Fetis-stomak ili struk

Skoro sam cula od nekog da ima fetis za/na stomak. A i za/na struk.
Kao toliko se pogubi kad vidi devojku u crop top majici.
A i jednom sam cula od drugarice da ima fetis na muski stomak i struk.
Da li ste culi za ove fetise?
Nisam čula.
Kad vidim ove iz teretane,...'ladno zaobiđem! Mnogo je to smorno brate,...svi lepi i zgodni. Boring!:thumbdown:
 
Screenshot_20220909_202737_com.instagram.android_edit_286084411507908.jpg
Odvratno, zaista...
 
Nisam bio ironican i sarkastican, zbilja mi je takav izgled na devojkama odvratan.

Uvek mi je bilo cudno i grozno kada se devojka time "pohvali" slikama na socijalnim mrezama, i granici mi se sa onim, jednim te istim, silikonskim ustima sto neke stavljaju, a izgledaju uzasno...
A sad vidim da je nekima od vas njen izgled pozeljan?!
 
Nisam bio ironican i sarkastican, zbilja mi je takav izgled na devojkama odvratan.

Uvek mi je bilo cudno i grozno kada se devojka time "pohvali" slikama na socijalnim mrezama, i granici mi se sa onim, jednim te istim, silikonskim ustima sto neke stavljaju, a izgledaju uzasno...
A sad vidim da je nekima od vas njen izgled pozeljan?!
U redu je, ova devojka takođe tebe ne bi ni pogledala. Sve je to Univerzum lepo namestio.
 
Nisam bio ironican i sarkastican, zbilja mi je takav izgled na devojkama odvratan.

Uvek mi je bilo cudno i grozno kada se devojka time "pohvali" slikama na socijalnim mrezama, i granici mi se sa onim, jednim te istim, silikonskim ustima sto neke stavljaju, a izgledaju uzasno...
A sad vidim da je nekima od vas njen izgled pozeljan?!
Mene autorka teme vredjala jer toboze ja mrzim "lepotu" zenskog tela. Izgleda da je nemoguce danas izneti stav, a da neko ne dozivi to kao uvredu.
Misicave, uuuuuaaa. To nije ideal lepote koji muskarci vole.
 

Back
Top