ФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2018 / 2019

Da li je prvenstvo reseno na +14 za Crvenu Zvezdu?

  • Da, za nase uslove to je nenadoknadiva prednost.

    glasova: 5 55,6%
  • Ne, poraz u derbiju i jedan kiks ponovo otvaraju trku.

    glasova: 4 44,4%

  • Ukupno glasova
    9
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Komšija, okle pare za Krasića i Brandaa kad dugujete petnes miliona? :lol:

Otkud vama pare za 30 i kusur igrača u pogonu i još Grofa na klupi pride? :mrgreen:
Odgovor je u oba slučaja "na dođem ti" :mrgreen:

Doduše, mi i prodamo nekog igrača, pa se na kraju to nekako ispegla, a kod vas se to uglavnom završi puštanjem menica, tužbama ili opraštanjima dugova...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Демагогија или замена теза изабери сам..............

Bitno je da si shvatio ;)

- - - - - - - - - -

Otkud vama pare za 30 i kusur igrača u pogonu i još Grofa na klupi pride? :mrgreen:
Odgovor je u oba slučaja "na dođem ti" :mrgreen:

Doduše, mi i prodamo nekog igrača, pa se na kraju to nekako ispegla, a kod vas se to uglavnom završi puštanjem menica, tužbama ili opraštanjima dugova...

Nismo mi doveli 30 i kusur igrača pa da pitaš "odakle pare"?
Možda i po prvi put imamo nekoliko svojih odličnih izdanaka.
Što se Grofa tiče,možda čovek i neće raditi za neku jaku lovu...iovako je tražio godinu dana pauze gde ne bi imao priliv u džepu...pa sad,koliko mu plate,neka mu plate...čovek je svestan gde dolazi i situacije u klubu ;)
A što se vas tiče,jeste,vi prodate,nekako ispeglate a još uvek ne znate gde su ti silni milioni od prodaje :)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nismo mi doveli 30 i kusur igrača pa da pitaš "odakle pare"?
Možda i po prvi put imamo nekoliko svojih odličnih izdanaka.
Što se Grofa tiče,možda čovek i neće raditi za neku jaku lovu...iovako je tražio godinu dana pauze gde ne bi imao priliv u džepu...pa sad,koliko mu plate,neka mu plate...čovek je svestan gde dolazi i situacije u klubu ;)
A što se vas tiče,jeste,vi prodate,nekako ispeglate a još uvek ne znate gde su ti silni milioni od prodaje :)

Čekaj, koliko igrača imate u pogonu?
Samo štopera imate 5-6 komada...

Od tih silnih miliona slažem se da dosta oglođu paraziti, ali nešto ipak i završi u klubu...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pa mi kad dovedemo za džabe igrače kalibra Despota, ti se pitaš odakle pare, pa reko' da pitam sad i ja :D
Ја сам питао за тренера одакле паре за плату није он јефтин.
И зна ли се уопште на колико је потписао уговор.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ја сам питао за тренера одакле паре за плату није он јефтин.
И зна ли се уопште на колико је потписао уговор.

Nisam mislio samo na danas, i inače se javljaš sa tim pitanjem :D
Ugovor je na dve godine koliko ja znam. Što se para tiče, sigurno ga nećemo plaćati kao Rusi, niti bi on to tražio, ovo je njegova kuća.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Čekaj, koliko igrača imate u pogonu?
Samo štopera imate 5-6 komada...

Od tih silnih miliona slažem se da dosta oglođu paraziti, ali nešto ipak i završi u klubu...

Neće sigurno držati svih 30 na okupu već se izaberu (nisam siguran za baš tačan broj) određeni a ostali idu na pozajmice ili u nekakav Sopot,Jedinstvo Ub...
Ali opet,i takvi sigurno nemaju neke jake ugovore i da ne opterećuju Zvezdinu kasu...ako se sa takvima u vreme Ilije Ivića pravila greška,nadam se da je to završeno.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Rajkovic Petkovic Jovanovic Lukovic (Stojanovic i Mbodj sa klupe) Grujic Ristic Avramovsi Jovic(ostalo prodat pokloniti rasterati zapretiti!)eventualno ostaviti Orlandinja moze neke koristi mozda biti i mozda ga utrapimo negde sa Vukanom Savicevicem napraviti neku kombinaciju trampu za nekog igraca otkud znam...Dovesti Plavsicai iz Spartaka(moj favorit!), Mihajlovica iz rada(krilo)...Ako je ikako moguce Srnica al sutra malo izmisliti jos jedno krilo...onaj nas bivsi Djurickovic iz Radnickog je bolji od vecine nasih i onoga Crnogorca Jankovica iz OFKe bi voleo da vidim u Zvezdi kad vec nemoze Drazic...u napadu da vidimo sta je sa Mrdjom jel zaradio dovoljno ako oce da se vrati...ako ne onaj Frajdej iz nase lige... jos nekog omladinca lansirati...ovo ja verovatno bevze pisem tako bi ja nesto uradio ti igraci znaju da igraju fudbal i svi su jako mladi sutra bi imali trzisnu vrednost i bolja bi bila ekipa od ove skojom je Lalat igro...i molim vas batalite me prica nemoze se sa klincima kao da igramo LS a ne TSL...

- - - - - - - - - -

Da pao mi je napamet onaj Stevanovic sto igra za BiH krilo u vosi bio dobar kasnije se pogubiou Sevilji mislim da je raskinuo ugovor negde u madjarskoj dovesti njega...

Filip Stojkovic iz Cuke je sjajan bek bolji od naseg Petkovica ali njega sigurno necemo dovoditi kad imamo Petka koji se taman oporavio od povrede sta da se radi
 
Poslednja izmena od moderatora:
Rajkovic Petkovic Jovanovic Lukovic (Stojanovic i Mbodj sa klupe) Grujic Ristic Avramovsi Jovic(ostalo prodat pokloniti rasterati zapretiti!)eventualno ostaviti Orlandinja moze neke koristi mozda biti i mozda ga utrapimo negde sa Vukanom Savicevicem napraviti neku kombinaciju trampu za nekog igraca otkud znam...Dovesti Plavsicai iz Spartaka(moj favorit!), Mihajlovica iz rada(krilo)...Ako je ikako moguce Srnica al sutra malo izmisliti jos jedno krilo...onaj nas bivsi Djurickovic iz Radnickog je bolji od vecine nasih i onoga Crnogorca Jankovica iz OFKe bi voleo da vidim u Zvezdi kad vec nemoze Drazic...u napadu da vidimo sta je sa Mrdjom jel zaradio dovoljno ako oce da se vrati...ako ne onaj Frajdej iz nase lige... jos nekog omladinca lansirati...ovo ja verovatno bevze pisem tako bi ja nesto uradio ti igraci znaju da igraju fudbal i svi su jako mladi sutra bi imali trzisnu vrednost i bolja bi bila ekipa od ove skojom je Lalat igro...i molim vas batalite me prica nemoze se sa klincima kao da igramo LS a ne TSL...

Ove igrače što se vrate sa pozajmice (Ahčin i ostali) staviti na klupu... rastjerati sve one igrače što si pomenuo (staviti ih pod slovo Z :) ) dovesti samo 2-3 mlada igrača iz naše lige (ili nižih liga) i ako može ikako jednog stranca, dobro krilo (ali dobro :) )

Možda bih još jednom na početku sezone dao šansu Vukanu Savićeviću... a ako se ne pokaže i njega staviti pod slovo Z... i da se ne lažemo, nisu ovi naši klinci neka ekstra klasa... Jovanović je kikser, Grujić je mek, Jović trči ko muva bez glave itd... ali da ima materijala i talenta, ima... Grof može od njih napraviti nešto...
 
Ove igrače što se vrate sa pozajmice (Ahčin i ostali) staviti na klupu... rastjerati sve one igrače što si pomenuo (staviti ih pod slovo Z :) ) dovesti samo 2-3 mlada igrača iz naše lige (ili nižih liga) i ako može ikako jednog stranca, dobro krilo (ali dobro :) )

Možda bih još jednom na početku sezone dao šansu Vukanu Savićeviću... a ako se ne pokaže i njega staviti pod slovo Z... i da se ne lažemo, nisu ovi naši klinci neka ekstra klasa... Jovanović je kikser, Grujić je mek, Jović trči ko muva bez glave itd... ali da ima materijala i talenta, ima... Grof može od njih napraviti nešto...

Pesimistički gledano, u pravu si...
 
SA STILOM: Kokeza avionom Vlade Srbije otišao po novog trenera

Ekonomska kriza u Srbiji odavno naplaćuje danak uglavnom onim ljudima (većini stanovništva) koje je i bez toga krpilo kraj sa krajem.

Odredba Vlade republike Srbije po kojoj su (odveć mali) prihodi zaposlednih u javnom sektoru, a na zahtev MMF-a, “skresani” za dodatnih 10 odsto samo je bio još jedan šamar u lice ovdašnjem stanovništvu.

Međutim, udarac koji je zadat nedavno nosi neku specifičnu težinu i tera običnog čoveka da (uzalud) traži odgovor na jedno sasvim obično pitanje: zašta odlaze državni novci?

Naime, kako prenosi list Sport, rukovodstvo Crvene zvezde, preciznije Slaviša Kokeza, na pregovore sa novim šefom struke Miloradom Božovićem Grofom otputovalo je avionom Vlade republike Srbije.

Reklo bi se – zaista grofovski. Nema šta.

Kokeza se ukrcao u Vladin avion na aerodrom Nikola Tesla i odatle krenuo putem Tivta, kako bi se u Crnoj Gori sastao sa Božovićem koji je, nedugo potom, kao što je poznato, rekao subonosno “da”.

Kako Kokeza ne bi bio sam na “dugom putu” do Crne Gore, društvo mu je pravio bivši predsednik Crvene zvezde, Ivan Adžić.

Ranije se u javnosti šuškalo da je sam premijer Aleksandar Vučić razgovarao sa Božovićem i pokušao da ga ubedi da prihvati ponudu kluba iz Ljutice Bogdana.

Upravni odbor bi trebalo da imenuje Božovića za trenera kluba u ponedeljak. Srpska javnost očekuje da sazna i nove načine za pustošenje opustošenog budžeta republike.

Navodno, avion je bio iznajmljen, kako se nezvanično spekuliše.

Možda “stadion na vodi” sada ne deluje kao projekat vredan pažnje “državnih otaca”, ali vremena dovoljno ima da se dokaže suprotno. A možda je i Vlada republike Srbije pronašla samo novi metod da u budžet ugura koji ekstra dinar.

Odgovor na sva pitanja, čini se, daće isključivo vreme. Da ne bude zabune: boje nisu važne. Crveno ili crno-beli imaju nešto zajedničko u svom poslovanju: sumnju javnosti u pošteno obavljanje posla

Sumnju, ali i velike dugove koje, kako stoje stvari, na kraju će pnovo platiti oni od kojih se najviše oduzima – “obični” stanovnici Srbije.

http://fudbal.hotsport.rs/2015/05/30/sa-stilom-kokeza-avionom-vlade-srbije-otisao-po-novog-trenera/

Ne može se po grofa kombijem ili busom :mrgreen:
 
Nisam mislio samo na danas, i inače se javljaš sa tim pitanjem :D
Ugovor je na dve godine koliko ja znam. Što se para tiče, sigurno ga nećemo plaćati kao Rusi, niti bi on to tražio, ovo je njegova kuća.
Та "кућа" мораће да издвоји 300 000 евра годишње за његову плату, колико видим из медија.
 
Nije objavio samo "crnogorski dnevni list" nego su objavile i "Večernje novosti" ako je već bitno ko je objavio. A što nije čudo što vam premijer nabavlja trenera, naravno da nije čudo, znamo da tako ide, samo nemoj posle da bude kuknjava "Partizan državni projekat. http://fudbal.hotsport.rs/2015/05/30/sa-stilom-kokeza-avionom-vlade-srbije-otisao-po-novog-trenera/
 
Poslednja izmena:
Terzić: Grof Božović će imati maksimalna ovlašćenja

Crvena zvezda će od ponedeljka i zvanično dobiti novog trenera u liku Miodraga Božovića. Ipak, već sada se dosta zna o tome kako će popularni Grof funkcionisati na "Mrakani". Direktor kluba Zvezdan Terzić tvrdi da će on imati punu podršku svih. Crvena zvezda će od ponedeljka i zvanično dobiti novog trenera u liku Miodraga Božovića. Ipak, već sada se dosta zna o tome kako će popularni Grof funkcionisati na "Mrakani". Direktor kluba Zvezdan Terzić tvrdi da će on imati punu podršku svih. "Budžet se još uvek ne zna. U ponedeljak na UO moramo definisati budžet za pojačanja. A nema potrebe za vetom, sve odluke će se donositi samo u interesu Crvene zvezde. Uradićemo sve da zadržimo svih pet naših klinaca bar do sledećeg leta."
Stiče se utisak da će Miodrag Božović dobiti proširena ovlašćenja, odnosno da se neći tražiti sportski direktor...
"Imaće maksimalna ovlašćenja kao sto ih je imao i Lalatović. Sportski direktor je potreban da bi objedinio kompletan sportski sektor u klubu sa dugoročnim planom, ali će biti izabran kada pronadjemo adekvatnu ličnost za takvu funkciju."
Ipak, Terzić kaže da će novi Zvezdin trener imati potpunu nezavisnost u odabiru pojačanja.
"Nećemo da žurimo sa pojačanjima sada, dok se ne ispričamo sa Božovićem i napravimo analizu pozicija koje su nam potrebne. Samim tim daćemo Grofu vremena da sagleda postojeći igrački kadar kao i igrače koji su praćeni u prošloj sezoni. Njegova reč će biti konačna kada je reč o novim igračima koji će biti predloženi upravnom odboru."
Svi u klubu veruju da će Božović uspeti da unese preko potrebni šampionski mentalitet u ekipu.
"Grof Božović je moj prijatelj više od 25 godina, dobro se poznajemo. On je ne samo dobar trener na terenu nego i odličan psiholog koji ce izvući maksimum od svojih igrača i harizmatična ličnost koja će doprineti da se povrati poverenje zvezdaske javnosti. Voleo bih da ostane u klubu sto je moguće duže."
Govori se da će imati ugovor na dve godine.
"Nadam se ali poslednju reč o svemu daje UO", kratak je bio Terzić.
Spominje se plata od 360.000 evra godišnje... Ne bih o detaljima pre UO".
Kao i uloga premijera Aleksandra Vučića u Božovićevom angažmanu.
"Ne bi bilo korektno prema premijeru...", ostao je zagonetan Terzić.
 
Бонсу Осеи, штопер из Гане, у минулој сезони играч Радничког 1923 требало би да буде једно од првих нових лица у тиму црвено-белих за следећу сезону
Тамнопути дефанзивац одлично је одиграо дуел са Црвеном звездом у финишу шампионата
Onjilo u najavi...pa da li su ovi normalni!!!???
Na onoj utakmici i moja baba bi bila igrač utakmice !
 
Ma bježite u piččku materinu... nekog drvosječu iz Kragujevca kupujete!!!

- - - - - - - - - -

Stranca samo i isključivo tražiti u Južnoj Americi... Ramba Petkovića zamoliti da nađe neko krilo iz Brazila, toliko tamo ima ekstra talenata za koje se ne zna... ili poslati skaute u Argentinu, Urugvaj, Kolumbiju itd. da pogledaju nekoga na preporuku... igrači iz Afrike su u 99% slučajeva mačka u džaku... a u Evropi da išta valja igrač otišao bi negdje, ne bi za nama pregovarao... dovesti jednog stranca, ali da valja...
 
Stranca samo i isključivo tražiti u Južnoj Americi... Ramba Petkovića zamoliti da nađe neko krilo iz Brazila, toliko tamo ima ekstra talenata za koje se ne zna... ili poslati skaute u Argentinu, Urugvaj, Kolumbiju itd. da pogledaju nekoga na preporuku... igrači iz Afrike su u 99% slučajeva mačka u džaku... a u Evropi da išta valja igrač otišao bi negdje, ne bi za nama pregovarao... dovesti jednog stranca, ali da valja...

NIsu se ni oni Bog zna kako isticali u Zvezdi do sad. Jedini izuzeci su Kastiljo i Molina.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top