Fascinantne zene!

xiaoyu:
I iiii? 'Si ga smotala?
teddy.gif

Ma kakvi,nisam ni pokusavala...a i saznala sam tokom tog razgovora da ga privlace neki frikovi, kao darkerke itd...a i kazem nekako bih pre pozelela da mi sin bude kao on, nego decko( ili muz)....
Cudno je sve to, ali eto -desava se...
 
Breaking:
Maxy momche, nemoj tako,
mozhda je ona mod, ali je to, najchesche, ne sprechava da bude u pravu,
ovaj frozen je stvarno preterao
ja se sramim, i necu vishe da kucam gluposti na ovu temu!


:lol: šliht, šliht.....da uđe u zapsinik, ovo mi je bila 2. intervencija ;)

btw. jeste, Maxy, ja tako i kod kuće sedim na kiosku.
 
uf desilo se nekoliko puta, i obicno se desi kad sam sa drugim deckom tjah...
jedan dugokosi plavusan, solidno skladno gradjen nije razbacan, lice prelepo pogled koji ubrzava srce! visok, lep i nezan, a nekako opasan, macho, ne bih ni mogla da mu pridjem...ali mogla bih da gledam beskonacno dugo... a cak smo se i upoznali pre toga, slucajno smo bili na jednoj mestu u isto vreme u istom drustvu ali kao da to nije ista osoba, toliko se promenio, potpuno drugacija energija i stav... osecala se neka sigurnost, ozbiljnost i inteligencija u njegovom pogledu. da bio je potpuno fascinantan!!!
 
pazi ako tako neka,neko, potrefi tvoje ideale ``savrsenstva`` i pirvuce te na prvi pogled time a ne grudima,dupetom,mini suknjom i sl...onda je to mnogo dobra stvar ako ti se jezik ne zaveze ili nedaj boze pridjes joj i kazes da ima `atributer bozanstva` i tako te slicne budalastine :)
 
DECHKONJA:
pazi ako tako neka,neko, potrefi tvoje ideale ``savrsenstva`` i pirvuce te na prvi pogled time a ne grudima,dupetom,mini suknjom i sl...onda je to mnogo dobra stvar ako ti se jezik ne zaveze ili nedaj boze pridjes joj i kazes da ima `atributer bozanstva` i tako te slicne budalastine :)

Ili ako joj pridjes i malo se zbzbzbvzas:roll: .
 

Back
Top