Quantcast

ФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2018 / 2019

Da li je prvenstvo reseno na +14 za Crvenu Zvezdu?

• Da, za nase uslove to je nenadoknadiva prednost.

glasova: 5 55,6%
  • Ne, poraz u derbiju i jedan kiks ponovo otvaraju trku.

glasova: 4 44,4%

• Ukupno glasova
    9
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
15.596
Zvezda promovisala Petrovića, Mrkela ga nahvalio: Najbolji je u Srbiji

Talentovani vezista najavio plasman u Ligu šampiona

582061

Novi fudbaler Crvene zvezde Njegoš Petrović izjavio je da je srećan što je došao u najveći klub na ovim prostorima i kao glavne ciljeve postavio plasman u Ligi šampiona i odbranu titule prvaka Srbije.

Talentovani vezista, rođen 1999. godine, stigao je iz Rada u transferu vrednom 400.000. Bivši omladinski reprezentativac nosiće u Zvezdi dres sa 20.
„Hvala upravi kluba i stručnom štabu što su mi ukazali poverenje da dođem u Crvenu zvezdu. Jako sam srecan sam što sam došao u najveći klub na Balkanu. Siguran sam da ćemo uspeti da dostignemo uspeh, a to je najmanje grupna faza Lige šampiona i da budemo na vrhu u Srbiji", rekao je Petorivć.

Bivši član Rada poručio je da je imao ovog leta ponude inostranih klubova.
„Mesec dana se puno pričalo o ponudama iz inostranstva, ali Zvezda je bila jedina želja. Kad sam dobio poziv nijednog trenutka nije bilo dileme".

Sportski direktor Mitar Mrkela izrazio je zadovoljstvo dolaskom talentovanog veziste.
"Naša procena je da je Petrović najbolji igrač na toj poziciji u Srbiji i da će doprineti još boljim rezultatima. Poznajem ga jako dobro, sarađivali smo dugo jer je bio reprezentativac Srbije u mlađim selekcijama. Želim mu da u Zvezdi ostvari snove", zaključio je Mrkela.

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/zvezda-promovisala-petrovica-mrkela-ga-nahvalio-najbolji-je-u-srbiji/334540

Velike reci. Valjda ce dobiti sansu, samo da ne bude ko Racic, nego da momak nesto i zna i sme da odigra, da i mi napravimo jednog igraca, jer jos od Radonjica mrka kapa, a i pre njega smo imali post jos od Grujica... U svakom slucaju, momak dobrodosao si, verujem da je pravi Delija i cigan. :ok:

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
15.596
Za ovaj kvartet igraca: Njegos, Vulic, Gajic, Krstovic ocekujem da dobiju sansu kod Miloja, pa nek samo jedan bljesne od njjh i napravi veliki transfer, ja zadovoljan, a ako svi dobiju pravu sansu, realno je da to budu dvojica. Jeste da Miloje nije poznat po pruzanju sanse mladima, ali eto Radonjic je kod njega imo 21 kad je poceo, Veljko Simic od koga je pokusao da napravi igraca je isto tako imao 21, 22 god max, pa i Racic je nesto igrao kod njega u Milojevoj prvoj sezoni koliko se secam, Jovelja mu je ulazio, sad vidim 28 nastupa i 14 golova...

Zvezda je duzna da stvara igrace za reprezentaciju, i sto vise novca od transfera igraca to bolje za klub. Niko ne ocekuje da igramo sa po 5 klinaca odjednom ili da je svaki od njih novi Mesi, desavaju se i promasaji to je normalno, kao kada je Zivkovic zavrnuo Partizan ili kada je Neca Mihajlovic posle neverovatne polusezone potonuo, ili kod nas kad smo svojevremeno odbili pare za Lazovica, i to krupne pare pogotovo za ono vreme, a na kraju je ako se ne varam otisao za dzabe... I naravno forsiranje Racica od kog smo zaradili oko 2 miliona i kusur, sto je smesno, mislim za njegov kvalitet to je puna kapa, ali za Zvezdu to su male pare, pogotovo za ovu Zvezdu koja sada ovoliko ulaze..

Zato sada ocekujem za ovu cetvoricu da u buducnosti zaradimo bar 20 miliona. Mislim da je silovanje svih nas navijaca da pored Stojkovica i Gobeljica ne stavi Gajica. To niko ne zna zasto taj momak ne ulazi, mislim da je to enigma za sve. Kad su pitali Milojevica rekao je kao imao je duzi odmor posle evropskog, kvalitetan je, bla bla i kao na kraju igrace. Ajde bas da vidimo. Mislio sam da ce Pavkov ili Boaci otici na kraju kvalifikacija pa da taj Krstovic bude bar 3. spic, ali sad posle povrede Pavkova cisto sumnjam. Mada ne znam, videcemo... Mozda Boaci odusevi u nastavku kvalifikacija, ali onda ako udjemo u LS cemu prodaja.. Za Vulica i Njegosa je dobro sto se Jovicic povredio jer ce verovatno igrati u prvenstvu i to obojica, verovatno ne uvek zajedno na terenu, ali igrace sigurno, pa nek se pokazu.

Sto se ovako generalno tice naseg kadra, pa zar nije vecina ovih igraca bila nas san proteklih godina. To su bre igraci koje smo svi mi prizeljkivali, Rodic iz Zenita, Babic zlatni orlic, Milunovic i Ivanic nosioci BATE-a koji do pre koju godinu bese pojam za nas, pa cak su se mnogo kleli i u Stojkovica samo da vise ne gledamo Petka.. Sredina Spanac sa iskustvom igranja Primere, ajde Jovancic nije imo neku reputaciju Bog zna kakvu, ali verovatno su mnogi pomislili dok su gledali Vosu e ovaj bi bio dobar kod nas, da li je neko sanjao da ce jedan Marin doci kod nas i da ne nabrajam dalje...

E sad to je sve lepo, a zasto je lose s finansijskog aspekta i koliki rizik nosi to sam vise puta naglasavao... Toliki smo ojacali da na primer kad ranije dovedemo nekog igraca iz domace lige koji se istakao npr. Srnic, Plavsic i platimo ga 300-400 hiljada on odmah ulazi u 11 jer nosi epitet velikog pojacanja, a danas nam je tako neki igrac, evo bas ovaj Njegos skroz u drugom planu, a tek bi bio da je Jovicic zdrav. Mislim da ovom nasem timu fali samo jedan odlican krilni igrac da bi mogli reci ma dobijamo Kopenhagen lagano.. Ivanic da predje u sredinu, a Marin na jedan bok, a taj novi igrac na drugi, znaci ili Radonjic profil tako neki brzinac ili majstor poput Kataia kog smo spominjali... Onda bi bas pucali iz svih oruzija i bila bi milina gledati nas i da udjes u LS i primis od Barse 4-5 komada znas da ces im utrpati bar 2!

Ovo sto Kopenhagen nije preso centar ne znam cemu da zahvalim. Ja sam bio ubedjen da se necemo lepo provesti, jer sam imao sliku da Jovicic drzi citavu nasu sredinu i da smo bez njega naj.ebali.. Ovaj Kanjas nema tu agresiju, ali je ovako nekako stalozen, sta znam, igra covek opusteno, ali nije lezilebovic, mozda je do toga sto je Jovanca odrigo dosta bolje nego u proslom delu kvalifikacija? A mozda je jednostavno Kopenhagen odigrao lose i do njih je. A ne do nas. Degenek je veliko pojacanje.

tab503

Buduća legenda
Administrator
Poruka
48.318
dragi prijatelji sporta i razonode :)

mozda ste primetili da je krenula kampanja otvaranja tema prema konkretnim desavanjima u sportu.

dosadasnji sistem zbirne teme koja je bila svastara nasa dva najveca kluba se lose pokazao kroz praksu jer su se vodile nekad paralelne price, nekad se sve zatrpavalo i onda je bilo tesko naci ono sta te zanima tako da se sad ove teme zatvaraju.
svaki dogadjaj ce biti zasebna tema i tako ce ljudi moci lakse da se snalaze.

znaci primenjujemo princip koji godinama funkcionise na forumu politika.

sto se tice finansiranja zvezde i partizana i price kako jedni ili drugi dobijaju od drzave vise ili manje i za to mozete otvoriti zasebnu temu.

hvala na razumevanju :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.