Fascinantne zene!

Desilo mi se jednom. Kada sam prvi put u životu videla svoju, sada dobru, drugaricu. Bila je nestvarno lepa. Kao od porcelana. I užasno me je bilo sramota da piljim u nju, ali jednostavno nisam mogla da odvojim pogled koliko je mi je u tom trenutku bila lepa. Nestvarno bela, nežna, prozirna, ko neka pahulja. Što sam je više upoznavala i češće viđala, počela sam da primećujem njena nesavršenstva, i sada mi je nekako obično lepa, ali taj prvi momenat nikada neću zaboraviti. Ovo se naravno odnosi na fizičku lepotu i nema veze sa tim kakav je čovek.

teddy.gif
 
Da bih primetila neku lepotu,moram i ja biti u takvom raspolozenju.Juce sam setala gradom i bila sam opcinjena lepotom nasih ljudi uopste,od dece do stare gospode.Sve je bilo savrseno,vreme,pun mesec,zvuk ulicnog trubaca,pune baste raspolozenih ljudi.
Odavno nisam tako uzivala,osmeh mi nije silazio sa lica.
Jedan apsolutno divan dan ,pun fascinantnih ljudi.
 
jel m. ili ž?
Ona: videla sam je iz busa, stajao je na semaforu - imala je plavu kosu i cyber-punk frizuru, tirkizno plavi auto, i sedela je zavaljena i pevušila držeći ruke na volanu onako opušteno :lol: Fenomenalno! Ja sam blenula, i onda me je spazila - u busu. I tako. Flert u prolazu :lol: a, da, a btw. nosila sam matrix naočare, i nemam pojma kako me je videla da je gledam. :shock:
On: jao, pa slično je....:lol: Samo nije plavi žeMski auto, nego neki ...džip, prirodno. :P
Mislim da u Bgd ima jaaako puno jako lepih ljudi ovih dana :)
 
da bi bio fascinantan, ne moras da budes savrsen.pre dve godine na bazenu u egyptu prisao mi je mladic, sigurno duplo mladji od mene i rekao da sam nestvarno lepa.a ja sam tada samo bila srecna!!!
 
Banshee:
pa i ne desava mi se bas cesto da se fasciniram bilo kim,ali uglavnom kada se tako nesto desi u prolazu ta osoba me obicno natera da je pogledam i okrenem se za njim zbog neceg neobicnog u sebi,ili specificnog aspekta,ili izuzetno lepe pojave.
elem,poslednji put mi se tako nesto desilo pre tacno dve godine u spaniji.prosla sam pored tog tipa i jos u prolazu pocela da ga gledam ko neko bozanstvo :lol: negde oko 190 visok,plava kosa u dreadlocksima,plave oci,al onako lepo plave,preplanuo pa jos lepse izgleda kao kontrast plavoj kosi i ocima,obucen onako po mom ukusu,a sto bi oni rekli neo hippe :?
i kad je prosao ja sam se ko retard okrenula i nastavila da gledam dok nije zasao za neki cosak :lol: posle sam se svaki dan nadala da ce jos koji put proci tom ulicom,ali moje nade bejahu uzaludne :lol:
Imam ja druga....plav sav u loknicama,a prirodno mu takvo....,mada je nizi od tebe za glavu sigurno,ma ko beba doshlo bi ti da ga podojish.Osh ti nabacim?:mrgreen:
 
Upoznala sam jednog fascinantnog (preko neta) - kompletno od izgleda (ogroman- visok, krupan, smedj, svetle oci, definisani misici, super obucen, kavaljer) do nacina na koji prica i onoga sto prica (verovatno ne bi fasciniralo vecinu zena), ali kada sam mu prilazila i pruzala ruku preseklo me nesto preko stomaka (kao kad se ziv prepadnes pa ne znas gde ces u momentu)...dok smo ispijali kaficu nije me fascinirao kao neko s kim bih u krevet, pre kao neko koga bih usvojila...ali je utisak bio uzasno jak...prosto sam se pitala zasto li je Bog prema nekima tako darezljiv,a prema nekima tako okrutan...mada ni ja nisam za bacanje, osecala sam se nedolicno za sedeti u njegovom drustvu...
 
Maki_bgd:
Upoznala sam jednog fascinantnog (preko neta) - kompletno od izgleda (ogroman- visok, krupan, smedj, svetle oci, definisani misici, super obucen, kavaljer) do nacina na koji prica i onoga sto prica (verovatno ne bi fasciniralo vecinu zena), ali kada sam mu prilazila i pruzala ruku preseklo me nesto preko stomaka (kao kad se ziv prepadnes pa ne znas gde ces u momentu)...dok smo ispijali kaficu nije me fascinirao kao neko s kim bih u krevet, pre kao neko koga bih usvojila...ali je utisak bio uzasno jak...prosto sam se pitala zasto li je Bog prema nekima tako darezljiv,a prema nekima tako okrutan...mada ni ja nisam za bacanje, osecala sam se nedolicno za sedeti u njegovom drustvu...

Bas ima super odgovora.
 
Maki_bgd:
Upoznala sam jednog fascinantnog (preko neta) - kompletno od izgleda (ogroman- visok, krupan, smedj, svetle oci, definisani misici, super obucen, kavaljer) do nacina na koji prica i onoga sto prica (verovatno ne bi fasciniralo vecinu zena), ali kada sam mu prilazila i pruzala ruku preseklo me nesto preko stomaka (kao kad se ziv prepadnes pa ne znas gde ces u momentu)...dok smo ispijali kaficu nije me fascinirao kao neko s kim bih u krevet, pre kao neko koga bih usvojila...ali je utisak bio uzasno jak...prosto sam se pitala zasto li je Bog prema nekima tako darezljiv,a prema nekima tako okrutan...mada ni ja nisam za bacanje, osecala sam se nedolicno za sedeti u njegovom drustvu...
I iiii? 'Si ga smotala?
teddy.gif
 
ja sam danas "sedela" (kako je to super izraz! Sedimi kad radimo zajedno, kad piejmo kafu..."sedela " s njima :lol: Uhuhu....) sa DVE svetle, baš blistave ličnosti :D Nju znam od početka meseca, njega sam danas upoznala....šta to čini da ljudi TAKO blistaju? :)
 

Back
Top