Farma 5

miki11.jpg
Big%20Muzzy_enl.jpg
 
Očekujem da će se uskoro promeniti pravila farme, ovako nije dovoljno zanimljivo, dozvoliće tuču rukama i nogama

Pa vidis i sam da je dozvoljeno.Oni izgibose tamo ali RRA koji je inace pre pocetka,navodno,naglasio da ce se farma pustati samo posle 00h ako bude i najmanjih incidenata,psovki i nebuloza,ocigledno ne reaguje jer nema stvari u ovoj drzavi koje nemogu da rese parice gos'n Mitrovica.

Inace,koliko vidim,tamo medju svima vlada sindrom Milosa Bojanica - budi sljam,budi olos,provociraj sve oko sebe i svadjaj se sa njima 24/7 i pravi se zrtva.Svi do jednog idu na tu foru kao i ovi koji igraju na kartu spanskih serija pa glume nekakve veze i ljubavne afere nebi li nekom bili zanimljivi.

Sve u svemu nemogu da shvatim da neko dozvoljava toliku promociju bahatosti,nasilja,prostakluka,vulgarnosti i idiotizma.Nije ni cudo sto se deca medjusobno kolju po osnovnim skolama i poturaju bombe pod automobile kada vidimo sta im se namece u medijima.Sodoma i gomora!
 
Pa vidis i sam da je dozvoljeno.Oni izgibose tamo ali RRA koji je inace pre pocetka,navodno,naglasio da ce se farma pustati samo posle 00h ako bude i najmanjih incidenata,psovki i nebuloza,ocigledno ne reaguje jer nema stvari u ovoj drzavi koje nemogu da rese parice gos'n Mitrovica.



Sve u svemu nemogu da shvatim da neko dozvoljava toliku promociju bahatosti,nasilja,prostakluka,vulgarnosti i idiotizma.Nije ni cudo sto se deca medjusobno kolju po osnovnim skolama i poturaju bombe pod automobile kada vidimo sta im se namece u medijima.Sodoma i gomora!

Izgleda se ovde jos uek ne kapira da je Farma (i slicne stvari) planski odobrena od "gazde" kako bi se gradjani odvojili od realnog zivota i bavili se sudbinama i aktivnostima "farmera". Zato im se na svaki sat serviraju "vesti" (prekidanjem emitovanja Farme) u kojima mogu cuti i videti samo ogromne zrtve koje novi "to majka vise ne radja" cini za nase dobro. Zato mu rejting samo skace jer, eto, dok mi brinemo o farmerima, ima ko brine o nama. Ne treba se cuditi ako mu uskoro rejting ne ode na 70%.
:rtfm:
 
I meni Igor Kesten jeste smarač.
I sad još ubaciji odvratnog i balavog Ekrema, da urinira pijan po mladiću.
I taj Sloba me iritira, ali što iko da sme makar i pijan da urinira po ikome?
Ne sme, za diskvalifikaciju je!

Ova lujkača juče čujem dojke pokazala biće u pregledima narednih dana.
 
Sto ste zapeli zbog prirodnih zenskih grudi? Ima li sta lepse od toga? Ove koje "ne vise" nisu prirodne i to nema veze sa onim sto je Bog podario zenama. Iz prirodnih zenskih grudi stvara se zivot. Svi mi smo zivi zahvaljujuci grudima nasih majki. Ne silikonima vec prirodnim grudima.
A, nisam siguran da glumica mora biti poremecena da pokaze svoje grudi. Kada bi tako bilo, da li bi bilo filmova u kojima smo videli i PRIRODNE grudi Milene Dravic, Mirjane Karanovic, Tanje Boskovic (ne samo grudi), Nede Arneric,...?
;)
 
Kad je šou neka ga i bude...ne bih voleo da je imam u nekoj svojoj blizini ali barem je kroz opičena i "što na um,to na drum"....bez foliranja.
Bolje i nju da gledam tako blesavu nego pre par sezona onog prepariranog metuzalema Acu Ilića koji je celu farmu presedeo na onim klupama u dnevnom boravku.
 
Budući da me virus i temperatura prikovala za kuću i da mi koncentracija otkazuje poslušnost posle ne znam koliko vremena uključih TV preko dana i ostadoh :eek:

Smenjuju se likovi k'o horor : istetovirana, debela baba Karleuša, jes to je majka one kreketuše nešto vileni po onoj poljani , urla ciči i zapomaže , vidim i čujem k'o preti nekome pa spominje svoje "zasluge" u promovisanju one kukavne kreature od ćerke joj krmeljuše , a ja ostah u čudu da to matoro stvorenje uopšte ima obraza da se javno eksponira na svu bruku i užas koje odgoji i makroiše od 15-e joj godine života .

Blam decenije , od pomoćne fizičke radnice u gradskom restoranu , preko braka sa pandurom prašinarom čija ljigavština i pertle iz zadnjice usloviše čak i neku karijeru u MUP-u , a onda lančano čak do Radio Bg-a gde nam se nakratko i putevi ukrstiše ...naravno da je tamo bilo i ovakvog šljama s ulice , po političkim i jaranskim vezama ali na sreću malo i skrajnuto, tek da niko s njom na poslu nikada ni kafu nije popio, ni reč progovorio što jeste poprilično jadno al' spram sveca i tropar, jelte.

Drugi šok : precvala Suzana Perović...kad se tu ne sruših i tek mi stariji ukućani pojasniše da vodi čak i neku emisiju na Pinku , neke preljubnike , haha :D

Tačno po meri joj.

Jeste da je se sećam kao kroz maglu al' neke face mi ostanu memorisane ni krive ni dužne pa se opsetih i odakle mučenicu znam.

Elem, pre nekih čak 20-tak godina možda par puta se nađoh u klubu Duga , nije bilo loše mesto za to vreme , uglavnom zatvorenog tipa i nekako baš tada beše aktuelna poprilično dismr gadna afera u koju su bili uključeni tadašnji menaĐer tog kluba Vlada Perović , njegova mecena pa valjda i tada zvanična supruga Lepa Lukić i ova kukavna Suzana.

Ista se po priči dobrih poznavaoca tamošnjih prilika upravo vratila sa gastarbajtovanja iz jedne arapske zemlje gde je "radila" na sat / dan / mesec , ono imala tarifu k'o i sve te prostitutke što tada još nije bilo odomaćeno kao danas , skupila neku svoticu za dobru gajbu i maznula Lepoj muža Vladu baš tu u klubu na očigled svih viđenijih faca toga vremena...ono nije baš bilo lepo , a ni ona na "glasu" , pa se pričalo da je ovog navatala na stomak i to lažnjak i tako svašta , a dalju sudbinu im nisam otpratila...do sada .

Vidim i neku cigančicu sa onim propalitetom Škorićem , pa neku seljačinu izbosne što onu stvar iz usta ne vadi , pa...ima tamo svašta , vidim ja iako ne gledam .
 
Imaju sreće ovi što je napolju toplo pa mogu malo da se rašire po imanu...da je kojim slučajem hladno i da su vezani za kuću mislim da bi bilo mrtvih.
Higijena im je takva da bi samo zbog toga trebalo zabraniti bilo kakav pregled dana (danas kamera zumira jednu šerpu a unutra buđ i milion muva) !!!
 

Back
Top