Farma 5

Na koju foru Ekrem i dalje opstaje.

Sara takođe, kreštalo preželjno pažnje.

Ivan mi je presmešan kada se uozbilji, smrtno verujući u vlastitu priču da sa ženama zna i ume, kada evidentno pojma nema.

Romana mi je premlaka, niti smrdi niti miriše, neutralitet čuvena žena koju je muškarac ostavljao zbog Interpola. ;)

Zorica je hodajuće zlo, vidi se koliko se trudi da bude zanimljiva. Blam me bio kada je repovala, i pominjala kondome.

JJovanović je jasno u depresiji, Tuta sasvim nepotreban, a Edin mi je favorit.

Edin me u repovanju veoma nasmejao kad o Slobi pevao je: "Kravama vodu nosiš mi". :D

ŠTeki je neupečatljiv, Mića gromoglasnik, Simonida je užasavajuća.
 
LETELO PERJE: Sloba gađao kukuruzom Jelenu Golubović!

Mladi pevač posvađao se sa rediteljkog, a njegov potez Zadruga je ocenlia kao nasilnički i kaznila ga nedeljnim honorarom
Slobodan Đurković, Jelena GolubovićPrintskrin: Youtube/Zanimljivi klipovi

Slobodan Đurković se sinoć verbalno sukobio sa Jelenom Golubović. Mlada zvezda “Granda” toliko je bila iziritirana rediteljkinim ponašanjem da ju je gađao kukurzom.

Zadruga je odmah reagovala i ocenila je ovaj potez pevača kao nasilnički i kaznila ga oduzimanjem nedeljnog honorara.

S druge strane, sinoć su bile i nove nominacije za izbacivanje sa “Farme“. Odlučeno je da to ove nedelje budu Ivan Marinković i Aleksandar Marinković Japa. Njima su se “pridružili” i Jelena Jovanović i Edin Škorić, koji su direktno nominovani zbog šaputanja.

(Telegraf.rs/Pulsonline)

http://farma5.rs/20-farma-5-vesti-t...e-sloba-gađao-kukuruzom-jelenu-golubović.html

Мој фаворит је дефинитивно Јелена Голубовић и ја би је креснуо.

- - - - - - - - - -

Na koju foru Ekrem i dalje opstaje.

Sara takođe, kreštalo preželjno pažnje.

Ivan mi je presmešan kada se uozbilji, smrtno verujući u vlastitu priču da sa ženama zna i ume, kada evidentno pojma nema.

Romana mi je premlaka, niti smrdi niti miriše, neutralitet čuvena žena koju je muškarac ostavljao zbog Interpola. ;)

Zorica je hodajuće zlo, vidi se koliko se trudi da bude zanimljiva. Blam me bio kada je repovala, i pominjala kondome.

JJovanović je jasno u depresiji, Tuta sasvim nepotreban, a Edin mi je favorit.

Edin me u repovanju veoma nasmejao kad o Slobi pevao je: "Kravama vodu nosiš mi". :D

ŠTeki je neupečatljiv, Mića gromoglasnik, Simonida je užasavajuća.

Екрем је једна дебилчина и ту је да би заглупљивао глупе смесе.
 
Нови фајт.

lena Golubović je baš stala na žulj Katarini Grujić, te pevačica poslednjih dana ne može da se suzdrži, već malo-malo pa ospe paljbu po rediteljki.

Najnoviji sukob desio se zbog toga što je Katarina Grujić htela da spava, a uznemiravali su je drugi farmeri koji su ćaskali u spavaćoj sobi. Ona ih je opomenula da ćute, a prozvanom se osetila Jelena Golubović, pa joj je odgovorila.

Farma 5: Katarina napala Jelenu Golubović - Kretenčino, ološu nevaspitani, zagorčaću ti život! (Video)
To je bilo dovoljno da Kaća poludi, i da Golubovićevu počne da naziva "debilom" i "ološem nevaspitanim". Na to joj je rediteljka odgovorila da je ona nevaspitana, pa još dodala i "Pozdravili su te mama i tata".

Na pomen roditeljka Katarina je poludela, pa skočila iz kreveta i zaurlala iz sve snage. "Debilu, ubiću te od batina", vikala je ona, dok su je Boris i Edin zadržavali da ne nasrne i fizički na Jelenu. Potom je besna izašla iz kuće, i u prolazu doviknula Romani: "Probudila me vaša drugarica koju svi branite, kojoj reč ne umete da kažete!"

Boris je napolju pokušavao da smiri svoju devojku, pa joj je i objasnio da Golubovićeva nije u negativnom kontekstu pominjala njene roditelje, na šta je ova besno odgovorila da ne sme uopšte ni da ih uzima u usta. "Ja njoj reč nisam rekla, nisam je psovala... to što joj kažem da je retardirani debil, to nije psovka", zaključila je pevačica.

http://www.svetplus.com/vesti/35193...jelenu-golubovic---ubicu-te-od-batina-(video)

Како би покао ону дебелу крмачу Зорицу по фаци да сам био на месту Јелене Голубовић.
 
ja sam ovo prvi put gledo pre mesec dana kad sam bio u srbiju
deda placa kablovsku i ima oko 60 kanala
pa mi se pozalio da mu rts2 nije na broj 2
jer voli da gleda skupstinu
reko ajde da mu programiram kanali
i naletim na pink reality ^^
pa ono je strasno kolko se psuje
ja inace psovanje izbegavam
ali ono je preteralo svaku meru
 
Kada je reč o ovom rijalitiju, mahom sam nezadovoljan pobednicima.
Štaviše, mislim da tu glasovi publike i nisu od važnosti.
Jer, ako jesu, onda smo veća narodska nula no što sam mislila.
 

Back
Top