Farma 5

Tajming pocetka Farme pogodjen sa rekonstrukcijom vlade. Taman 3-4 meseca Farme dok prodje 100 dana nove-stare vlade.

Narod se zabavlja oni se zjb, potpisuju ugovore sa arapima o vojvodjanskoj zemlji...
 
http://www.kurir-info.rs/jos-3-farm...alobor-mitrovic-stizu-u-nedelju-clanak-965359

Sada se stvarno pitam da li je ovo moguce.Da li je moguce da je ovaj narod toliko poludeo?Gde ide ovaj svet????

Inace obratiti paznju na isecak iz tekste koji kaze:
"Milenkoviceva je u poslednje vreme poznata po tome sto je slagala da je oteta i silovana,zbog cega je protiv nje podneta krivicna prijava" (!?!?!?!)

Auuuuuuu.......Ovo je da se covek nogom prekrsti!
 
http://www.kurir-info.rs/jos-3-farm...alobor-mitrovic-stizu-u-nedelju-clanak-965359

Sada se stvarno pitam da li je ovo moguce.Da li je moguce da je ovaj narod toliko poludeo?Gde ide ovaj svet????

Inace obratiti paznju na isecak iz tekste koji kaze:
"Milenkoviceva je u poslednje vreme poznata po tome sto je slagala da je oteta i silovana,zbog cega je protiv nje podneta krivicna prijava" (!?!?!?!)

Auuuuuuu.......Ovo je da se covek nogom prekrsti!

Ala' ih radi Mitrović, baš ga briga :lol:
Izvadi ljude iz naftalina i uzima lovu, to je biznis :lol:
 
A gde je Anja Alac??? :sad2:
bolje mamu da su ubacili.jednom sam je gledala kako coveku krivi brisace na jugicu jer se parkirao na lepo oznacenom mestu na ulici,a koje je u pravcu njene kapije....mozda je to `njeno` mesto,mada,nigde nije pisalo
neurozna zena,prilicno.a kako je nekad bila slatka...a sad:roll:
 
Jelenu Golubović znam, i uvek mi imaše iritantan glas.
Edina Škorić zavoleh kada je učestvovao u Survivoru, dobar je.
Miki kao Miki
Nelep Lepi MIća
Mumija Trofrtaljna
Nela Bijanić je živa?
Romana sve ružnija.
Crni Mračan, prvi leže, što bi rekla Golubovićeva. :)
 
Učesnik Farme bio ubeđen da je negde već video drugog učesnika



BEOGRAD, 4. septembar 2013, (Njuz) – Jedan od učesnika pete sezone Farme izjavio je sinoć da je prepoznao jednog od farmera,saznaje Njuz od izvora bliskih produkciji.

Kako navodi ovaj izvor, takmičar, čije ime je poznato produkciji, tokom večere saopštio je da mu je jedan od farmera odnekud poznat, ali da nije baš najsigurniji odakle.
- Takmičar koji je prepoznao svog kolegu sa imanja u Lisoviću je nakon te izjave pokušavao da se priseti zbog čega mu je poznat. Bio je ubeđen da imaju neko zajedničko društvo jer, kako je tvrdio, sigurno se ne poznaju iz škole, a ne veruje da ga je ikada video na televiziji ili u novinama pošto mu ne deluje kao javna ličnost. Međutim, na kraju se ispostavilo da ga je pomešao sa drugim učesnikom koga nije uspeo da prepozna pošto ga godinama niko nije ni čuo ni video – objasnio je ovaj izvor.
Ovim povodom oglasio se i Darko Popović, direktor PR i promo sektora TV “Pink”, koji je rekao da nije realno očekivati da svi takmičari budu poznati jer ih na imanju u Lisoviću ima čak dvadeset sedmoro.
- Bilo bi iluzorno da imamo samo poznate ličnosti na Farmi, pre svega jer one imaju obaveze u životu, a i u Srbiji ih nema toliko – napomenuo je Popović.





 
Učesnik Farme bio ubeđen da je negde već video drugog učesnika



BEOGRAD, 4. septembar 2013, (Njuz) – Jedan od učesnika pete sezone Farme izjavio je sinoć da je prepoznao jednog od farmera,saznaje Njuz od izvora bliskih produkciji.

Kako navodi ovaj izvor, takmičar, čije ime je poznato produkciji, tokom večere saopštio je da mu je jedan od farmera odnekud poznat, ali da nije baš najsigurniji odakle.
- Takmičar koji je prepoznao svog kolegu sa imanja u Lisoviću je nakon te izjave pokušavao da se priseti zbog čega mu je poznat. Bio je ubeđen da imaju neko zajedničko društvo jer, kako je tvrdio, sigurno se ne poznaju iz škole, a ne veruje da ga je ikada video na televiziji ili u novinama pošto mu ne deluje kao javna ličnost. Međutim, na kraju se ispostavilo da ga je pomešao sa drugim učesnikom koga nije uspeo da prepozna pošto ga godinama niko nije ni čuo ni video – objasnio je ovaj izvor.
Ovim povodom oglasio se i Darko Popović, direktor PR i promo sektora TV “Pink”, koji je rekao da nije realno očekivati da svi takmičari budu poznati jer ih na imanju u Lisoviću ima čak dvadeset sedmoro.
- Bilo bi iluzorno da imamo samo poznate ličnosti na Farmi, pre svega jer one imaju obaveze u životu, a i u Srbiji ih nema toliko – napomenuo je Popović.






Pomalo pratim šta i gde pišeš, nisam verovala da OVO gledaš:worth::worth::worth:
 
I tako....Bolje da su anonimne ljude doveli, bar se ne bismo pitali da l su anonimni :D

Ovako na prvi pogled, Mica Trofrtaljka mi je totalni hit, Igor Starovic i Jelena mladja su mi ok, kao i Edin.... Mislim da Lepi Mica i Jelena Golubovic mogu da prave tzv. sou posto ni jedno ni drugo nisu bas normalni, a Markovicke se plasim..... Manekeni - Crnogorac jezivo antipatican, onaj drugi stomatolog bezlican. Muz Goce Trzan tempirana bomba, demoliran muskarac koji gleda gde da se raspadne.... Ono troje grandovaca su mi nekako jadnjikavi, nesnadjeni, Nela Bijanic deluje da bi mogla biti akter svadja ako ne ispadne, Suzana Perovic za sada ok, Divna Karleusa bzvz, onaj satirani Vajs bezveznjak, Mis Svetlana smor, lik koji se predstavlja kao DJ je praznjikav kao i Romana, Crni mislim da je zivcan i uopste mi se ne svidja, onaj cupavi Kalac mi deluje kao sasvim ok lik, Miki i Simonida glume budale, a to nisu - takve ljude ne volim jer se to zove manipulacija, a najopasnija od svih je Sara i ona mi se u stvari najmanje dopada....
 

Back
Top