godina kada je Murinjo bio u Interu,objasnjavao je kako mu treba 6 meseci da uigra ekipu......

gost 366239

Ističe se
Poruka
2.224
Nema niko posten. Mislim ima, al to su tetkica, cuvari, ljudi koji sisaju stadion, ekonomi, doktori, ali oni se ni zasta u klubu ne pitaju sto odlucuje buducnost kluba. Treba vremena da se ekipa uigra, ali nasi hoce svako leto i svake kvalifkacije da uigravaju sa novim timom. Onda se uigraju u prvenstvu pred kraj prvog dela. Onda melju do kraja sampionata i ispada da smo mnogo jaci/jaki dok nam neka Valeta sa Malte ne uvali prva dva komada za manje od pola sata u oba meca.

svarozic

Buduća legenda
Poruka
35.147
Ne znam, sinoć mi je djelovao spor i nezainteresovan... mislim da nam ne treba takvo krilo... treba nam brz, agresivan, eksplozivan igrač...

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
15.601
Hugo je legenda i nemoj da ga dirate .

Sta god da se desi u nastavku kvlifikacija Ibanjeza pod hitno prodati i pustiti Milosevica i Ristica da se nadmecu na toj poziciji . Kahrimanu produziti ugovor na jos nekoliko godina . Dovesti pod hitno nekog stopera tipa Maras i upariti ga sa Fibelom a Lukovic i Rendulic da budu rezerve . Petkovic siguran na desnom beku i Cvetkovic rezerva .

Kangu upariti na sredini sa Donaldom , Le Talek rezerva za Donalda a Poletanovic i Lukovic isto rezerve . Plavsica staviti na desetku , Kataija na jedno krilo a Srnica na drugo a Muce i Ruiz da im budu rezerve . Hugo da ostane prvi spic , treci da bude Sikimic , cetvrti Vucicevic a za drugog spica dovesti nekog tipa Ozegovic a Stefana Ilica ubaciti u neki medju - prostor na krilu ili spicu . Babunski isto dobra rezerva i Racica ostaviti u timu neka bleji .

Svega ostalog se treba otarasiti , Edson je resen , jos ostaju Parker , Matos , Jovovic , Avramovski , Ahcin , Orlandic . . . . .

Takav tim bi trebalo uigravati i drzati na okupu do sledecih kvalifikacija i onda napasti LS sa tako uigranom ekipom . Joveljica , Ilica , Adzica na pozajmice poslati da skupljaju minute u nekom Zemunu ili Bezaniji a Manojlovic bi vec mogao da bude drugi golman .

Znaci otprilike ovakav tim uigravati :

Kahriman

Milosevic - Fibel - nov stoper - Petkovic

Donald - Kanga

Srnic - Plavsic - Katai

Hugo

Manojlovic
Ristic
Lukovic
Le Talek
Poletanovic
Muce
nov spic

+
treci golman
Rendulic
Micel
Cvetkovic
Racic ?
Babunski
Lukovic
Ruiz
Ilic
Sikimic

Pozajmice Joveljic , Ilic , Adzic i eto i Vucicevic moze i on godinu dana na neku pozajmicu

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
15.601
Ne svidja mi se sto Grof gusi Plavsica .

Plavsic bi trebao da bude u prvih 11 . Ne svidja mi se sto Le Talek ima ovoliki kredit - Kanga treba da igra pored Donalda i nov stoper treba pod hitno . Ibanjez je slab pozadi bas dosta o tome svi cute a slobodnjake i Katai zna dobro da izvodi , Babunski je dosta dobar tehnicar i pod hitno moramo da ga nahranimo i posaljemo u teretanu .

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
15.601
Tih 30-tak igraca kada bi se uigravali sledecih godinu dana to bi bilo top . Videli smo sad kako to izgleda kada je neuigrano a zamislite uigranost plus novog stopera , plus Plavsica na Kanginom mestu a Kangu na Le Talekovom . Pa mi bi mogli da nadigramo svakog potecijalnog protivnika u kvalifikacijama sledece leto . Ne bi bilo potrebe za bilo kakvim bunkerima i za dva zadnja vezna .

Klupa jaka samo tako . Ako nije dan Srnicu onda igra Muce na primer ili Ruiz , Lukovic moze da igra krilo , Ristic moze i centralnog veznog , Le Talek jaka rezerva , Babunski i Poletanovic dobre rezerve , itd . .

Katai lider a Huga nemoj da pljujete , zaboravljate da je taj covek dao tri gola Partizanu i to kakva tri gola . Zaboravljate da je zamalo spakovo maltezanima gol petom , itd . .

gost 366239

Ističe se
Poruka
2.224
Ibanjeza su mediji predstavili kao nekog Ronalda iz Dinama, a sad da ga prodamo sto pre. Prosto, ti Latinosi koji dolaze na Balkan su neka treca liga kvaliteta u Brazilu. Nasi mediji ih dizu u nebesa.

Kako se mediji dice Grujicem. Jeste ok sto je dao golove u ovim prijateljskim, lepo za njega i njegovo samopouzdanje. Zato ga Klop i stavlja da igra na ovim utakmicama, jer su prosto bez znacajne rezultatski osim za uigravanje i kombinacije. Ovako su krasno poceli Jojic i Markovic, pa evo kako su zavrsili. Nije nista strasno, ali su spali na male klubove i slabe lige od tolikih sveCkih talenata. Neka Gruja da po gol Celziju, Sitiju, Evertonu, Junajtedu, pa da pricamo o kvalitetu. Tu nek pokaze kvalitet koji ima. Klop ce ga uvoditi u igru protiv jakih ekipa u PL sa klupe, u Kup utakmicama protiv nizeligasa i u PL protiv slabijih (VBA, Votfoed i slicni) moze da pocne od pocetka.

Poslednja izmena:

Lovac na talente

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.563
Ibanjeza su mediji predstavili kao nekog Ronalda iz Dinama, a sad da ga prodamo sto pre. Prosto, ti Latinosi koji dolaze na Balkan su neka treca liga kvaliteta u Brazilu. Nasi mediji ih dizu u nebesa.
Ne da mi se sad traziti stare postove, ali upravo to sam pisao davno, dobro ga pamtim jos iz Dinama. Posto sam ja navijac svih balk.klubova u Evropi, secam se da sam kose cupao zbog njegovih igara, ali doslovno, takva neka ljutnja me znala uvatiti da bi ga pogodio ciglom da mi je blizu i znao sam da ce kad tad to postati jasno i navijacima Zvezde. Njegov voljni momenat nije upitan, ima i dobar sut ali ne samo da je los u odbrani vec se i protiv jacih suparnika, te u vaznim utakmicama jako cesto izgubi i ne da apsolutno nista u igri. Sta pre uigravati Milosevica, Ibanez nema vise sta da radi u Zvezdi i da uzima mesto ovom mladom igracu jer ionako odlazi

Bari'91

Domaćin
Poruka
4.818
Ovako neuigrani smo do bola i nismo spremni da se razumemo Grofa cenim i gotivim ajd i kapiram ove price kao niko nije obeco Evropu i mi i on znamo da svi ovi silni stranci nisu dovedeni da igraju JSL...

E sad jedna stvar kad je upitanju sastav Kanga ce biti odlicno pojacanje kad je vec pravi plej koji oce da overi svaku loptu treba ga malo dublje staviti da kontrolise ritam utakmice da poveze redove kao sto to danas svi rade pogledajte odakle zapocinju akciji danasnji plejmejkeri Modric Kros Gundogan itd a Donalda kao osigurac...ova pojacanja nesumnjam da su kvlitetna ali za sad se neznaju sa igracima zato trojku gore koja se odlicno kapira ukrsta se Katai Plavsic Srnic netreba menjati tu u manveru smo super izgledali...Pa ako nekom neide nek onda udje taj Muche da napravi razliku polako uvoditi ova pojacanja u igru...Stoper je neophodan neznam sta cemo i neznam cemu Cvetkovic na beku ****** protiv Maltezana straujemo da petko ne zasere...Dobro mozemo se mi sprdati al ruku na srce ovi sa Malte su super stajali na terenu ko god ih vodi covek kapira fudbal...Sto se tice Le Taleka mora napolje neznam cemu cudjenje novinara kao gde je pa ovde smo ja i Svarozic nekoliko puta ukazivali tokom sezone da je Le Talek visak jeste on pismen igrac ima on slifa ali za ovaj nivo trenutno to nije dovoljno....Da stvarno nekapiram ribanje Plavsica mislim nemoguce da Grof nevidi da je on Zvezdin najveci talenat ako ce neko biti veliki igrac on ce...Za Vieiru aj sto je kasnio nije uredu aj sto oce da ide kapiram nezameram mu ni sto negrize ko nekad ali za ONAJ SEBiCLUK kad imas u dva slucaja igrace otvorene gde mu MORAS odigrati loptu ako imalo postujes EKIPU i FUDBAL kao igru to nemozes da radis time postjaes svima antipatican i navlacis maler na sebe za one stvari se na ulicnom fudbalu dobijaju samari...da se razumemo nemam nista protiv da igrac kad su svi zatvoreni krene u dribling a neodigra do najblizeg pas i izgubi loptu necu ti nista zameriti ni 5 puta to da uradis ali u situacijama kad imas igraca na sebi a drugi ulece u prazan prostor i sansu i ti neodigras loptu to je NEPOSTOVANJE EKIPE i FUDBALA uopste kao igre...Nadam se da ce Grof dobro da ga izriba i brate mora pokazati u Evropi nesto neide da se ovako oprostimo od njega metnuce ga on Ludogorecu....Nije jednostavna situacija nimalo ali aj verujem da prolazimo!

- - - - - - - - - -

Babunski mora biti deo ekipe i prva zamena za Kangu da se razumemo Kanga trenutno 3 put moze vise da pruzi iskusniji je ali nije on nista talentovaniji igrac od Babunskog David isto na malom prostoru barata loptom kao i on mozda i bolje treba mu iskustva i da se na vreme resava lopte...Rileta gotivimo voleo bih da ga vidim makar par minuta u prvenstvenoj da vidim kako izgleda jer je skroz mentalno bio u autu proslu sezonu...A to da je prosek mozete macku u rep okaciti jos ako se presalta na beka nebi me cudilo da napravi top top karijeru iz vise razloga mrzi me da objasnjavam...Mada meni se svidja ovaj Stefan Miosevic sto smo ga doveli...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.