• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Fetis-stomak ili struk

Nona2

Domaćin
Poruka
3.812
lep stomak?
no problem
bodysuit.jpg

Gost 439930

Ističe se
Banovan
Poruka
2.281
zasto ti vredjas zensku lepotu kad imaju misice ili plocice?
vise ne shipujem tebe i fibi.
sram te bilo.
Zasto je problem imati stav o lepoti? Ona je subjektivna. Meni su nabildovane zene ruzne zene. To nije uvredljivo. Prirodno je da su nam neke stvati lepe, a neke ne.
Sram tebe treba biti jer me vredjas. Ne dopada ti se sta smatram lepotom i vredjas. Da ne govorim o tome sto nisi pomenuta.

WhiteWarg100

Domaćin
Poruka
4.461
Zasto je problem imati stav o lepoti? Ona je subjektivna. Meni su nabildovane zene ruzne zene. To nije uvredljivo. Prirodno je da su nam neke stvati lepe, a neke ne.
Sram tebe treba biti jer me vredjas. Ne dopada ti se sta smatram lepotom i vredjas. Da ne govorim o tome sto nisi pomenuta.
na mojoj si temi druze, jesam pomenuta
a tvoja jednostavna poruka
Fuj, nabildovana zena.
je odvratna.
tako da, da.

Gost 439930

Ističe se
Banovan
Poruka
2.281
previse si osetljiv za nekog ko ima Kola za profilnu odmah da ti kazem...
Svejedno je, jedno sranje, drugo pakovanje. Fuj je izraz za odvratnost. Ne spinuj ti. <3
Kada si shvatila da si bezobrazna, okreces pricu da sam ja osetljiv i poredis me sa karakterom iz serije kao da ja moram iz nekog nepoznatog razloga biti slican njemu.

Postoji razlika u nacinu kako je izreceno. Nije isto reci za osobu da je retardirana ili mentalno obolela. Nesto je uvreda, a nesto ne.

WhiteWarg100

Domaćin
Poruka
4.461
Kada si shvatila da si bezobrazna, okreces pricu da sam ja osetljiv i poredis me sa karakterom iz serije kao da ja moram iz nekog nepoznatog razloga biti slican njemu.

Postoji razlika u nacinu kako je izreceno. Nije isto reci za osobu da je retardirana ili mentalno obolela. Nesto je uvreda, a nesto ne.
ne, samo te peckam jer se palis kao hepo kockica braneci se.

A da, upravo to sto pricam. Druze, fuj znaci fuj. Nema druge.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.