F ODELJENJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro jutro deco...ne da sam u frci, pojima nemate. Prodajemo stan,
svima skupo, nama malo, agencije, katastar, papirologija...užas.
Ako stignem slikaću danas Titiriti, preslatka je i mislim da je konačno
svraka...:kafa:
 
Bar dan........ja pretekla :manikir:
Dan.....dani......kao traka..ja jesam ko brzi Gonzales, al' kad ja jedva postizavam ondak mož da mislite kako izgleda :eek:
Al' sve sam stigla.......:babamrazica::rotf:

Titiriti je mnooooooogooo sVatka....:aha:
 
strasno je to po stanovima...koliko je nama lakse koji imamo dvorista i to velika i puna trave...ne mogu se kao Ljilja hvaliti cvecem-kuca nam ooooobozava kidati tek rascvetale cvetove-organski ih ne vari....pogotovo bozur

Joj, Duska, u pravu si, Gizmo je bio vise clan familije, a pokojna baba mu je zabranila da kaki i piski po dvoristu pa sam i kad smo presli u kucu morala da ga vodim u setnju. A sad sa Mrvicom, zadjem jednom u par dana po dvoristu i pokupim kaku...ako me ne mrzi. Ako me mrzi, Boze moj, otopice je kisa. :lol: A i da je u kuci a ne u dvoristu, otvorila bih joj vrata kad joj se ide u wc, nema stepenica, komsija i problema. :cool:

I dobar dan. Danas tresnuh preko praga, zgazila krivo/meko gledajuci u ovog naseg tupog fizikalca i pazeci da mi ne ispadne povodnik, da ga Mrvica ne pocepa. Sve sam zvezde izbrojala posle kad se to ohladilo pa mi se Milica naslonila na koleno. :sad2: Definitivno otpadaju pumps na snizenju koje sam odavno merkala, svako sledece izvrtanje skocnog zgloba bi moglo da bude i kidanje ligamenata i prelom tarzusa, bem me kilavu. :aha:
 
E Mimi, mene rebra još bole od udarca :lol: Noćas se okrenula na tu stranu dok sam spavala, čak sam se i probudila u tom okretanju i sad me naravno boli više nego juče :roll:

Skoro da znam kako ti je, bridi mi cela potkolenica i seva skočni zglob još od jutros. Nikad nisam rebra povredila ali na tvom mestu, snimila bih to. Zar smo malo kljakave i kilave, i ti i ja, samo ti još i to fali. :(
 
Skoro da znam kako ti je, bridi mi cela potkolenica i seva skočni zglob još od jutros. Nikad nisam rebra povredila ali na tvom mestu, snimila bih to. Zar smo malo kljakave i kilave, i ti i ja, samo ti još i to fali. :(

Ne radi aparat u Dz.Juče imala zakazano snimanje vrata i levog ramena izađem s posla ranije juriš do Dz kad ono tamo :lol:
Uglavnom rekoše da se javim od utorka da mi ponovo zakažu ako poprave aparat .
Ne verujem da sam polomila. Verovatno bi to bio neki konstantni i jak bol. Znam kad sam nogu polomila, nisam mgla da mrdnem, a da ne spminjem zadnje uganuće i uvrnuće te iste noge, koliko je bolelo :lol:, Daklem mislim da je samo dobro uruvano.
 
Joj, Duska, u pravu si, Gizmo je bio vise clan familije, a pokojna baba mu je zabranila da kaki i piski po dvoristu pa sam i kad smo presli u kucu morala da ga vodim u setnju. A sad sa Mrvicom, zadjem jednom u par dana po dvoristu i pokupim kaku...ako me ne mrzi. Ako me mrzi, Boze moj, otopice je kisa. :lol: A i da je u kuci a ne u dvoristu, otvorila bih joj vrata kad joj se ide u wc, nema stepenica, komsija i problema. :cool:

I dobar dan. Danas tresnuh preko praga, zgazila krivo/meko gledajuci u ovog naseg tupog fizikalca i pazeci da mi ne ispadne povodnik, da ga Mrvica ne pocepa. Sve sam zvezde izbrojala posle kad se to ohladilo pa mi se Milica naslonila na koleno. :sad2: Definitivno otpadaju pumps na snizenju koje sam odavno merkala, svako sledece izvrtanje skocnog zgloba bi moglo da bude i kidanje ligamenata i prelom tarzusa, bem me kilavu. :aha:
auuu Mimice pa sto ne paziš???!!!!! ne smes se povrediti ni zbog sebe a ni zbog dece...uzmi konjski balzam pa mazi
 
ma muku mucim sa gornjim delom kicme...u vratu poremeceni prsljenovi...davi me,steze,tesko gutam...ramena i ruke osle dođavola,nocu trnu ruke,nema spavanja,vezbe...danju steze,cepi,rastura....i nema pomoci...propalo sve mnogo pre vremena....
 
Ne radi aparat u Dz.Juče imala zakazano snimanje vrata i levog ramena izađem s posla ranije juriš do Dz kad ono tamo :lol:
Uglavnom rekoše da se javim od utorka da mi ponovo zakažu ako poprave aparat .
Ne verujem da sam polomila. Verovatno bi to bio neki konstantni i jak bol. Znam kad sam nogu polomila, nisam mgla da mrdnem, a da ne spminjem zadnje uganuće i uvrnuće te iste noge, koliko je bolelo :lol:, Daklem mislim da je samo dobro uruvano.

Dobro si prošla. :zag: Šta da ti kažem, maži se. :neutral: Ja ne smem, kožu sam na par mesta dokačila.

ma muku mucim sa gornjim delom kicme...u vratu poremeceni prsljenovi...davi me,steze,tesko gutam...ramena i ruke osle dođavola,nocu trnu ruke,nema spavanja,vezbe...danju steze,cepi,rastura....i nema pomoci...propalo sve mnogo pre vremena....

Si probala gavez gel i/li Kosmodisk? :zag:

Čujem ja u 8 ključeve tamo napred, pitam mm je li proverio gde su mačke, kaže vrlo su revnosno utrčali u mali magacin, tamo gde provode noć, iako je bio on bez večere a ne ja sa punom kesom granula ili pečenja. A jutros u 8 sam ih probudila. :lol:
 
jutro :kafa:

219c36s.jpg
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top