Fistula zuba, pomoć?

Da ne otvaram novu temu može li neko da preporuči zubara kada je u pitanju popravka zuba u Beogradu.U poslednje vreme dosta ordinacija je prešlo na što se tiče zarade unosnije intervencije,a popravke odrađuje neiskusno osoblje koje je tek završilo obrazovanje.
Dakle, zanima me neka ordinacija sa iskusnim osobljem koja kvalitetno obavlja
popravke i sve što ide uz to?
Unapred hvala svima na sugestiji ili ti preporuci.
 
Da ne otvaram novu temu može li neko da preporuči zubara kada je u pitanju popravka zuba u Beogradu.U poslednje vreme dosta ordinacija je prešlo na što se tiče zarade unosnije intervencije,a popravke odrađuje neiskusno osoblje koje je tek završilo obrazovanje.
Dakle, zanima me neka ordinacija sa iskusnim osobljem koja kvalitetno obavlja
popravke i sve što ide uz to?
Unapred hvala svima na sugestiji ili ti preporuci.
To više košta. No nisam bio kod zubara od 90ih, tako da ne znam. Ali popravka, plombiranje i to zna svako...
 
Da ne otvaram novu temu može li neko da preporuči zubara kada je u pitanju popravka zuba u Beogradu.U poslednje vreme dosta ordinacija je prešlo na što se tiče zarade unosnije intervencije,a popravke odrađuje neiskusno osoblje koje je tek završilo obrazovanje.
Dakle, zanima me neka ordinacija sa iskusnim osobljem koja kvalitetno obavlja
popravke i sve što ide uz to?
Unapred hvala svima na sugestiji ili ti preporuci.

Ima jedan ekstremno arogantan, ali i ekstremno dobar (i skup) endondolog, ordinacija "Lege Artis, Dr. Kopanja".
Covek radi mikroskopsku endodonciju, i jako je strucan u tome. Ako on ne moze da spasi neki zub, ne verujem da iko moze.
Ali spremi se da platis lepu cenu.

Ljudi uglavnom nisu spremni da plate lepu cenu da sacuvaju svoj zub, ali su zato spremni da daju i po 200 evra za neke zaiebane patike.
 
Ima jedan ekstremno arogantan, ali i ekstremno dobar (i skup) endondolog, ordinacija "Lege Artis, Dr. Kopanja".
Covek radi mikroskopsku endodonciju, i jako je strucan u tome. Ako on ne moze da spasi neki zub, ne verujem da iko moze.
Ali spremi se da platis lepu cenu.

Ljudi uglavnom nisu spremni da plate lepu cenu da sacuvaju svoj zub, ali su zato spremni da daju i po 200 evra za neke zaiebane patike.
Pre nekoliko godina sam imao iskustva u dve ordinacije,od kojih je jedna izuzetno dobro radila popravke ali u međuvremenu su akcenat stavili na nadogradnje,
izbeljivanje i druge stvari,a ostatak intervencija su poverili bukvalno deci,
koja se sada na taj način obučavaju.Ostao je po neki iskusan doktor ali tu se
zakazivanje vrši i po 2 meseca unapred !?

Cenim vaš savet ali bi bilo dobro da je ordinacija locirana bliže užem delu grada,
Kopanja je koliko vidim u Batajnici ...
 
Poslednja izmena:
Pre nekoliko godina sam imao iskustva u dve ordinacije,od kojih je jedna izuzetno dobro radila popravke ali u međuvremenu su akcenat stavili na nadogradnje,
izbeljivanje i druge stvari,a ostatak intervencija su poverili bukvalno deci,
koja se sada na taj način obučavaju.Ostao je po neki iskusan doktor ali tu se
zakazivanje vrši i po 2 meseca unapred !?

Cenim vaš savet ali bi bilo dobro da je ordinacija locirana bliže užem delu grada,
Kopanja je koliko vidim u Batajnici ...

Pa nije Batajnica preko sveta. :)
 
Da ne otvaram novu temu može li neko da preporuči zubara kada je u pitanju popravka zuba u Beogradu.U poslednje vreme dosta ordinacija je prešlo na što se tiče zarade unosnije intervencije,a popravke odrađuje neiskusno osoblje koje je tek završilo obrazovanje.
Dakle, zanima me neka ordinacija sa iskusnim osobljem koja kvalitetno obavlja
popravke i sve što ide uz to?
Unapred hvala svima na sugestiji ili ti preporuci.
U Nikolaja Gogolja ispod DZ na B.brdu ima stomatoloska ordinacija, rade majka i ćerka, u zivotu nisam nikad bila kod pažljivijeg somatologa. Dosta su i povoljne koliko se kreću cene popravki, hoće i popust da daju ako se radi više zuba. Svaka preporuka za njih dve.
 
Screenshot_20230603_163706_Instagram.jpg


Evo to je ta ordinacija.
 

Back
Top