F ODELJENJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro jutro, toliko sam se naspavala da me sve boli od ležanja, pretrčala forum i blogove,
čekam Tacu da se, s oproštenje, digne - pa da se danas plati porez. Daj mi bože samo strpljenja
za čekanje u redovima:kafa:
 
Prelet, samo da vidim koe radite.....pa da begam
Taman ono kad se javih, popih brufen, skuvah kafu pa reko da odigram jedan mahjong u miru i tipšini dok tbl ne počena da deluje....oćeš, malo morgen...telefoni...jedan klijent došo....:evil:....sam da vidim jel ima šta od modlovskog posla i begam si....pa ću svrnem
sve vas volem breeeeeeeee :heart:
 
e, da,Ljiljio da orežem stablašicu ili ne?
A ona Titiriti pravi lom u garaži, vadi orahe iz kantice i sve ih gura na jedno mesto, hranu
koja joj preostane gura ispod novina i sutradan jede...Bože, kako je pametna:D
Ne znam je li muško ili žensko...i kako se to uopšte zna kod ptica?
 
Oreži je i ako bude veliki mraz, kao ptošle zime, stavi joj preko krošnje veliku kesu ili džak i zaveži ovlaš ispod krošnje da prolazi vazduh a možeš i par ruša da izbušiš na kesi. Najbolje prteni džak ako imaš. Moja ona velika, prelepa sa milion sitnih grančica je crkla.....izvadili smo je. A crkla je zato što to nisam uradila pa je izmrzla....:(.
 
Znači, da je orežem i postupim po uputstvu...džak od jute nemam
ai da imam odakle mi:zcepanje: Hvala Ljiljo, kad se vidimo ima te vodim pred poslastičaru
tamo u E. da gledaš kako deca jedu kolače.....jaoooo, mnogo te bre volim:zag:
 
cao :)

jutros ja i dora bile da kupimo sendvice :D,narucim u pekari i ona mi iznese ispred.

al nema nijedna prodavnica,gde mogu da je zavezem ispred i da je vidim,pa da kupujem,
tako da sad odoh po hleb :aha:
 
Poslednja izmena:
:lol: Moj Gizmo je bio sampion, lajao je ispred prodavnice jedino ako neko hoce da ga odvede onako slatkog. :aha: Mrvicu sam odustala da vodim, oni huligani od preko ulice su xy puta napali i nju i Mirka, i on je sam odustao kad sam ga poslednji put skidala sa drveta. :rotf:

I dobar dan. Smrzoh se. Malo da se zgrejemo...

 
:D

558962_466908166688646_1024394259_n.jpg

550739_415337055187143_1179557805_n.jpg
 
danas smo se setali do zemunskog keja i nazad
posto sam u fazi ostavljanja cigareta, ceo celcati dan nisam zapalila ni jednu, i sad baksuz izduvanim i nije mi dobro, odma mi se muti i muka mi je
a baksuzz nad baksuzima :dash:

pijem caj das smirim :lol:

vece
 
danas smo se setali do zemunskog keja i nazad
posto sam u fazi ostavljanja cigareta, ceo celcati dan nisam zapalila ni jednu, i sad baksuz izduvanim i nije mi dobro, odma mi se muti i muka mi je
a baksuzz nad baksuzima :dash:

pijem caj das smirim :lol:

vece
popij vodu popij vodu i sto vise vode i mozes nest slatko uz to da smiri zivce ....
i onda jopet popij vodu
i svaki put kad osetis zelju popij vodu i tako dok se nenaviknes na 2,3 komada iskljucivo ujutru uz kafu....nemoj odjednom da prekidas
popij vodu
 
Dobro jutro deco,
na drvetu grana
a na grani čavka,
il je čavka
il je pretpostavka


Tako je pre puno godinam u 7 sati počinjao program Radio Beograda,
ja sam se šminkala u kancelariji jer kući nisam stigla budeći dete, vodeći
ga u obdanište još sanjivog uz obećanje da ću mu svašta kupiti kad primim
platu...I bi tako...Dobro jutro:kafa:
 
Dobro jutro.....po Duški najbolje da sedimo potopljeni u vodu.....i samo brboćemo :zcepanje:

Jurim....kasnim......pisala sam prozu i ode vreme bog te mazo..red se otego ko kod Dafine :eek::zcepanje:..javljam se posle
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top