Фарма сезона 3

Ko na Farmi najviše zaslužuje pobedu?

  • Andrija Djogani - Baki B3

  • Bata Zdravković

  • Branislav Janković - Bane

  • Vesna Vukelić Vendi

  • Eva Ras

  • Ekrem Jevrić - Gospoda

  • Zorana Pavić

  • Zoran Pejić - Peja

  • Jasmina Ana

  • Jovana Pajić

  • Katarina Živković

  • Marijan Rističević

  • Nikola Kostić - Lee Man


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Poruka svim devojkama,koju je donela ova Farma-budite lake zenske,idite od jednog do drugog muskarca,budite glupe,nemojte da idete u skolu,padezi vam ne trebaju,nikada nemojte da naucite da se izrazite na pravi nacin,ne trudite se da shvatite sta vam neko prica,budite lenje i udavite se u sopstvenoj prljavstini,navucite na sebe jeftine bundice,nosite fufaste krpice,ali bitno je da brend vristi sa njih!!!

Bravo mala, mada mislim da je ova poruka trebala biti upućena majkama svih Kaća u Srbiji, jer koliko sam čitala po novinama, nije ona kriva što je takva, pa tek joj je dvadeset leta ne, već mati koja zapali iz Leskovca za BG da detetu skuva i propere čim je ova zovne.
 
Pa onda su budale sto su se tako kompromitovali..bolje da su joj dali taj kesh za 10o mesto nego da se blamiraju
ako sam dobro razumela,mislis zasto joj grand odmah nije dao 100hilj,nego su se blamirali njenim ponasanjem i karakterom?

koliko sam upucena,taj grand je olicenje prostakluka,neukusa,kiceraja...tako da je za njih verovatno Gaca pristojna devojka.
a i nesto se mislim,ako sve te `zvezde` imaju ugovor sa grandom koji od svakog njihovog `nastupa` imaju ohoho procenat,logicno je onda zasto im je valjana ova `pobeda` (jer i ovo je javni natup,tako da...)
 
ako sam dobro razumela,mislis zasto joj grand odmah nije dao 100hilj,nego su se blamirali njenim ponasanjem i karakterom?

koliko sam upucena,taj grand je olicenje prostakluka,neukusa,kiceraja...tako da je za njih verovatno Gaca pristojna devojka.
a i nesto se mislim,ako sve te `zvezde` imaju ugovor sa grandom koji od svakog njihovog `nastupa` imaju ohoho procenat,logicno je onda zasto im je valjana ova `pobeda` (jer i ovo je javni natup,tako da...)

Pa ima i toga ko sto su ih blamirali ceranici..nego sam mislio da ce ih narod popljuvati jer gacu niko nije gotivio vec jednom ljudi dadose pare da se izbaci a oni je vratili i namestili da pobedi..za njih je to sica i kocka koliko ce mozda neko pametan da se pobuni jer su favoriti ocigledno ispusili
 
ako sam dobro razumela,mislis zasto joj grand odmah nije dao 100hilj,nego su se blamirali njenim ponasanjem i karakterom?

koliko sam upucena,taj grand je olicenje prostakluka,neukusa,kiceraja...tako da je za njih verovatno Gaca pristojna devojka.
a i nesto se mislim,ako sve te `zvezde` imaju ugovor sa grandom koji od svakog njihovog `nastupa` imaju ohoho procenat,logicno je onda zasto im je valjana ova `pobeda` (jer i ovo je javni natup,tako da...)

čini mi se da Topalku nisu ništa uzeli
 
Poruka svim devojkama,koju je donela ova Farma-budite lake zenske,idite od jednog do drugog muskarca,budite glupe,nemojte da idete u skolu,padezi vam ne trebaju,nikada nemojte da naucite da se izrazite na pravi nacin,ne trudite se da shvatite sta vam neko prica,budite lenje i udavite se u sopstvenoj prljavstini,navucite na sebe jeftine bundice,nosite fufaste krpice,ali bitno je da brend vristi sa njih!!!

O čemu ti to? z:shock: :zroll:

Prvo, ne vređaj i ne pametuj!
A drugo, "Farma" je drugačiji format od npr "VIP Survivor", ovde se ne traži intelektualni genije, miss ili mister sveta, lingvista, poljoprivrednik,,...
Jednostavno glasa se najviše za onu osobu koja je umela najbolje da se snađe u stranom okruženju... tako ja to vidim!
Treće, ružno je komentarisati da neko to ne zaslužuje :zroll: Kriterijumi su različiti,to je tako i tačka! Ipak su oni svi bili učesnici- takmičari! :)
Da se birala najduhovitija osoba, najpismenija (tj najobrazovanija) ili najproduhovljenija niko (iz sve tri "Farme)" ne bi bio moj favorit! :zcool:
Nisam fan ni "Farne" ni "VIP Survivor" niti sličnih tv formata - gledam iz dosade tj interesantne su mi njihove reakcije kada se zateknu u određenim situacijama, a i umorila sam se pomalo i od knjiga, slika ... a filmovi su mi se doslovno "zgadili" u poslednje vreme z:(

Kada opet bude dovoljno novca z;) ići ću na putovanja,u muzeje, u pozorišta, na koncerte,... :zskace: Nadam se da će to desiti što skorije! z:)

Što se mene tiče - pobeda je zaslužena! z:)

Bravo Kaća! z:) Čestitam!

:vatromet:
 
Poslednja izmena:
A što se tiče Saše Popovića - žao mi je što niste gledali jednu emisiju (sličnu "Balkankom ulicom") u kojoj je pričao o svom detinjstvu, ko su mu bili roditelji,
ko mu je bio deda, gde je živeo, kako je odrastao, šta se u njegovoj kući slušalo od muzike, koje škole je završio, kako je počeo da se bavi muzikom,...itd
Da ste to gledali - poštovali bi i njega, i njegov rad i njegov uspeh! Toliko! :zpozdrav:
 
A drugo, "Farma" je drugačiji format od npr "VIP Survivor", ovde se ne traži intelektualni genije, miss ili mister sveta, lingvista, poljoprivrednik,,...
Jednostavno glasa se najviše za onu osobu koja je umela najbolje da se snađe u stranom okruženju... tako ja to vidim!

pa, ako ćemo iskreno, ona se nije snašla
da je, kojim slučajem, tamo bila sama, verovatno bi se ugušila od prljavštine, gladi, a životinje bi odavno crkle

farma je zamišljena tako da se život preseli 100 godina unazad, a da se takmičari na najbolji način adaptiraju... a sad vi vidite ko se tu u stvari snašao a ko ne
ona sigurno nije
 
O čemu ti to? z:shock: :zroll:

Prvo, ne vređaj i ne pametuj!
A drugo, "Farma" je drugačiji format od npr "VIP Survivor", ovde se ne traži intelektualni genije, miss ili mister sveta, lingvista, poljoprivrednik,,...
Jednostavno glasa se najviše za onu osobu koja je umela najbolje da se snađe u stranom okruženju... tako ja to vidim!
Treće, ružno je komentarisati da neko to ne zaslužuje :zroll: Kriterijumi su različiti,to je tako i tačka! Ipak su oni svi bili učesnici- takmičari! :)
Da se birala najduhovitija osoba, najpismenija (tj najobrazovanija) ili najproduhovljenija niko (iz sve tri "Farme)" ne bi bio moj favorit! :zcool:
Nisam fan ni "Farne" ni "VIP Survivor" niti sličnih tv formata - gledam iz dosade tj interesantne su mi njihove reakcije kada se zateknu u određenim situacijama, a i umorila sam se pomalo i od knjiga, slika ... a filmovi su mi se doslovno "zgadili" u poslednje vreme z:(

Kada opet bude dovoljno novca z;) ići ću na putovanja,u muzeje, u pozorišta, na koncerte,... :zskace: Nadam se da će to desiti što skorije! z:)

Što se mene tiče - pobeda je zaslužena! z:)

Bravo Kaća! z:) Čestitam!

:vatromet:
:pop2:bog s tobom dides da se pricestis
A što se tiče Saše Popovića - žao mi je što niste gledali jednu emisiju (sličnu "Balkankom ulicom") u kojoj je pričao o svom detinjstvu, ko su mu bili roditelji,
ko mu je bio deda, gde je živeo, kako je odrastao, šta se u njegovoj kući slušalo od muzike, koje škole je završio, kako je počeo da se bavi muzikom,...itd
Da ste to gledali - poštovali bi i njega, i njegov rad i njegov uspeh! Toliko! :zpozdrav:

Mislis ako mu je ta mladost svetlija da pobija ovu nekulturu koju plasira godinama?da to njegovo sta god i kakvo god detinjstvo i obrazovanje.opravdava hiljade zatucanih klinaca koje je unazadio vekovima?
 
Na nasoj anketi ima 0 glasova :lol:

Ne znam sto se cudite, u ovoj konkurenciji je mogao da pobedi bilo ko od njih :konfete:
Ovo je jos i napredak u odnosu na proslogodisnjeg pobednika :zelenko:

Kakav napredak? Ni ti nisi načisto sa kriterijumima jer da je po tvome u prošloj
farmi bi po tebi pobedila Maja Odžaklijevska koja je također sapun zamenila sa
šminkom.
Kod Miloša, kakav god on karakterom bio jedno se nikako nije moglo osporiti
a to je rad i znanje u onome šta radi.
Katarina niti je šta radila niti šta zna pa čak se ni našminkati ne zna i žao mi
je što joj niko majku nije pitao da li joj se i kući šminka za kuhinjskim stolom.
 
Poslednja izmena:
O čemu ti to? z:shock: :zroll:

Prvo, ne vređaj i ne pametuj!
A drugo, "Farma" je drugačiji format od npr "VIP Survivor", ovde se ne traži intelektualni genije, miss ili mister sveta, lingvista, poljoprivrednik,,...
Jednostavno glasa se najviše za onu osobu koja je umela najbolje da se snađe u stranom okruženju... tako ja to vidim!
Treće, ružno je komentarisati da neko to ne zaslužuje :zroll: Kriterijumi su različiti,to je tako i tačka! Ipak su oni svi bili učesnici- takmičari! :)
Da se birala najduhovitija osoba, najpismenija (tj najobrazovanija) ili najproduhovljenija niko (iz sve tri "Farme)" ne bi bio moj favorit! :zcool:
Nisam fan ni "Farne" ni "VIP Survivor" niti sličnih tv formata - gledam iz dosade tj interesantne su mi njihove reakcije kada se zateknu u određenim situacijama, a i umorila sam se pomalo i od knjiga, slika ... a filmovi su mi se doslovno "zgadili" u poslednje vreme z:(

Kada opet bude dovoljno novca z;) ići ću na putovanja,u muzeje, u pozorišta, na koncerte,... :zskace: Nadam se da će to desiti što skorije! z:)

Što se mene tiče - pobeda je zaslužena! z:)

Bravo Kaća! z:) Čestitam!

:vatromet:

Ti ces da mi kazes da ne pametujem!Nisi fan Farme,ali znas sve,jel' da? :hahaha: Samim tim sto si Kacin fan znaci da treba da zapusis usta.
 
A što se tiče Saše Popovića - žao mi je što niste gledali jednu emisiju (sličnu "Balkankom ulicom") u kojoj je pričao o svom detinjstvu, ko su mu bili roditelji,
ko mu je bio deda, gde je živeo, kako je odrastao, šta se u njegovoj kući slušalo od muzike, koje škole je završio, kako je počeo da se bavi muzikom,...itd
Da ste to gledali - poštovali bi i njega, i njegov rad i njegov uspeh! Toliko! :zpozdrav:

Ti si njemu poverovala u sve to sto je pricao ?! Moram priznati da sam iznenadjen ...ja sam gledao i bilo mi je prilicno smesno ,a cini mi se i onoj voditeljki koja je radila tu emisiju !
 

Back
Top